Page 15 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:34 04. Sep 2011
by GeForce
Derken- wrote:
GeForce wrote:Chlasta se tenhle tejden někde? :shock:
Nemáš náhodou zaracha? :mrgreen:
bejvavalo :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:45 12. Sep 2011
by Braenn
Středa?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:47 12. Sep 2011
by -darkvision-
Jóó ve středu, ve středu se budu opalovat na pláži :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:23 12. Sep 2011
by Braenn
-darkvision- wrote:Jóó ve středu, ve středu se budu opalovat na pláži :twisted:

Pokud tou pláží nemyslíš vltavský břeh, pak máš mou závist:)

Každopádně, co tak zajít na jedno... na dvě... na tři?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:25 12. Sep 2011
by -darkvision-
No kdybych si tam bral pc, tak bych sem daval fotky opalujicich se drowu :D A az se vratime, tak budeme moc i na slunce na povrch, teste se :twisted:
Jinak bych zasel rad, ale tomuhle dam vskutku přednost. A Braenn, nepřehánejte to zas moc do noci :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:27 12. Sep 2011
by Molly23
Já nebudu, mám plno starostí ted, blížící se škola, konzert a další věci.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:20 12. Sep 2011
by mandos
Řekněte kdy, kde a rozhodně bych se pokusil ukázat když nebudu mít na čtvrtek moc úkolů.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:26 12. Sep 2011
by Braenn
Kdy kde se určí, až se zjistí jestli, ale nebráním se ničemu. Vyšák, když bude pěkně, pak kotva nebo jak se to dole jmenuje...
Zatím tedy že by ano mandos a drake, tak uvidíme.

Edit: A Bornin

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:34 12. Sep 2011
by Bahnak
V jobu celej den, účast krutopřísně nereálná...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:38 12. Sep 2011
by J.F.Payne
Já bych se NA JEDNO stavil. Ne že se z toho vyklube taková chalstačka hrozivá jako vždycky předtím!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:00 12. Sep 2011
by Braenn
J.F.Payne wrote:Já bych se NA JEDNO stavil. Ne že se z toho vyklube taková chalstačka hrozivá jako vždycky předtím!
Znáš tu o třech nejčastějších českých lžích, že?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:06 12. Sep 2011
by Derken-
Doufám, že aspon na pláž mi nebudou chodit smsky od drowů typu "ty voe, slepota!" :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:51 12. Sep 2011
by kokosak
Uno knězo dorazo na vyšo na jedno džusíko! :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:16 14. Sep 2011
by Firefox_
Jde se teda dneska?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:36 14. Sep 2011
by kokosak
Ne, až dneska se de. Dneska je totiž středa ;)