Page 15 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:36 02. Jun 2010
by Nalkanar
Luelle: já to přečetl všecko, i to co ještě nevyšlo atd. Jako když si odmyslíš, že to mají být upíři, tak je to klasický romantický sranec. :D

Film mě zaujal páč podle traileru to mohlo být něco rozumného..a ono totok. :D Ale dá se to .. nutno dodat, že já mám velkou výdrž a toleranci v tomhletom...

EDIT: kurvoš může to někdo přesunout do spamu? :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:29 02. Jun 2010
by Inulthor
Rallik Tak vypadá, ne že je upír. Jinak na filmy jsem vzal přítelku do kina a byl to příjemný zážitek, takový to přiblbe romantický. Už se těšim na další díl. Jak ji na konci požádal o ruku, tak to jsem to málem oplakal a pak s hrůzou strnul, když se v očích přítelky přímo zrcadlilo jak si představuje, že ji nasazuju prsten na ruku.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:53 02. Jun 2010
by Krata
Luelle wrote:nenávidím Twilight...totální prznění upírskýho světa a blbost pro pubertální mládež!!! zločin!
Konečně nejaká žena, která neni z tohodle filmu totálně vycukaná :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:35 02. Jun 2010
by sandoftime
Krata wrote:
Luelle wrote:nenávidím Twilight...totální prznění upírskýho světa a blbost pro pubertální mládež!!! zločin!
Konečně nejaká žena, která neni z tohodle filmu totálně vycukaná :)
je jich víc, budu citovat svou známou "na tu dvojku se radši nedívej, nejen že je to ztráta času, ale je to víc jak dvouhodinová nudná ztráta času"

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:32 02. Jun 2010
by Pajule
no , aby sme taky byli k tématu našla sem ejndu envim proč mi připomněla ambru ,ale hold něčim jo :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:10 08. Jun 2010
by KaTo
Miellina (schválená :twisted: ) představa jak vypadá "elfí anděl" Hiwia´rwe:
Hiwi_zmensena.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:43 08. Jun 2010
by tao kan
Krata wrote:
Luelle wrote:nenávidím Twilight...totální prznění upírskýho světa a blbost pro pubertální mládež!!! zločin!
Konečně nejaká žena, která neni z tohodle filmu totálně vycukaná :)
Při vší smůle jedna naše mladá spolupracovnice to naprosto žere. Pokaždé když o tom vypráví tak jen kroutím hlavou a říkám si: "Co by na to řekl Tibor Ferenczy". Když upír/vampír tak si představim toho z Necroskopa kdo četl.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 06:10 14. Jun 2010
by -RoF-
Hehe tak ta malá vysmátá uprostřed je jasná Rain :D
Ten co napájí toho vola Bertold :wink:
No a ta co je zády ta zrzka...bud Aria bez křídel a nebo Mia :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:46 17. Jun 2010
by KaTo
Farah Al Marfa:
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:18 17. Jun 2010
by turiel
Ambra a jeji promeny

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:26 17. Jun 2010
by Nalkanar

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:35 17. Jun 2010
by Pajule
turiel wrote:Ambra a jeji promeny

pff tak teda vůbec nevypadá :D a ani proměnu v tygra nemá :(

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:02 22. Jun 2010
by Molly23
Vilmawien Gener alias Vilém z Alwarielu.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:01 02. Jul 2010
by KaTo
1) Wuan (akorát z alternativní budoucnosti, kdy místo díry po oku má jen jizvu vedle oka):
Image

2) Hiwi (v diblíkovské náladě):
Image

3) Tohle mi hrozně připomíná jednu situaci Hiwi s elfem Salem, kdy sbírali bylinky:
Image
Hiwi říká: "Zavolej sem lukem ty orky co mi cloní u pelyňku, já je tady rozsekám!"
Sal: "Ty je rozsekáš?!" *nedůvěřivě založí šíp*
...
*snejk, snejk, snejky, snejk*
...
Sal: "Už nikdy se ti nebudu smát, že jsi malá."

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:59 07. Jul 2010
by Pajule
tahleta mi připomněla Léňu,páč vypadá i mladě