Krata wrote:no když vybíjíš ty slabé tak za ně budeš mít 1 xp.. proto es dělali ty epic dungy pro party
Od urciteho levelu (rekneme 28+) je v podstate z hlediska expu jedno co zabijis. Bud budes bojovat s necim co temer ani nedas a dostanes treba 1 nebo 4 expy. A nebo budes zabijet skrety a dostanes 1 za jednoho. Tak jako tak se ti v podstate nevyplati zabijet ani chodit dungy kvuli expum.
Pro mne treba tento system znamena, ze pote co dotahnu postavu na urcity level (25+ rekneme), tak zacnu drive ci pozdeji novou. Protoze mne proste bavi akcni styl hry, bavi mne riskovat a jet na hrane a s tim je spojena i obcasna smrt. A tu uz na tech levelech nenahradim dalsim, byt uspesnym bojem. Je to pro mne stejne jako by slo expovat za potvory az na level 40, jen si tu postavu po bojove strance neuziju tak dlouho. Jednoduse kraftit mne nebavi, nekolik hodin denne nekde jen chodit a povidat si take ne. A nejaka ta sem tam akce typu turnaj nebo souboje nebo utok na podtemno to nevytrhly (ani z hlediska expu od DM), je to dobra zabava a duvod proc si tu epic level postavu nechat, ale neni to na to, aby mne to zabavilo po cely cas hrani. A proste kdyz chci zkratka lognout a jit nekam s partou na vypravu, tak je to pro mne vyhodnejsi s postavou na nizsim nez 25. levelu.
Jednoduse s high epic postavou dungy chodit zrejme nebudu a pokud ano, tak s vedomim ze delam neco v podstate nevyhodneho a kdyz umru, budu si nadavat jakej sem byl blbec, ze jsem porusil vlastni pravidlo.

Nebezpeci je s pribyvajicimi levely stale velmi vysoke (ty levely neudelaji takovy rozdil u me postavy), ale zisk expu se minimalizuje. Takze s kazdym dalsim levelem mne jakakoli smrt boli cim dal vic a ziskat zpet expy bojem uz temer nejde. Takze se ty dungy proste pro me postavy pak uz nevyplati. Uvidime co se v nich bude dat najit, to by to mozna mohlo zmenit, ale myslim, ze to je proste jedna z vlastnosti soucasneho nastaveni exp systemu. Proste dung pro partu levelu 30+ se jen tezko muze nejak vyplatit, kdyz pominu to, ze ti lide si budou moct rict - jo, dali jsme ten dung. Jenze vetsi prestiz asi stale stejne bude z uspesneho boje s drowy a tam naopak ty levely potrebujes. Presne ty levely, ktere v tech epickych dungeonech uz pak spis ztracis.
Ale mozna je to opravdu stale prijatelnejsi, nez aby tu lidi meli levely 40 bezne. Ale musim rict, ze jsem doufal, ze prave v te parte tu pujde v high epickych dungeonech expit bojem i na ty 30+ levely. Treba tak, ze v tech dungonech budou potvory s CR, o kterych si zvirata v prahvozdu mohou nechat jen zdat a ty dungeony budou postaveny tvrde, s vysokym rizikem smrti, ale taky s relativne rychlym ziskem expu. To v soucasnem exp systemu neni dost dobre mozne bez ohledu na to, jak velkou a skvele spolupracujici partu postavis.