Page 15 of 19

Re: Vaše plocha

Posted: 00:20 16. Mar 2012
by Desmond
Trocha organizovaného chaosu + generative art v pozadí.

Re: Vaše plocha

Posted: 14:14 01. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
*mňouk* Coming soon

Re: Vaše plocha

Posted: 16:18 10. May 2012
by xxxMajkyxxx
Hm....ispirace pro novej charakter?

Re: Vaše plocha

Posted: 22:25 10. May 2012
by Molly23
Letadla ted vystřídali kozáci... ale brzo se asi vrátím k avionice.

Re: Vaše plocha

Posted: 12:04 17. May 2012
by Pajule
.

Re: Vaše plocha

Posted: 02:25 12. Jun 2012
by Molly23
Moje nové dílko, moje nová plocha...

Re: Vaše plocha

Posted: 06:47 12. Jun 2012
by Pajule
311. bombardovací - jó ty sem měla v půlročníkovce :D pěkná tapeta ;) ale stejně, stíhači jsou lepčejší :mrgreen:

Re: Vaše plocha

Posted: 09:44 12. Jun 2012
by Molly23
Tak jasně že se pokládaj za větší frajery, jsou známější atd. , ale co jsem četl knihy, tak začínám více uznávat bombardéry, protože to bylo sakra víc o hubu. Mám doma knihu, kde jsou padlí čs. letci za druhé světové války a když už padl stíhač tak to bylo hlavně při výcviku (srážky při cvičných soubojích). Nejbrutálnější byly ztráty u 311. perutě, odhaduji, že tak 85% čs. padlých letců bylo z 311tky. A to byli ztráty v boji při náletech. Také si vem, že stíhači měli za sedačkou pancéřovou přepážku, měli neprůstřelné čelní sklo, to na velouších není, to je kovová kostra potažená plátnem. Velouš má i slabou výzbroj, kulomety s malým kalibrem. Já bych do toho lízt nechtěl! :) A to 311tka nebyli nějací trapáci, patřili k nejlepším, dokonce když je převelili ke Coastal guard, tak jsou považováni za nejlepší letku.

A já osobně mám k 311tce nejblíž, ikdyž jsem osobně znal svého souseda Františka Peřinu z 312tky (13 jistých a 5 pravděpodobných sestřelů). Můj táta sloužil u (snad to číslo mám dobře) 86. průzkumného pluku, což je jednotka založená ze zbytků 311tky. Nese i velmi podobný znak. :)

Re: Vaše plocha

Posted: 00:46 13. Jun 2012
by Sielencer
Pohled z mého balkónu. Není to sice zrovna nejkvalitnější obrázek, ale za to zajímavý.
Ty žluté čáry nahoře znázorňují pohyb slunce po nebeské sféře od 21.12.2011 (zimní slunovrat) po dobu 6 měsíců.
Jedná se o pinhole camera určenou pro dlouhodobou expozici. Kdo má zájem může napsat paní Tarje Trygg a ona ráda několik kusů zašle a poté fotky vyvolá. viz. http://www.solargraphy.com/

Re: Vaše plocha

Posted: 10:57 16. Jun 2012
by Amber
Zatím je na ní ještě pořádek... ale to přejde! :twisted:

Dokonale ladí s kávově hnědým tělem notebooku. :)
Image

Re: Vaše plocha

Posted: 11:16 16. Jun 2012
by kucik
Muj aktualni home made

Re: Vaše plocha

Posted: 19:45 16. Jun 2012
by XŠevyX
kucik wrote:Muj aktualni home made

To je jak z Mafie :)

Re: Vaše plocha

Posted: 15:19 20. Jun 2012
by Thuereg
Já se držim svý klasiky:)

Re: Vaše plocha

Posted: 15:32 20. Jun 2012
by KaTo

Re: Vaše plocha

Posted: 15:34 20. Jun 2012
by Prasokralik