Page 15 of 21
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 20:35 11. Jun 2013
by J.F.Payne
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 21:05 11. Jun 2013
by klobouk
Robbovi seveřani a Jonovi zedníci jsou nej

Tak takhle to bylo! Alespoň nemusím koukat na seriál.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 07:40 12. Jun 2013
by Bahnak
Na videačesky je ještě výborný rozhovor G.R.R.Martina s mým oblíbeným Conanem O´Brienem:
http://www.videacesky.cz/talk-show-rozh ... na-obriena
Enjoy
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 18:45 12. Jun 2013
by Braenn
Tak to je něco ! A někteří jsou si fakt podobní...Hláška manželky na závěr to dorazila

)
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 19:30 12. Jun 2013
by Fryn
Nejpěknější ženská je pro mě Ygritte, pak už ta zmiňovaná "služebná", co zaučovala Danny a docela zajímavá je i Oša (ale jen díky seriálovému ztvárnění, v knize na mě zase tolik "nezapůsobila").
Mezi největší sympaťáky zase počítám Joraha a Tywina (i když jeho straně zrovna nefandím). Poslední dobou u mě také stále víc v oblibě stoupá Hound.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 13:35 13. Jun 2013
by Nalkanar
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 16:13 14. Jun 2013
by Absinthorix
klik...
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 16:19 14. Jun 2013
by Aulus
Absinthorix wrote:
klik...
Nejlepší jsou ty dva nejoblíbenější komentáře pod videem.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 01:29 16. Jun 2013
by Prasokralik
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 16:20 17. Jun 2013
by Molly23
Víte že se Hodor živý jako DJ? Role Hodora je jeho první.
EDIT: Jedna z jeho prací
http://www.youtube.com/watch?v=_xa46dkbop0

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 17:58 17. Jun 2013
by Prasokralik
Všichni paf z red wedding... ale když se ohlédnu na takového klasického zaklínače, tak si říkám, že sapkowski mordoval hrdiny jak na běžícím páse už v době, kdy nějaké GoT neexistovalo ani ve snech.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 18:16 17. Jun 2013
by J.F.Payne
No, nejstarší povídky o Zaklínačovi vyšly v Polsku 1990. První díl Písně ledu a ohně začal Martin psát v roce 1991, vyšlo 1996. V devadesátkách psal už věci ze stejného světa, vyšel třeba komix Hedge Knight, tales of Dunk and Egg (doporučuju).
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 18:19 17. Jun 2013
by Prasokralik
ok ok... tak možná už v těch snech jó
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 20:56 17. Jun 2013
by kokosak
No pozor, Sapkowski začal mordovat hrdiny až v posledních dílech cyklu a to čistě z toho důvodu, že mu už šli na nervy. Jinak přesně jako ostatní autoři zabíjel jen vedlejší postavy a hlavní zaťal a to dost odfláknutým způsobem až v díle, kterej vyšel 1999. To už Ned prděl nějakym tim rokem do kytek.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 20:59 17. Jun 2013
by Nalkanar
kokosak wrote:No pozor, Sapkowski začal mordovat hrdiny až v posledních dílech cyklu a to čistě z toho důvodu, že mu už šli na nervy. Jinak přesně jako ostatní autoři zabíjel jen vedlejší postavy a hlavní zaťal a to dost odfláknutým způsobem až v díle, kterej vyšel 1999. To už Ned prděl nějakym tim rokem do kytek.
Parchant! Dodnes nemůžu ten poslední díl číst znovu!