Page 15 of 21
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:01 31. Oct 2011
by Braenn
Derken- wrote:Mě baví ta jejich představa, jak si myslí, že je nám strašně nadržováno a máme DM support a bla bla, nevim co všechno

Jo jo. A počkej až stvrdíme naši koalici, to se žádné DM k ostatním pro samé nadržování ani nedostane!
Ať žije čeština se svým krásným zvratným slovesem, neboť kde jinde
se mohou informace samy neoficiálně šířit.
Ale Kokos má pravdu, i kdyby tu drowové nakrásně vysypali celou story o tom, jak
se jim podařilo utéct, stejně by to k ničemu nevedlo - tak nějak, nevím proč, z Nalkovy vysoce neutrální snahy zjistit jak "to" bylo cítím, že si názor udělal a ještě si ho sám potvrdil

.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:01 31. Oct 2011
by Nalkanar
LDamian - nemusí, ale podle všeho se to tradičně děje, protože tradičně při útěku nikdo nestíhá ještě se probít do zbrojnice, sebrat si věci a pak až utéct.
Braenn a Kokos - heleďte, narozdíl od vás, nemám o drowech nějaký konečný názor a čistě tohle mě fakt zajímalo, zda by bylo možno to ujasnit. Vy jste jasní a váš spolek

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:06 31. Oct 2011
by kokosak
Tak ještě jednou jinými slovy. Pokud si myslíš, že je ti někdo povinován sdělovat IC informace na základě tvé OOC žádosti, i kdyby to mělo být proto, abys už přestal otravovat, tak se pleteš. Můžeš se se mnou o tom přít, dohadovat, argumentovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeš dělat.
Pověsti o supportu ať už z jakéhokoli důvodu a jakékoli skupině jsou a budou, dokud hráči budou mít potřebu je vytvářet a šířit. To je fakt snad na všech serverech snad všech onlajnovek, co sem kde viděl. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Nevidím nejmenší důvod ti cokoli dokazovat, stejně si budeš myslet, co budeš chtít.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:06 31. Oct 2011
by Koninho87
Nalkanar wrote:LDamian - nemusí, ale podle všeho se to tradičně děje, protože tradičně při útěku nikdo nestíhá ještě se probít do zbrojnice, sebrat si věci a pak až utéct.
Braenn a Kokos - heleďte, narozdíl od vás, nemám o drowech nějaký konečný názor a čistě tohle mě fakt zajímalo, zda by bylo možno to ujasnit. Vy jste jasní a váš spolek

do zbrojnice chodí jenom v amerických akčních filmech tady to je jenom česká komedie hele

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:09 31. Oct 2011
by černý vlk
Nalkanar wrote:LDamian - nemusí, ale podle všeho se to tradičně děje, protože tradičně při útěku nikdo nestíhá ještě se probít do zbrojnice, sebrat si věci a pak až utéct.
Braenn a Kokos - heleďte, narozdíl od vás, nemám o drowech nějaký konečný názor a čistě tohle mě fakt zajímalo, zda by bylo možno to ujasnit. Vy jste jasní a váš spolek

oprava: nestíhá to žádná bílá držka, drowové jsou prostě lepší, proto se jim nadržuje, pokud se nepletu...ne? ne?
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:11 31. Oct 2011
by Koninho87
černý vlk wrote:Nalkanar wrote:LDamian - nemusí, ale podle všeho se to tradičně děje, protože tradičně při útěku nikdo nestíhá ještě se probít do zbrojnice, sebrat si věci a pak až utéct.
Braenn a Kokos - heleďte, narozdíl od vás, nemám o drowech nějaký konečný názor a čistě tohle mě fakt zajímalo, zda by bylo možno to ujasnit. Vy jste jasní a váš spolek

oprava: nestíhá to žádná bílá držka, drowové jsou prostě lepší, proto se jim nadržuje, pokud se nepletu...ne? ne?
ty seš nejlepší*klaní se mu*už si dal na jednu ránu draka nebo si na to ještě nepřišel?:D
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:12 31. Oct 2011
by -RoF-
Nalkanar wrote:Nalkanar na straně 10 wrote:Jednoduchá série dotazů
1) Byly již dříve zatčeny nějaké postavy, které nakonec byly propuštěny?
2) Pokud ano, byla skutečně všem (nebo od jisté doby všem) odebrána jejich výbava?
3) Pokud ano, stalo se toto i případně zatčeným uprchlým drowům?
4) Pokud ne, proč ne, když tu defakto vznikl jakýsi precedens?
EDIT: 4,5) Několika uprchlým byl také vybrán celý inventář, stalo se tak u drowů? Pokud ne, proč ne?
5) Asi rok, rok a půl zpět, jsem zde někde četl volně v diskuzi: "chycený drow na povrch = permka pro drowa". V jakém kontextu toto platilo?
ideálně nechť odpovídají čistě DM, která vědí oč jde
Jinak abych se teda vyjádřil
k 1 - Aria byla v base 4x
- jednou ji pustili při zaplacení pokuty
- po druhé se za ní přimluvil někdo z vyšší sféry a pak se z toho rozjely fajn questy a prakticky založení Morusova stánku, díky OIO
- a po třetí něco podobné (jen nebyl dostatek důkazu a tak byla propuštěna)
- po čtvrté byla v base u drowů, skončilo to pak slavným završením od Kratě DM Killem
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:16 31. Oct 2011
by -darkvision-
kokosak wrote:
Pověsti o supportu ať už z jakéhokoli důvodu a jakékoli skupině jsou a budou, dokud hráči budou mít potřebu je vytvářet a šířit. To je fakt snad na všech serverech snad všech onlajnovek, co sem kde viděl. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Nevidím nejmenší důvod ti cokoli dokazovat, stejně si budeš myslet, co budeš chtít.
Nene, to nejsou pověsti, to je zááávist, zááávist .. že někdo umí a ten kdo neumí jen blbě čumí. (neříkám nikoho konkrétně, ani nevím koho bych řekl, takže kdo si to vztáhne na sebe, jeho věc.)
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:17 31. Oct 2011
by Nalkanar
Jak myslíte... osobně si jen myslím, že až takováto zásadní neprůhlednost, když není možno jasně říci tuhle jednu věc, která myslím výrazně neovliní IG dění, tak je pak jasné, že vždy budou řeči.
Dal bych přirovnání k jiné kultuře, ale už jsem líný si dohledávat detaily, aby mě DM adept netrolloval zase.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:18 31. Oct 2011
by kokosak
Já teda většinou jen blbě a nevěřícně čumim.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:21 31. Oct 2011
by KaTo
A není to jedno? Prostě občas se zabaví, občas ne.
Mě třeba nedávno zabavili všechny hulky!

A ani jsem nebyl ve vezení!

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:21 31. Oct 2011
by kokosak
..ale jako jestli chceš...

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:22 31. Oct 2011
by Koninho87
KaTo wrote:A není to jedno? Prostě občas se zabaví, občas ne.
Mě třeba nedávno zabavili všechny hulky!

A ani jsem nebyl ve vezení!

asi chyba zavřel bych tě tam na hodně dlouho

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:25 31. Oct 2011
by kucik
Czech_Luthor wrote:
Když urazíš královnu elfů (maj královnu žejo?)
Nemaj! Kurvadrat uz!
To tu ty realie muzem resit horem dolem a stejne je to k...
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:25 31. Oct 2011
by kokosak
Kdo nebyl ve vězení, jako by nebyl.