Page 15 of 21
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 17:35 27. Jul 2010
by Krata
tak slováci nám tentokrát nedorazí.. tudiž s Jonnym máme volné místa, jedem z kolína, přes prahu, pres plzen až na místo určení
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 22:13 27. Jul 2010
by sendys
Krata wrote:tak slováci nám tentokrát nedorazí.. tudiž s Jonnym máme volné místa, jedem z kolína, přes prahu, pres plzen až na místo určení
Krato a v bolce se nestavite pridam vam na beno ... dva lidi Ja a bratr
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 22:28 27. Jul 2010
by igor
Chjo, můj xenofóbní idol Neithan nejede... a měli sme si toho tolik co říct

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 04:29 29. Jul 2010
by sendys
Lidi hele ja a Artik tu maem vetsi problem .... do kontantinek nam dojede vlak az kome 20:30 potreboval bych bud aby nas tam pak nekdo vyzved a nebo zda je nekdo kdo jede tak v 4 pres prahu ze by nas nabral an čerňáku
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 07:19 29. Jul 2010
by KaTo
Díky spolehlivosti některých lidí budeme mít z Prahy dvě místa v autě volné. Ale jedeme ze Sparty. Netuším, zda okolo Čerňáku, nejsem řidič

. Jestli máte zájem, dejte vědět a domluvím to s řidičem. Případně byste se holt museli metrem dostat na Hradčanskou, pokud by řidič "nechtěl" zajíždět. Vydržte až vztane a dám vám vědět.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 07:32 29. Jul 2010
by Krata
sendys wrote:Krata wrote:tak slováci nám tentokrát nedorazí.. tudiž s Jonnym máme volné místa, jedem z kolína, přes prahu, pres plzen až na místo určení
Krato a v bolce se nestavite pridam vam na beno ... dva lidi Ja a bratr
sakra tohodle sem si nevšim.. jasně že vás dyžtak naberem, na černáku to bude ideal protože tam se dobře jede z kolína
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 11:15 29. Jul 2010
by venomeq
Napis kdy na tom cernaku zhruba srazek

(Idealni by bylo nekde klem dopoledne bo rano pridu docela tuhej z prace!!!)
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 11:46 29. Jul 2010
by tao kan
Lidi na kolikátou tam dorazíte? My tam můžem dojet s Dur už klidně po obědě.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:04 29. Jul 2010
by Rejty
Sorrol už je tam od včera, Groll tam jede dneska. Já dorazím zítra někdy odpoledne.
Jinak pokud nechcete riskovat vodu ze studánky, tak si s sebou přibalte kanystr s vodou nebo balík balený vody.
Pitná voda se tam dá doplnit na hřbitově v Bezdružicích, ale tam se musí zajet autem, pěšky je to daleko.
Nemá někdo nějakou hudební aparaturu na sobotu? Bóďa jede bohužel vlakem, takže to s sebou nebude tahat jako každej rok...
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:36 29. Jul 2010
by -darkvision-
tao kan wrote:Lidi na kolikátou tam dorazíte? My tam můžem dojet s Dur už klidně po obědě.
Darkvision, Derken, Lenulasek, Žorž dorazíme někdy kolem sedmičky asi. Kolem pátý vyrážíme z Prahy, tak dle toho jak to bude průjezdný vše.
EDIT: Rejty Bóďa asi není pražák že by mu to někdo vzal autem co?
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:57 29. Jul 2010
by jaara
aktualizovány platby
neidentifikovaná Šenederák Martin: 400 - přihlaste se

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:54 29. Jul 2010
by jaara
He, tak jsem se dozvěděl, že sekce o zajištěné vodě neplatí

a prý si ji každý má vzít sám.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 15:07 29. Jul 2010
by sendys
Ale fuj ja ti taky nekomolim jmeno

Senderak zde a Venomek taky
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 15:30 29. Jul 2010
by jachyra
Tak nakoniec predsa ideme, počasie sa umúdrilo, ale hlavne sa podarilo vybaviť povinné kontroly na aute

vyrážame zajtra skoro ráno, mohli by sme prípadne po ceste niekoho vziať k nám

1 s pohodlím alebo 2 ale budú sa pučiť

ideme zo Žiliny cez Prahu
máte čas sa ozvať do zajtra do 4tej rána

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 16:02 29. Jul 2010
by Žorž
jachyra wrote:Tak nakoniec predsa ideme, počasie sa umúdrilo, ale hlavne sa podarilo vybaviť povinné kontroly na aute

vyrážame zajtra skoro ráno, mohli by sme prípadne po ceste niekoho vziať k nám

1 s pohodlím alebo 2 ale budú sa pučiť

ideme zo Žiliny cez Prahu
máte čas sa ozvať do zajtra do 4tej rána

Sláva! Teď už přemluvte ještě Neithana s Marvinem, naberte je a bude to!
PS. To byste mi nevěřili, jak blbě se maluje býk ve skoku.

Už chápu, proč ho v podstatě všichni heraldiky znalí, tedy kromě tvůrců NWN, nepoužívali.