Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:27 16. Feb 2012
Nejlepší hra je stařičký Panzer General, a jeho klony, hlavně Pacific Panzer od Hartmana a spol.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Je to dobrý! A hrozně se mi tam líběj modely zbrojí a oblečení.Nalkanar wrote:Teď jsem rozehrál Witcher 2Přes počáteční nedorozumění s ovládáním jsem se do toho dostal
Z hexovek mám asi nejradši Steel Panthers (kdybych nehrál WoT, tak mi většinu času sežere možná právě tohle), pak jsem měl ještě velmi v oblibě History Line 1914-1918 (taky pěkně historický kousek).DenGrasse wrote:Nejlepší hra je stařičký Panzer General, a jeho klony, hlavně Pacific Panzer od Hartmana a spol.
Zkoušel jsem, ale že bych poznal nějak velký rozdíl, ale možná se mi jen tak mco nedařilo noFryn wrote: Jinak pro zdejší hráče WoT - až do 22. února teď beží akce, ve které dávájí tvůrci šanci si zdarma vyzkoušet na jeden den, jaké to je, hrát s prémiovým účtem (tedy o 50% větší zisk zkušeností i kreditů, plus možná i možnost si vytvořit vlastní klan - pomalu si říkám, jestli by nebylo od věci sehnat dalších čtrnáct hráčů).
Stránka s aktivačním kódem a stránka s návodem jak aktivovat.
A-20 taky je žrádloMolly23 wrote:S A-20 mě to hází jako žrádlo pro psy do nechutných místností!
Tak pokud jsi to aktivoval správně, tak by ten rozdíl měl být víc než patrný. Hraju často v četě s jedním známým co má premiový účet a ať mám oproti němu výsledky sebelepší, obvykle od něj slyším o nejméně dvojnásobně vyšším příjmu xp a kreditů, než v té bitvě získám já.-RoF- wrote:Zkoušel jsem, ale že bych poznal nějak velký rozdíl, ale možná se mi jen tak mco nedařilo no
Jinak dalších 14 hráčů? Na klan?no jako proč ne, ale k tom utřeba premium účet všech zúčastněných co?
Jinak by mě to lákalo, ale spíš se s tím musím víc naučit. Ikdyž občas se aj daří s KVčkem a nebo Su-85 a T-34-85
Čtvrtá třída podle mě systémem balancování trpí asi nejvíc, protoře je na pomezí velmi kvalitních lehkých tanků a těch prvních těžkých. Obvykle se nedá jinak, než zapomenout na úlohu bijce a převzít v týmu roli průzkumníka/naváděče palby své artilerie, se štěstím dorážeče poškozených tanků.Molly23 wrote:S A-20 mě to hází jako žrádlo pro psy do nechutných místností!
Flash MinecraftPrasokralik wrote:Momentálně ujíždím na flashovce Scuba