Page 15 of 17

Re: SWTOR

Posted: 06:52 18. Oct 2012
by Absinthorix
kokosak wrote:Huš do spamu!
Image

Re: SWTOR

Posted: 13:06 18. Oct 2012
by Bruciacullo
Image

Re: SWTOR

Posted: 20:26 09. Nov 2012
by Nalkanar
Patnáctýho je to komplet free.

Re: SWTOR

Posted: 21:12 09. Nov 2012
by Absinthorix
Jakože úplně lautr komplet? To se to tak nevyplácí? Nebo platící účastníci zájezdu budou mít své VIP fičůry? A my (já) neplatící plebs budeme mít základ frí?

Re: SWTOR

Posted: 21:55 09. Nov 2012
by KaTo
Absinthorix wrote:Jakože úplně lautr komplet? To se to tak nevyplácí? Nebo platící účastníci zájezdu budou mít své VIP fičůry? A my (já) neplatící plebs budeme mít základ frí?
Dneska sem za zlýho - nebuď línej a googli :wall: .
P.S.
Že jsi to ty...
http://www.oldrepublic.cz/?p=1
V novinkách je o tom pokec + odkaz na offico forum, ve foru jsou o tom celé topicy.

Re: SWTOR

Posted: 00:22 10. Nov 2012
by Molly23
Já to mám do konce roku zaplaceno takže... :lol:

Re: SWTOR

Posted: 00:49 10. Nov 2012
by Nalkanar
You betrayed us all!
Image

Re: SWTOR

Posted: 18:36 13. Nov 2012
by Molly23
Pro thalijské sitháky. našel jsem fajn českou casual guildu. Ted z hlavy nevím jméno, ale stačí mi napsat (postava Neddhur). jsou to fajn lidi ochotní pomoct, včera jsem s nima dal další dva levely (29 a 30).

Re: SWTOR

Posted: 16:53 15. Nov 2012
by Molly23
Tak dneska už to má bejt free ne?

Re: SWTOR

Posted: 18:53 15. Nov 2012
by Nalkanar
V přepočtu prý v sedm večer údajně (já to nepřepočítával).

Re: SWTOR

Posted: 23:26 15. Nov 2012
by Nalkanar
Servery jsou online. Ty osekání u neplatičů jsou dost trapný. Max 2 chary na účtu a i zásahy do takových prkotin jako jsou lišty.

EDIT: a frontyyyy

Re: SWTOR

Posted: 00:15 16. Nov 2012
by Prasokralik
free to play, pay to win :P

Re: SWTOR

Posted: 10:50 16. Nov 2012
by innfra
Přešli na F2P?

Edit: Hmm fakt, tak to je mazec :D Nechám to večer sosat...
Kolik že je tam max lvl, když je to do 50tky F2P?

Re: SWTOR

Posted: 13:07 16. Nov 2012
by Molly23
50

Re: SWTOR

Posted: 14:31 16. Nov 2012
by Nalkanar
Ale podle všeho dáš 50 a pak můžeš leda tak posedávat po kantýnách, protože nic rozumný bez placení neuděláš.