Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Používam jako přitelíčka Kobolda, jmenuje se Frebo a jsem spokojený
Vlastně nic neumí, ale to každej kobold dole 
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Když už to tak v hlavě probírám, tak sem ještě hodím poznatky, co mě "zaujalo" na Thalii v dungách (z hlediska DEX-Tuláka):
1) nerozbitné dveře/mříže. Sice je jich většina co jsem viděla na "magický" (tj. z bosse) klíč. Ale kdyby se nějaký fatální přechodový dveře udělali odemykací klasicky a nerozbitný (už jsem říkal dříve).
2) prošlápnutím nebo "sáhnutím" nezničitelné, ale jinak skillem odstranitelné pasti. Dokonce i na truhlách(!). Ani nemusí být epické, stačí i slabá/průměrná. Super vychytávka, protože truhla se až do odpastění nedá otevřít (podmínka je, aby byla truhla nerozbitná, jinak to fighteři rozstřelí z dálky lukem a celá legrace se mine účinkem).
3) zabití víly mágům. Ta mrňavá NPC bestie je lepší jak PC Tulák na stejném lvlu
.
P.S.
to Molly: Předělávání přítelíčků není sranda, protože každý lvl přítelíčka je samostatné NPC. Tj. co přítelíček, to 40 různých modelů
(pro každý lvl mága).
1) nerozbitné dveře/mříže. Sice je jich většina co jsem viděla na "magický" (tj. z bosse) klíč. Ale kdyby se nějaký fatální přechodový dveře udělali odemykací klasicky a nerozbitný (už jsem říkal dříve).
2) prošlápnutím nebo "sáhnutím" nezničitelné, ale jinak skillem odstranitelné pasti. Dokonce i na truhlách(!). Ani nemusí být epické, stačí i slabá/průměrná. Super vychytávka, protože truhla se až do odpastění nedá otevřít (podmínka je, aby byla truhla nerozbitná, jinak to fighteři rozstřelí z dálky lukem a celá legrace se mine účinkem).
3) zabití víly mágům. Ta mrňavá NPC bestie je lepší jak PC Tulák na stejném lvlu
P.S.
to Molly: Předělávání přítelíčků není sranda, protože každý lvl přítelíčka je samostatné NPC. Tj. co přítelíček, to 40 různých modelů
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Já používal kobolda Frobo...byl to super štítZindo wrote:Používam jako přitelíčka Kobolda, jmenuje se Frebo a jsem spokojenýVlastně nic neumí, ale to každej kobold dole

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tak náhodou tohodle přítelíčka už jsem naučil kolik je:Zindo wrote:Používam jako přitelíčka Kobolda, jmenuje se Frebo a jsem spokojenýVlastně nic neumí, ale to každej kobold dole
- malá hromádka zlata
- větší hromádka zlata
- Frobo boháč
takže se dá říc že na kobolda už umí docela obstojně počítat.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jo, o tom se už taky mluví roky.Prasokralik wrote:Mágové, kteří s pixiema nahrazujou v partě zloděje. Zlodějové nemůžou už kouzlit, tak by mágové neměli otvírat zámky.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Molly23 wrote: Já nechci být nějaký rýpavý nebo tak..., ale pokud se nemílím, hraješ drowa (mýlíš), a když jsem já hrál v podtemnu, tuším, že drow s pixií bylo něco jako zaklínač či RRD (myšleno z RP pohledu) (pohled drowů na drowy je mi vcelku ukradený, hlavně když platí a co mám za otroky jako duergar jim může být úplně ukradený - uni zase dolů tahaj ten světlokoží hnus a taky jim do toho neryju
). A moc dobře tě chápu, že přítelíčkové jsou tak nějak na prd, krom toho RP. Jenže když se ted tak nějak upravujou věci, aby postavy nebyli univerzální, co by jsi chtěl? Bojovníkům bylo odebráním hůlek, zmařeno nosit v kapse svého čaroděje, ted se snad bude upravovat i alchymie. Mágové si zase nosí v kapse svého zloděje a místo toho by chtěli co? Kapesního válečníka? Já vím, je to nepříjemný, přijdeš totiž o luxus vybírat poklady. (o to vůbec nešlo, tedy alespoň mě) I čarodějové v Harry Potterovi měli přítelíčky a ti sloužili povětšinou but opravdu jako mazlíčci, nebo jako nosiči dopisů. Gandalf měl zas svého bílého koníka, Gargamel kočku.
Já bych přítelíčky viděl, but jako RP výhodu, nebo jako možnost dalších magických schopností, takže kouzel. Jen je otázka co by každý přítelíček měl umět. (druhá část této věty mě velmi zaujala a popravdě jsem to takto myslel od počátku, jen jsem to nechtěl podsouvat a čekal, zda to někdo vidí obdobně)
PS: Hraju válečníka a výměnu hůlek jsem vůbec nepotřeboval(pač žádné neužívám) a bez alchymie se také dokážu obejít, dokonce i bez toho otevírání a dungy samozdřejmě že nedokážu vysólovat a neštve mě to, jde hrát i bez toho a jak. Vůbec si neztěžuju, jen teda občas, když si tak nějak zhodnotím do čeho všeho se má postava ve hře namočila a stejně jsem pořád obyčejným dobrodruhem. Ale to je můj boj hehe, a bojuju ve hře.
(v žádném případě nešlo o stěžování si, jen jsem se chtěl vyjádřit k jenomu z aspektů mága a jiných povolání s přítelíčkem, kdybych si chtěl stěžovat tak bych se spíše zaměřil na max. dosažitelné DC kouzel kouzlících povolání vs. záchrané hody NPC, imky NPC na skorovše, neopravené a nedotažené povolání po úpravě NPC atd. atd. témat by bylo opravdu mnoho, kdyby si o nich chtěl někdo slušně pohovořit)
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tady už se za ta léta napovídalo dobrých věcí a nesmyslů.kucik wrote:Jo, o tom se už taky mluví roky.Prasokralik wrote:Mágové, kteří s pixiema nahrazujou v partě zloděje. Zlodějové nemůžou už kouzlit, tak by mágové neměli otvírat zámky.
Omlouvám se za off, ale nedalo mi to.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Glumišku, dobře, hraješ dole
, stejně mi tam pixie moc nesedí, je to můj názor, ale pokud ji bereš jako otroka a né vyloženě mazlíčka... tahle věc mě ale přivedla na další myšlenku.
Bylo by zajímavé, kdyby si mág musel přítelíčka nějak získat a nemyslím zrovna kliknutím levelu, ale třeba takovou vílku by si mohl odchytit v nějakém hodně über hustém dungu... něco jako...
Bylo by zajímavé, kdyby si mág musel přítelíčka nějak získat a nemyslím zrovna kliknutím levelu, ale třeba takovou vílku by si mohl odchytit v nějakém hodně über hustém dungu... něco jako...
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Drowové i duergaři* Povolání, která si vybírají přítelička volí z neutrálního, nebo zlého.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=838
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=804
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jo, dobrý, jen zrovna tohle se vztahuje na drowy, kdoví jak to je s ostatními rasami.Nalkanar wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=838* Povolání, která si vybírají přítelička volí z neutrálního, nebo zlého.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Co Vám na Thalii vadí?
No tak to by bylo teprve něco a kdyby takto "získaný" přítelíček pak tomu mágovi propůjčoval nějakou specialitku a to třeba pouze v případě pokud by byl vyvolán .... nu to by bylo nejspíše něco úžasného.Molly23 wrote:Glumišku, dobře, hraješ dole, stejně mi tam pixie moc nesedí (mě taky, volil jsem dle praktičnosti a to jsem přiznal, RP jsem ohnul a chovám se k ní jako k otrokyni, nicméně pořád platí jednooký mezi slepými králem, aneb kde nic není ani Frobo nic nesebere
), je to můj názor, ale pokud ji bereš jako otroka a né vyloženě mazlíčka... tahle věc mě ale přivedla na další myšlenku.
Bylo by zajímavé, kdyby si mág musel přítelíčka nějak získat a nemyslím zrovna kliknutím levelu, ale třeba takovou vílku by si mohl odchytit v nějakém hodně über hustém dungu... něco jako...
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Co Vám na Thalii vadí?
To by bylo. Takže nejen 40x model pro každého mágského přítelíčka, ale ještě 40x nový model pro druidí/hrandovské kompanionyGlumišek wrote:No tak to by bylo teprve něco a kdyby takto "získaný" přítelíček pak tomu mágovi propůjčoval nějakou specialitku a to třeba pouze v případě pokud by byl vyvolán .... nu to by bylo nejspíše něco úžasného.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Zaeditoval jsem později.. stejná zákonitost platí jak u drowů, tak u duergarů. Selský rozum říká, že tam ta pixie opravdu nesedí (pravděpodobně i u zbytku ras) a pravidla to říkají též (neříkají ovšem, co ten zbytek ras).
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
A jinou rasu tam pořadně hrajem jen tři (kteři jsme magove) a u sebe a dalšího vím, že pixii nemame. (i když my by jsme teoreticky mohli)Nalkanar wrote:Zaeditoval jsem později.. stejná zákonitost platí jak u drowů, tak u duergarů. Selský rozum říká, že tam ta pixie opravdu nesedí (pravděpodobně i u zbytku ras) a pravidla to říkají též (neříkají ovšem, co ten zbytek ras).