Page 15 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:27 16. Feb 2012
by DenGrasse
Nejlepší hra je stařičký Panzer General, a jeho klony, hlavně Pacific Panzer od Hartmana a spol.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:29 16. Feb 2012
by Braenn
Nejlepší odreagování? http://www.puzzlepirates.com/

Subscribe ocean, ale i ta část zadarmo je více než příjemným vyplňováním času.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:56 16. Feb 2012
by Nalkanar
Teď jsem rozehrál Witcher 2 :mrgreen: Přes počáteční nedorozumění s ovládáním jsem se do toho dostal :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:11 16. Feb 2012
by J.F.Payne
Nalkanar wrote:Teď jsem rozehrál Witcher 2 :mrgreen: Přes počáteční nedorozumění s ovládáním jsem se do toho dostal :D
Je to dobrý! A hrozně se mi tam líběj modely zbrojí a oblečení.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 01:07 17. Feb 2012
by G-ladiator
Mass Effect 3 Multiplayer. Pecka (zatím ale jen demo). Btw. je tu někdo, kdo by měl zájem si zahrát, má facebook a EA účet? Abych vás mohl vytěžit a získat pár bonusů do plné hry :twisted:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 02:37 17. Feb 2012
by Nalkanar
Tak jsem právě četl & slyšel nádhernou definici rytířství :lol: Yarpen Zigrin zaválel jako vždy :lol:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:41 17. Feb 2012
by Fryn
DenGrasse wrote:Nejlepší hra je stařičký Panzer General, a jeho klony, hlavně Pacific Panzer od Hartmana a spol.
Z hexovek mám asi nejradši Steel Panthers (kdybych nehrál WoT, tak mi většinu času sežere možná právě tohle), pak jsem měl ještě velmi v oblibě History Line 1914-1918 (taky pěkně historický kousek).

Jinak pro zdejší hráče WoT - až do 22. února teď beží akce, ve které dávájí tvůrci šanci si zdarma vyzkoušet na jeden den, jaké to je, hrát s prémiovým účtem (tedy o 50% větší zisk zkušeností i kreditů, plus možná i možnost si vytvořit vlastní klan - pomalu si říkám, jestli by nebylo od věci sehnat dalších čtrnáct hráčů :D ).

Stránka s aktivačním kódem a stránka s návodem jak aktivovat.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:10 20. Feb 2012
by -RoF-
Fryn wrote: Jinak pro zdejší hráče WoT - až do 22. února teď beží akce, ve které dávájí tvůrci šanci si zdarma vyzkoušet na jeden den, jaké to je, hrát s prémiovým účtem (tedy o 50% větší zisk zkušeností i kreditů, plus možná i možnost si vytvořit vlastní klan - pomalu si říkám, jestli by nebylo od věci sehnat dalších čtrnáct hráčů :D ).

Stránka s aktivačním kódem a stránka s návodem jak aktivovat.
Zkoušel jsem, ale že bych poznal nějak velký rozdíl, ale možná se mi jen tak mco nedařilo no :D

Jinak dalších 14 hráčů? Na klan? :D no jako proč ne, ale k tom utřeba premium účet všech zúčastněných co? :D Jinak by mě to lákalo, ale spíš se s tím musím víc naučit. Ikdyž občas se aj daří s KVčkem a nebo Su-85 a T-34-85 :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:14 20. Feb 2012
by Molly23
S A-20 mě to hází jako žrádlo pro psy do nechutných místností!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:24 20. Feb 2012
by Prasokralik
Momentálně ujíždím na flashovce Scuba

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:59 20. Feb 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:S A-20 mě to hází jako žrádlo pro psy do nechutných místností!
A-20 taky je žrádlo :D páč je to lehký tank průzkumník, který sbírá body za objevování nepřátelskcýh tanků. Je to porod, ale jde to.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:04 20. Feb 2012
by Molly23
A co ta T-34, ta je na tom jak?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:08 20. Feb 2012
by Fryn
-RoF- wrote:Zkoušel jsem, ale že bych poznal nějak velký rozdíl, ale možná se mi jen tak mco nedařilo no :D

Jinak dalších 14 hráčů? Na klan? :D no jako proč ne, ale k tom utřeba premium účet všech zúčastněných co? :D Jinak by mě to lákalo, ale spíš se s tím musím víc naučit. Ikdyž občas se aj daří s KVčkem a nebo Su-85 a T-34-85 :)
Tak pokud jsi to aktivoval správně, tak by ten rozdíl měl být víc než patrný. Hraju často v četě s jedním známým co má premiový účet a ať mám oproti němu výsledky sebelepší, obvykle od něj slyším o nejméně dvojnásobně vyšším příjmu xp a kreditů, než v té bitvě získám já.

K tvorbě klanu stačí pouze jeden člověk s premiovým účtem (normálně musí koupit minimálně měsíční, nevím jestli se k té možnosti vztahuje i ta jednodenní akce). Reálně na to ale stejně nejsou lidi (tady z Thalie vím jen o tobě, Mišákovi, Bahňákovi - pokud by si naistaloval verzi pro EU server, pak si mluvil ještě o nějakém dalším hráči odsud .... plus z jiného světa vím ještě o jednom, který by se k tomu možná taky upsal). S menším počtem než 15 lidí, tě to k registraci klanu nepustí (fungovalo by teda i 15 účtů, ale pak je otázka, jestli se kvůli tomu vůbec obtěžovat, když nesložíš ani plnohodnotný tým :) ).

Hraní v klanu je ale určitě zajímavé (pokud tedy máte klan, kde se lidi umí domluvit, z vlastních zkušeností si myslím, že základ klanu by měl být tvořen jen z dobrých známých ...), otevře se vám možnost hrát Clan Wars, což je vlastně boj o území v Evropě a Středomoří proti jiným klanům, kde za dobyté území získáváte zlaťáky (háček je v tom, že tento mod nemá žádné omezení tříd :) , takže většina už zaběhaných týmů vlastní stroje z poslední nebo předposlední třídy), přibyde ještě možnost hrát v rotách, což je velmi podobné normální bitvě, ale kdo je v týmu si vybíráte vy, platí jistá omezení na třídy a máte možnost získat o něco více xp a kreditů.
Molly23 wrote:S A-20 mě to hází jako žrádlo pro psy do nechutných místností!
Čtvrtá třída podle mě systémem balancování trpí asi nejvíc, protoře je na pomezí velmi kvalitních lehkých tanků a těch prvních těžkých. Obvykle se nedá jinak, než zapomenout na úlohu bijce a převzít v týmu roli průzkumníka/naváděče palby své artilerie, se štěstím dorážeče poškozených tanků.

EDIT: T-34 je o poznání lepší, jako střední tank toho už taky něco snese, sice nedisponuje takovou rychlostí jako A-20, ale palebná síla je rozhodně lepší (osobně z průzkumníků doporučuji T-50, která je oproti A-20 několikanásobně lepší).
A vůbec, zkuste si zahrát německé nebo americké stroje (nedejbože ty první francouzské), to je teprve zkouška vytrvalosti :) .

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:18 20. Feb 2012
by -RoF-
Asi bychom si měl založit vlastní toppic :roll:

viz tady. http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 11#p134511

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:27 20. Feb 2012
by Nalkanar
Prasokralik wrote:Momentálně ujíždím na flashovce Scuba
Flash Minecraft :lol: