Page 15 of 21

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 17:35 27. Jul 2010
by Krata
tak slováci nám tentokrát nedorazí.. tudiž s Jonnym máme volné místa, jedem z kolína, přes prahu, pres plzen až na místo určení

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 22:13 27. Jul 2010
by sendys
Krata wrote:tak slováci nám tentokrát nedorazí.. tudiž s Jonnym máme volné místa, jedem z kolína, přes prahu, pres plzen až na místo určení
Krato a v bolce se nestavite pridam vam na beno ... dva lidi Ja a bratr

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 22:28 27. Jul 2010
by igor
Chjo, můj xenofóbní idol Neithan nejede... a měli sme si toho tolik co říct :(

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 04:29 29. Jul 2010
by sendys
Lidi hele ja a Artik tu maem vetsi problem .... do kontantinek nam dojede vlak az kome 20:30 potreboval bych bud aby nas tam pak nekdo vyzved a nebo zda je nekdo kdo jede tak v 4 pres prahu ze by nas nabral an čerňáku

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 07:19 29. Jul 2010
by KaTo
Díky spolehlivosti některých lidí budeme mít z Prahy dvě místa v autě volné. Ale jedeme ze Sparty. Netuším, zda okolo Čerňáku, nejsem řidič :twisted: . Jestli máte zájem, dejte vědět a domluvím to s řidičem. Případně byste se holt museli metrem dostat na Hradčanskou, pokud by řidič "nechtěl" zajíždět. Vydržte až vztane a dám vám vědět.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 07:32 29. Jul 2010
by Krata
sendys wrote:
Krata wrote:tak slováci nám tentokrát nedorazí.. tudiž s Jonnym máme volné místa, jedem z kolína, přes prahu, pres plzen až na místo určení
Krato a v bolce se nestavite pridam vam na beno ... dva lidi Ja a bratr
sakra tohodle sem si nevšim.. jasně že vás dyžtak naberem, na černáku to bude ideal protože tam se dobře jede z kolína

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 11:15 29. Jul 2010
by venomeq
Napis kdy na tom cernaku zhruba srazek :) (Idealni by bylo nekde klem dopoledne bo rano pridu docela tuhej z prace!!!)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 11:46 29. Jul 2010
by tao kan
Lidi na kolikátou tam dorazíte? My tam můžem dojet s Dur už klidně po obědě.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 12:04 29. Jul 2010
by Rejty
Sorrol už je tam od včera, Groll tam jede dneska. Já dorazím zítra někdy odpoledne.

Jinak pokud nechcete riskovat vodu ze studánky, tak si s sebou přibalte kanystr s vodou nebo balík balený vody.

Pitná voda se tam dá doplnit na hřbitově v Bezdružicích, ale tam se musí zajet autem, pěšky je to daleko.

Nemá někdo nějakou hudební aparaturu na sobotu? Bóďa jede bohužel vlakem, takže to s sebou nebude tahat jako každej rok...

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 13:36 29. Jul 2010
by -darkvision-
tao kan wrote:Lidi na kolikátou tam dorazíte? My tam můžem dojet s Dur už klidně po obědě.
Darkvision, Derken, Lenulasek, Žorž dorazíme někdy kolem sedmičky asi. Kolem pátý vyrážíme z Prahy, tak dle toho jak to bude průjezdný vše.

EDIT: Rejty Bóďa asi není pražák že by mu to někdo vzal autem co?

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 13:57 29. Jul 2010
by jaara
aktualizovány platby

neidentifikovaná Šenederák Martin: 400 - přihlaste se :-)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:54 29. Jul 2010
by jaara
He, tak jsem se dozvěděl, že sekce o zajištěné vodě neplatí :-( a prý si ji každý má vzít sám.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 15:07 29. Jul 2010
by sendys
Ale fuj ja ti taky nekomolim jmeno :-D Senderak zde a Venomek taky

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 15:30 29. Jul 2010
by jachyra
Tak nakoniec predsa ideme, počasie sa umúdrilo, ale hlavne sa podarilo vybaviť povinné kontroly na aute :D
vyrážame zajtra skoro ráno, mohli by sme prípadne po ceste niekoho vziať k nám ;) 1 s pohodlím alebo 2 ale budú sa pučiť :D ideme zo Žiliny cez Prahu
máte čas sa ozvať do zajtra do 4tej rána :P

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 16:02 29. Jul 2010
by Žorž
jachyra wrote:Tak nakoniec predsa ideme, počasie sa umúdrilo, ale hlavne sa podarilo vybaviť povinné kontroly na aute :D
vyrážame zajtra skoro ráno, mohli by sme prípadne po ceste niekoho vziať k nám ;) 1 s pohodlím alebo 2 ale budú sa pučiť :D ideme zo Žiliny cez Prahu
máte čas sa ozvať do zajtra do 4tej rána :P
Sláva! Teď už přemluvte ještě Neithana s Marvinem, naberte je a bude to!

PS. To byste mi nevěřili, jak blbě se maluje býk ve skoku. :) Už chápu, proč ho v podstatě všichni heraldiky znalí, tedy kromě tvůrců NWN, nepoužívali.