Page 15 of 28

Re: World of Planes

Posted: 16:04 30. Aug 2013
by Molly23
Tak vem si, že po ukončení bety určo hráčů přibude a jakmile rozjedou tanky, tak určitě ukradnou kus populace od WG.... bylo by to hodně drsný, kdyby to bylo propojený.

tohle psali u traileru:
"Gaijin Entertainment is proud to present brand new CGI-trailer for PC MMO-combat game War Thunder, also the launch title for PlayStation 4. This video is called War Thunder Heroes and encompasses our vision of the game, where host of aircrafts, ground vehicles and naval forces are locked in a full-scale global conflict over WW2 theaters of war."

Je na každém jak si to přebere a jak to vlastně vývojáři mysleli :), ale já stále doufám v to, že to bude společně! Je ale fakt, že ta věta nemá nic společného s bojištěm.

Re: World of Planes

Posted: 08:27 31. Aug 2013
by radekdnb
Molly23 wrote:Kolegové piloti, tohle stojí za shlédnutí, fakt úžasný trailer! A co jsem četl na stránkách tak mají opravdu záměr dát tanky, lodě a letadla na jedno bitevní pole a je to znázorněno i v traileru. :) Brutálně se těším!

http://www.youtube.com/watch?v=0sfA-Nsb ... e=youtu.be
Velice Luxusní!!! a jak tady psal Barbar, ty zpomalený záběry na začátku dávaj k tomu ten šmrnc :)

Jinak si myslim že by to bylo hodně dobrý kdyby na jednom bojišti byli všechny Tanky, Lodě a Letadla, myslim si že by to bylo lepší než když střílíš na NPC tanky a dostáváš minimum expů za to :) ale takže sejmeš další PC a máš více expů :) nop uvidíme co z toho vznikne :) ale určitě se na to těšim :)

Re: World of Planes

Posted: 16:11 31. Aug 2013
by Darius
hraju Warthunder a je to bomba:-)
Hlavně sem nevěřil že někdo dokáže tak libově přenést ovládání letecké páky jen na myš a klávesy tak aby to bylo hratelné...ty ledatadla pohybem myši zatáčej skoro sama:D

jinak sem tam jako Darius1Nim
Nemám nějak dobrá letadla včera sem začal takžemám akorát jednoho tier 4 Spitfire

Re: World of Planes

Posted: 16:25 31. Aug 2013
by radekdnb
Darius wrote:hraju Warthunder a je to bomba:-)
Hlavně sem nevěřil že někdo dokáže tak libově přenést ovládání letecké páky jen na myš a klávesy tak aby to bylo hratelné...ty ledatadla pohybem myši zatáčej skoro sama:D

jinak sem tam jako Darius1Nim
Nemám nějak dobrá letadla včera sem začal takžemám akorát jednoho tier 4 Spitfire
Nevadí :) to stačí :) :) pro začátek :) já teďka budu mít teprve 6tkové letadla :)

Jinak hraje teďka někdo??...už mám 6tkové letadla :D :D...když tak.....radekdnb.... :)

Re: World of Planes

Posted: 20:42 01. Sep 2013
by Darius
Pro ty co neznaj tak tu je pár pěkných videí z war thunder pro představu

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 7zhntVNvRs

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... i9Sr9DRVNk

Re: World of Planes

Posted: 23:18 01. Sep 2013
by Molly23
No tak jestli chceš pěkná videa tak koukni na pana VerTuna :)

http://www.youtube.com/watch?v=P7G9u0OwOaU

Re: World of Planes

Posted: 08:52 03. Sep 2013
by Diemo
Včerejší létání, všichni na TS a 4 sehraný letadla....moc proher tam nebylo :)

Re: World of Planes

Posted: 12:56 03. Sep 2013
by Molly23
NO FUJ! Musíme víc trénovat... tohle nejde jako... musí to vypadat přinejmenším takhle...

http://wingsfinearts.creatiq.com/Images ... rwinHi.jpg

A když jsi vedoucí flightu a ostatní se tě mají držet tak stáhneš plyn a dříš směr a ostatní se srovnaj a né že budeš dělat veletoče :D, to se pak špatně srovnává...

Příště to musíme udělat prostě mnohem mnohem epší! :D

Re: World of Planes

Posted: 13:22 03. Sep 2013
by radekdnb
to je sice hezký :D....ale zase ber v potaz to, že nejsme zase takový experti...já teda určitě ne :)...a než se srovnáme tak už bude boj :)

Re: World of Planes

Posted: 13:33 03. Sep 2013
by Molly23
a proto se to musí trénovat :wink:

Re: World of Planes

Posted: 13:39 03. Sep 2013
by radekdnb
tak my to s Dárkem(Darkvisionem) trénujem, že on líta s tím stíhacím bombardérem a já mám Spitiho :) když se mu někdo zavěsí za zadek tak tak ten nepřátelský stíhač po pár zásahů padá k zemi jako dneska....zavěsili se mu za zadek 2 a oba dva šli k zemi, sice Venca z toho vyšel že byl celej černej, ale měl assisty a já měl dva sestřeli a vyhranou misi :D

Re: World of Planes

Posted: 13:48 03. Sep 2013
by Molly23
No to je v pořádku, ale my se tu pokoušíme o taktiku 4 prstů :). Už jsem to tu vysvětloval několikrát. Úzká formace je jen taková paráda na přesuny, ale dobře se tím dá natrénovat i to létání ve dvojci v boji.

Re: World of Planes

Posted: 13:53 03. Sep 2013
by radekdnb
zítra zalítáme, Tsko máš taky takže si myslim, že zítra můžeme zalítat :) a potrénovat :) :D

Re: World of Planes

Posted: 14:12 03. Sep 2013
by Theogil I
Budete někdo dnes večer od cca 18:00?

Re: World of Planes

Posted: 14:17 03. Sep 2013
by Darius
Pokud nepojede test server Nt tak jo