Page 15 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 12:07 30. Mar 2012
by -RoF-
Fryn wrote: No tak konečně, už se nemůžu dočkat na to, co bude v nabídce po Sluggerovi :) (další dosavadní americké stíhače v řadě se mi líbí strašně moc, ale už jsem si tak nějak řekl, že budu pokračovat s těmi, co disponují otočnou věží).

Btw. už dlouhou dobu se uvažuje i o dalších módech pro hru, třeba jako že bude jen jedna základna někde uprostřed mapy nebo že zabírat základnu půjde jen určitým typem tanků atd... (někde byl odkaz, ale stránky zrovna nejedou). Snad to zakomponují v nějakém dalším nejbližším patchi.
Jo opravený americký strom je aj tu http://www.wotdb.info/

Jinak v příštím patchi prý budou nějaké úpravy sovětských tanků místo KV bude KV-1 a KV-2 nebo tak.
A IS-4 půjde mezi desítky.

A ten mód hmm uvidíme.

Někdy bychom mohli zkusit aj ty roty :)

Re: World of Tanks

Posted: 12:31 30. Mar 2012
by Braenn
Jak jste mohli bez subscribe našetřit na vyšší tanky? Už dva týdny šetřím na VI zkušenostma, každodenní hraní aspon 2-10 bitev, a po těch 150-300xp to FAKT neleze. A už mě to dost irituje, potřebuju dohromady 27k, chybí mi ještě necelé čtyři. A nebaví mě to, nebaví, a mám pocit, že až si to koupím, buduz ase jen šetřit na vybavení. To, že bych našetřila xp na VII, to si nechávám jen zdát! Zachraňuje mě jen to, že první bitva každého dne je dvojnásobná. Jinak bych to měla ještě další měsíc.

V tomhle mě ta hra trochu nudí. To získávání xp je nechutně pomalé. Peněz oproti tomu je, že nevím, co s nima.

Dělám něco zle? Krom toho, že asi málo vyhrávám.

Re: World of Tanks

Posted: 12:50 30. Mar 2012
by Molly23
Nu já mám zase xp na šestku a ne peníze :D

Re: World of Tanks

Posted: 14:22 30. Mar 2012
by Molly23

Re: World of Tanks

Posted: 14:39 30. Mar 2012
by -RoF-
Já osobně třeba to expení a vydělávání moc neřeším. Já mám heslo, že prostě vždy to dotáhneš na max a chce to jen čas. Takže se spíš hrou bavím a hraju si ty různé bitvy a xp a prachy prostě narůstají.

Stejně jsem to měl na Thalii viz expení Arie. Prostě to chce čas a ty expy narostou, sice občas pomalu, ale jistě ;)

Re: World of Tanks

Posted: 15:33 30. Mar 2012
by -RoF-
Český dabing mě teda v tom patchi překvapil :D Ale jo dobré :)

Re: World of Tanks

Posted: 16:47 30. Mar 2012
by Braenn
Mě se teda nelíbí! Ten hlas je příšerný. Ale třeba si zvyknu.

Re: World of Tanks

Posted: 17:03 30. Mar 2012
by entu
NN neděláš špatně nic...jen asi hraješ s 1 strojem. Taky sem to tak měl.
Až do doby , než jsem si "udělal" středňáka, houfnici a heavy american.
Preferuji spíš útočnou hru..i s houfnicí na blízko :D . Jak mně ťafnou, hned "loguju" další mašinu. Xp mám neurekom..jen mi scházejí prachy a to pořád.
Jedu bez paypal a zhruba za měsíc mám 3 stroje na 6-7 bez problémů.
Nejsem tam navíc pořad ...jen střídavě oblačno. NWN vyhráva :D

Re: World of Tanks

Posted: 17:09 30. Mar 2012
by Braenn
No já taky jedu víc tanků, jenže ty společný XP, to je takové příštipkářství. Musím si to všechno stejně nakonec nahrát s tím jedním tankem :(

Re: World of Tanks

Posted: 19:51 30. Mar 2012
by Molly23
Haha ten český dabing! To je nářez hehehe. prej...

"Ještě jeden takový zásah a bude po nich... je po nich!"

Re: World of Tanks

Posted: 00:23 01. Apr 2012
by Molly23
tyjo dneska zas dobrá hláška... jede Pz 4 a má 4 procenta života...
pozor!! Pz 4! čtyřprocentní!!!

Re: World of Tanks

Posted: 06:13 01. Apr 2012
by entu
Ja mam jiný problem...poradte pls ...po stažení a inst. 7.2 se mi totalně rozhazeli textury už v uvodní obrazovce.

Re: World of Tanks

Posted: 07:30 01. Apr 2012
by Braenn
Uf, tak na rozházené textury obvykle pomáhá jen jedno - kompletní reinstal. Což ti teda u WoT nezávidím :O

Re: World of Tanks

Posted: 10:01 01. Apr 2012
by Molly23
http://worldoftanks.eu/news/1840-wargam ... tte-alert/

A je to tu!!! Já to říkal! Ratte útočí! ... pokud to ovšem není blbý aprílový vtip.

Re: World of Tanks

Posted: 10:07 01. Apr 2012
by Fryn
Braenn wrote:... Dělám něco zle? Krom toho, že asi málo vyhrávám.
Asi to jen moc ženeš :) . Jak píše RoF, někdy je lepší se moc na xp neohlížet a snažit se užít co nejvíc srandy i s tím co potkáš na cestě k tvému vytouženému stroji (tak jsem se aspoň snažil brát hru já, ne že bych některé tanky neměl chuť přeskočit nebo nechtěl co nejrychleji získat to "lepší").

Znám lidi co bez subscribe dojeli až na osmou řadu. Já mám teď nejvýš sedmou a jsem zvědav jak dlouho ještě budu tomu premiáku odolávat. V pozdější fázi hry, jde z mého pohledu už spíš právě o ty prachy než xp a vydělat třeba takové dva milióny při provozu tanku sedmé řady je už trochu problém. Při expení na lepší tanky mi také hodně pomohli volné zkušenosti. Jedu těch tanků docela dost, takže naskakují celkem rychle.
-RoF- wrote:... Někdy bychom mohli zkusit aj ty roty :)
Tak stačí nahodit nějaké datum, ke kterému by se zdejší WoT komunita mohla vyjádřit jestli jim vyhovuje nebo ne. V rotách se dají slušně jezdit i menší třídy, takže by se nás mohlo odhadem sejít aspoň šest sedm, jako pevnější jádro roty a zbytek by se holt doplnil. Jen by bylo dobré se domluvit i na hlasové komunikaci (nejlépe přes TS).

Jinak trochu se děsím toho dabingu, snad bude možnost si nechat to co tam bylo původně (zatím ten patch ještě stahuju).

EDIT po Mollym: Podle mě je Ratte jen aprílový vtip (ale kdo ví, třeba se mýlím a jeden z nejšílenějších návrhu wehrmachtu se skutečně objeví ve hře a bude válcovat všechny ostatní národy, které se se svou fantazií drželi víc při zemi :) ).