Page 15 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:36 02. Jun 2010
by Nalkanar
Luelle: já to přečetl všecko, i to co ještě nevyšlo atd. Jako když si odmyslíš, že to mají být upíři, tak je to klasický romantický sranec.
Film mě zaujal páč podle traileru to mohlo být něco rozumného..a ono totok.

Ale dá se to .. nutno dodat, že já mám velkou výdrž a toleranci v tomhletom...
EDIT: kurvoš může to někdo přesunout do spamu?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:29 02. Jun 2010
by Inulthor
Rallik Tak vypadá, ne že je upír. Jinak na filmy jsem vzal přítelku do kina a byl to příjemný zážitek, takový to přiblbe romantický. Už se těšim na další díl. Jak ji na konci požádal o ruku, tak to jsem to málem oplakal a pak s hrůzou strnul, když se v očích přítelky přímo zrcadlilo jak si představuje, že ji nasazuju prsten na ruku.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:53 02. Jun 2010
by Krata
Luelle wrote:nenávidím Twilight...totální prznění upírskýho světa a blbost pro pubertální mládež!!! zločin!
Konečně nejaká žena, která neni z tohodle filmu totálně vycukaná

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:35 02. Jun 2010
by sandoftime
Krata wrote:Luelle wrote:nenávidím Twilight...totální prznění upírskýho světa a blbost pro pubertální mládež!!! zločin!
Konečně nejaká žena, která neni z tohodle filmu totálně vycukaná

je jich víc, budu citovat svou známou "na tu dvojku se radši nedívej, nejen že je to ztráta času, ale je to víc jak dvouhodinová nudná ztráta času"
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:32 02. Jun 2010
by Pajule
no , aby sme taky byli k tématu našla sem ejndu envim proč mi připomněla ambru ,ale hold něčim jo

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:10 08. Jun 2010
by KaTo
Miellina (schválená

) představa jak vypadá "elfí anděl" Hiwia´rwe:
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:43 08. Jun 2010
by tao kan
Krata wrote:Luelle wrote:nenávidím Twilight...totální prznění upírskýho světa a blbost pro pubertální mládež!!! zločin!
Konečně nejaká žena, která neni z tohodle filmu totálně vycukaná

Při vší smůle jedna naše mladá spolupracovnice to naprosto žere. Pokaždé když o tom vypráví tak jen kroutím hlavou a říkám si: "Co by na to řekl Tibor Ferenczy". Když upír/vampír tak si představim toho z Necroskopa kdo četl.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 06:10 14. Jun 2010
by -RoF-
Hehe tak ta malá vysmátá uprostřed je jasná Rain
Ten co napájí toho vola Bertold
No a ta co je zády ta zrzka...bud Aria bez křídel a nebo Mia

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:46 17. Jun 2010
by KaTo
Farah Al Marfa:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:18 17. Jun 2010
by turiel
Ambra a jeji promeny
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:26 17. Jun 2010
by Nalkanar
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:35 17. Jun 2010
by Pajule
turiel wrote:Ambra a jeji promeny
pff tak teda vůbec nevypadá

a ani proměnu v tygra nemá

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:02 22. Jun 2010
by Molly23
Vilmawien Gener alias Vilém z Alwarielu.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:01 02. Jul 2010
by KaTo
1) Wuan (akorát z alternativní budoucnosti, kdy místo díry po oku má jen jizvu vedle oka):
2) Hiwi (v diblíkovské náladě):
3) Tohle mi hrozně připomíná jednu situaci Hiwi s elfem Salem, kdy sbírali bylinky:

Hiwi říká: "Zavolej sem lukem ty orky co mi cloní u pelyňku, já je tady rozsekám!"
Sal: "Ty je rozsekáš?!" *nedůvěřivě založí šíp*
...
*snejk, snejk, snejky, snejk*
...
Sal: "Už nikdy se ti nebudu smát, že jsi malá."
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:59 07. Jul 2010
by Pajule
tahleta mi připomněla Léňu,páč vypadá i mladě