Page 15 of 15

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 14:30 09. Nov 2012
by kucik
Jachym wrote:Snad tu nejsem jediný kdo pamatuje ten velký a neuvěřitelně drtivý útok na Thálii asi před 5-6 rokama. To byla ještě stará Ivory s kruhovým ohništěm kde se muselo přikládat celou noc aby oheň hořel , to jsem ještě na tkalcovském stavu vyráběl obvazy . Tenkráte spadli všechny postavy o několik lvlů dolů - kraft byl kompletně zasažen a smazán - všichni neuměli nic. Server několik dní vůbec nekomunikoval. Po té se pak dělalo i nové forum to staré se smazalo .
Nechtěl bych to znovu zažít. Doufám že jsou admíni připraveni na jakýkoli útok. Především je nutné podívat se na staré zálohy jestli už nejsou infikovány , aby se nezjistilo že nejčerstvější zdravá záloha je z 30.7.2012 . Hráčům poradím nadělat si screeny se svou postavou kde je vidět počet expů - aby to šlo vrátit. I když podle rétoriky kterou tu sleduji , si myslím že nepůjde o tak závažný a promyšlený útok jako tenkráte - tenkrát to byl jako blesk z čistého nebe - žadné kecy jen tma.
Topic který tu čtu mi velmi nápadně někoho nebo něco připomíná - myslím že něco takového jsem už četl na Kandelábrii 2 . Tam se ale nic nestalo ! Nic nenásledovalo.
Doufám až věřím že admíni zde jsou ve střehu .
Pokud mas na mysli ten ,,utok", kdy byvaly admin, ktery mel mimo jine vsechny pristupy a hesla, tak se nastval a smazala databazi, tak to se doufam uz opakovat nebude. Minimalne dokud me, nebo jaarovi nejebne v hlave :)

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 14:47 09. Nov 2012
by kucik
Theogil I wrote: Jo to tehdy vyhrožoval kozel co je tady zahradníkem :lol:
Z kozlů jsou odjakživa nejlepčejší zahradníci a z pytláků nejlepčejší hajní. :wink:[/quote]

To je pravda, ale ne vzdy a v kazdem pripade. Kdyz to vztahnu na konkretni priklad. Jsou bugeri, kteri opravdu premysli a snazi se najit nove diry do systemu. Z takoveho cloveka pak muze byt dobry analytik moznych exploitu.
A pak mas bugery, kteri proste najdou jednoduchy existujici navod, jak neco poskodit a podle navodu to provedou. Ze same radosti obvykle vsechno prezenou, takze je to snadno odhalitelne. Pak obvykle nasleduje oprava, nebo zablokovani chyby, pokud je to mozne.
Jinak receno, delim tyhle lidi na dve kategorie, ti schopni, kteri by opravdu neco svedli, ale ti si obvykle najdou vetsi vyzvu, nez shodit nejakym blaznum server, protoze neco jednoduse nabourat je jednodussi oproti tomu neco vytvorit.
A pak tu jsou ti, kterym nekdo rekne, jak nekomu uskodit a ti si na tomto jednom zpusobu honi sve ego, dokud chybu nekdo nezamazne. Tyto radim do kategorie obtizny hmyz.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 14:50 09. Nov 2012
by pavad
kucik wrote:
Jachym wrote:Snad tu nejsem jediný kdo pamatuje ten velký a neuvěřitelně drtivý útok na Thálii asi před 5-6 rokama. To byla ještě stará Ivory s kruhovým ohništěm kde se muselo přikládat celou noc aby oheň hořel , to jsem ještě na tkalcovském stavu vyráběl obvazy . Tenkráte spadli všechny postavy o několik lvlů dolů - kraft byl kompletně zasažen a smazán - všichni neuměli nic. Server několik dní vůbec nekomunikoval. Po té se pak dělalo i nové forum to staré se smazalo .
Nechtěl bych to znovu zažít. Doufám že jsou admíni připraveni na jakýkoli útok. Především je nutné podívat se na staré zálohy jestli už nejsou infikovány , aby se nezjistilo že nejčerstvější zdravá záloha je z 30.7.2012 . Hráčům poradím nadělat si screeny se svou postavou kde je vidět počet expů - aby to šlo vrátit. I když podle rétoriky kterou tu sleduji , si myslím že nepůjde o tak závažný a promyšlený útok jako tenkráte - tenkrát to byl jako blesk z čistého nebe - žadné kecy jen tma.
Topic který tu čtu mi velmi nápadně někoho nebo něco připomíná - myslím že něco takového jsem už četl na Kandelábrii 2 . Tam se ale nic nestalo ! Nic nenásledovalo.
Doufám až věřím že admíni zde jsou ve střehu .
Pokud mas na mysli ten ,,utok", kdy byvaly admin, ktery mel mimo jine vsechny pristupy a hesla, tak se nastval a smazala databazi, tak to se doufam uz opakovat nebude. Minimalne dokud me, nebo jaarovi nejebne v hlave :)
Opatrne s tim pranim a psanim... Jeste si Tvou zpravu precte onen Vracas a bude mit z predstavy mazani databaze penu u ust, zvysene libido a v krevnim recisti abnormalni hladiny hormonu vyplavovanych hypofyzou, nadledvinkami a pripadnymi jinymi zlazami s vnitrni sekreci (ktere vsak musi byt notne zakrnele, kdyz absenci jejiich cinnosti musi suplovat svym jednanim).

Navic, Kuciku, nevystavujes zdravotnimu nebezpeci pouze jeho, ale i sebe! Nu vem si, ze budes mit denne v soukrome poste nekolikero plactive-vyhruznych dopisu na tema, ze mu mas _ihned_ a _bezpodminecne_ vydat hesla, jinak Ti udela... eeee... Jinak si precte, jak Ti na dalku hacknout pocitac ale jenom pokud pouzivas MS windows, obecny navod na linux se na googlu hleda o dost obtizneji!

Popripade sva prani Mr. Vrocas zredukuje na neustale rozkazovani k Tve osobe, aby Ti jiz konecne (cituji) "jeblo v hlave"!

Dosti nenadejne vyhlidky, ne? :O

Edit: A ted jiz asi "jebne v hlave" mne - dny otevrenych dveri jsou opravdu terno. Obzvlaste kdyz posleze zjistis, ze predmaturitni rocnik snad poprve za svuj 18tilety zivot slysel slovo "koncentrace". Vubec se nebavim o tom, ze by jen vzdalene mohl tusit co ma toto sproste slovo za vyznam... :/

Edit2: Sebeobrana pred Amber, tj. oprava prehlednute pravopisne chyby.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 14:52 09. Nov 2012
by KaTo
pavad wrote:...
...tak a teď jsi dal buggerovi návod :wall: ani nemusí googlit! :D

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 15:10 09. Nov 2012
by karolina
Neřikejte mu Vracas, leda tak Vocas!

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 15:12 09. Nov 2012
by pavad
karolina wrote:Neřikejte mu Vracas, leda tak Vocas!
Nebudu mu rikat "vocas" ani "ocas". Urazel bych tim normalni skupinu lidskych individui, jez oslovuji neznym zpusobem "to jsou ale ocasove!". To bych je urazel a to neudelam!

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 15:20 09. Nov 2012
by karolina
pavad wrote:
karolina wrote:Neřikejte mu Vracas, leda tak Vocas!
Nebudu mu rikat "vocas" ani "ocas". Urazel bych tim normalni skupinu lidskych individui, jez oslovuji neznym zpusobem "to jsou ale ocasove!". To bych je urazel a to neudelam!
Tak mu řikej bezocas.. možná to právě vystihuje jeho problém :D

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 15:27 09. Nov 2012
by pavad
karolina wrote:
pavad wrote:
karolina wrote:Neřikejte mu Vracas, leda tak Vocas!
Nebudu mu rikat "vocas" ani "ocas". Urazel bych tim normalni skupinu lidskych individui, jez oslovuji neznym zpusobem "to jsou ale ocasove!". To bych je urazel a to neudelam!
Tak mu řikej bezocas.. možná to právě vystihuje jeho problém :D
Nejsem sice doktor, ale jsem si pomerne jisty, ze absence prodlouzeni mocove trubice u muze (=bezocas) neovlivnuje vymesovani hormonu. Ty jsou do krevniho reciste vyplavovany necim, co je sice pomerne blizko ononu prodlouzeni mocove trubice, ale to "neco" je "ulozeno" tak nejak... eee... mimo a pod. Kdyz tak poslu odkaz na wikipedii, kdybys to "neco" jeste nikdy v zivote nevidela a tak netusila o cem mluvim/pisi, ano? :P :D

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 15:33 09. Nov 2012
by KaTo
...obávám, že délka té...ééé...močové trubice, docela DOST ovlivňuje podstatnou část mužské (a ruku na srdce, i ženské :biggrin: ) populace. Obzvláště její nedostatečná délka (ať už to znamená jakoukoli délku :lol: :lol: od 0,5 do 55 cm) má zhoubný vliv na psychiku.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 15:38 09. Nov 2012
by pavad
KaTo wrote:...obávám, že délka té...ééé...močové trubice, docela DOST ovlivňuje podstatnou část mužské (a ruku na srdce, i ženské :biggrin: ) populace. Obzvláště její nedostatečná délka (ať už to znamená jakoukoli délku :lol: :lol: od 0,5 do 55 cm) má zhoubný vliv na psychiku.
Ano, a nyni do naseho spolku anonymni terapie vitame pana KaTa. Pane KaTo, s cim se nam chcete sverit. Jaky problem Vas tlaci? *s durazem na poslendim slove potlacuje smich* :D

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 15:41 09. Nov 2012
by Caehan
Délka penisu?

Tady je komiks k tématu - sice na to nevypadá, ale jak to u xkcd bývá, pointa se často objeví až při najetí myší na obrázek, to se totiž objeví doplňující text.

ale jestli se nechcete namáhat:
xkcd wrote:Muž na ulici: Kdy jsi si sehnal auto?
Muž v autě: To je taková zatracená věc, koupili jsme ho jako cenu pro stomilióntého návštěvníka naší stránky.
Muž na ulici: A to o něj neměl zájem?
Muž v autě: Očividně
Muž na ulici: Možná si jen nevšimnuli toho oznámení.
Muž v autě: Ale ono to blikalo a vůbec!
Muž na ulici: Zvláštní.

Doplňující text: Někde tam venku je společnost, která přišla na to, jak zvětšit penisy, a nemá jak dosáhnout na své potenciální zákazníky.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 15:44 09. Nov 2012
by karolina
pavad wrote:Nejsem sice doktor, ale jsem si pomerne jisty, ze absence prodlouzeni mocove trubice u muze (=bezocas) neovlivnuje vymesovani hormonu. Ty jsou do krevniho reciste vyplavovany necim, co je sice pomerne blizko ononu prodlouzeni mocove trubice, ale to "neco" je "ulozeno" tak nejak... eee... mimo a pod. Kdyz tak poslu odkaz na wikipedii, kdybys to "neco" jeste nikdy v zivote nevidela a tak netusila o cem mluvim/pisi, ano? :P :D
Tak ono "bezocas" je pouze projevem, pokaď budeš mít problém s oním "hormonem-cholesterolovým derivátem" tak ti to prodloužení močový trubice jak tomu říkáš nedoroste.
No a co si budeme namlouvat, jak už na to Kato narazil. Šulín by nebyl šulínem kvůli čůrání :D

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:15 09. Nov 2012
by Prasokralik
Vracas je správně. Jde totiž o vocasa co se furt vrací...