Re: League of Legends
Posted: 23:40 12. Sep 2012
1v1 mid?Nalkanar wrote:My jsme přeci noobové a jen ty jsi killer, prasnico.
1v1 mid?Nalkanar wrote:My jsme přeci noobové a jen ty jsi killer, prasnico.
na diablo neni cas, musim hrát LoL jinak mě terbee bije... btw proč ty to ještě nemáš nainstalovaný? Jarri by tě vypwnilKaTo wrote:...zas tak mu tu self-entrtajment vymejvárnu nežerte. Na mě zkoušel to samý v Diablu - prej monk je The Immortal, nic nepotřebuje apod.
...a pak jsem si Beliala musel ustřílet s so(r)ckou sám![]()
![]()
![]()
![]()
.
Prasokralik wrote:Jarri by tě vypwnil

to jako fakt? pochopil bych ještě, že někdo hraje dotu2 ale hon? odpaaaaadzachy wrote:HoN 4ever
No rozhodně lepší jak LoL. Na druhou stranu LoL je docela jednoduchá hra tak možná proto se to líbí více lidem. Zkoušel jsem nějakýho Garena a Ash a pak nějakou mumii. Asi z 8 her jen jedna prohra.Prasokralik wrote:to jako fakt? pochopil bych ještě, že někdo hraje dotu2 ale hon? odpaaaaadzachy wrote:HoN 4ever
Dota 1 byla dobrá, jenže hra tomu nebyla přizpůsobená. (chybí reconnect a další featury co se týče kvality hry)Prasokralik wrote:je to dota rip a je to dost špatnej dota rip, originální dota je lepší, dota 2 je lepší, od hratelnosti, po přehlednost
Je mi jasný že první hry nebudou nic HC, ale tak to je u většin her. HoN je na tom stejněPrasokralik wrote: jestli ti přijde LoL jednoduché, protože jsi hrál 8 her a 7x vyhrál proti noobíkům, poplácej se po ramenou jaký jsi machr a jdi si zkusit vyhrát ranked hru. Jestli vytáhneš své ELO alespon na 1200 pak budeš moci říkat něco o jednoduchosti
HoN má match making taky, takže nic převratného matchmaking opravdu není.Prasokralik wrote: V league of legedns funguje mimo mnoha jiných skvělých věcí, matchmaking. To znamená, že to háže lidi podle jejich hodnocení do týmů tak, aby hra byla vyrovnaná. Že jsi ze svých 8 her 7 vyhrál po tom co máš jistě zkušenosti s několika dalšími moba hrami je celkem logické, když do lol vlezeš s čistým štítem a tak tě to hází do hry s a proti hráčům na stejném levelu se stejným hodnocením.
Creepy jsou slabé, zničené kasárny se tuším po pár minutách obnoví. Hrdina, který umře tuším neztrácí žádné goldy! Pokud tě dostává pláč od dotkařů, tak jich je asi víc a asi to v něčem opravdu bude že?Prasokralik wrote: dostává mě pláč dotkařů o tom jak je league jednoduché. V čem konkrétně je jednoduché?
Že narozdíl od těch ostatních vadných pokusů o moba hru jako je HoN má přehldné menu, přehledný shop, přehledné ovládání? Takže aby dle tvého tvrzení byla hra správně hardcore, musí to být nepřehledný chaos s nepřátelským ovládáním?
Ano to mi vadí, také mi vadí že nemůže vlastní creepy blokovat. Lasthitting je duležitej to máš pravdu, Jestli jsi hrál Dotu1 a přešel na LoL a tohle ti příjde lepší, tak máš ty opravdu super uvažováníPrasokralik wrote: Nebo ti snad vadí nemožnost likvidovat valstní creepy? Takže dobrý moba hráč se nepozná podle toho, jak umí kontrolvat zóny na lajně, jak efektivně lasthituje a jak drží nepřítele od creepů ale podle toho kolik udělá dmg ve valstních řadách? super uvažování.
To že je tam magic power je fajn, ale vpodstatě totéž máš v HoN (maximalizace ultimátního spellu hůlkou nebo spellshards pro snížení magic armor).Prasokralik wrote: Nebo je to jednoduché, protože tam existují itemy které zvedají dmg kouzel? Oh wait, to je paradox... v ostatních moba hrách nemusím jako mág přemýšlet co stavět, stačí mi maxovat kouzla a one shotovat ostatní... LoL je nutně pitomost, protože když chci někoho sundat jako mág, musím postavit hůlku s ability power hmmm...
Hrál jsi vůbec HoN že říkáš že LoL je v tolika věcech lepší?Prasokralik wrote: LoL sux, zůstanu u svého pro guláše HoN
Neříkám že se cítím jako hrozný profík a určitě mě sundáš v duelu 1v1, ale to já tebe v HoN takyPrasokralik wrote: btw jestli se cítíš jako hrozný profík, klidně si s tebou dám duel 1v1 na midu. Jestli je LoL tak jednoduché tak bys mě měl porazit ne?
Vtipné je, že u každého hrdiny v LoL je napsána jeho obtížnost. Skill jistě ovlivní hru hodně, ale tak to je i v HoNPrasokralik wrote: LoL neexistuje náhoda, neexistuje tam ultimátní pick championa, existuje tam jen a pouze skill. A to je přesně důvod proč bobánci z dotky, honu a podobných nesmyslů nemůžou LoL strávit.