Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:33 21. May 2013
presne, nechte je tam
ctyrky by meli mit omezeni jako ctyrkovy roty ne?
Je dobré dát možnost se vyjádřit ke strojům, které jsou pro většinu ostatních strojů ve své třídě, díky jednomu ze svých aspektů, opravdu velmi těžce zdolatelný problém.-RoF- wrote:Je divné vyřazovat nějaké stroje.
Pokud si spleteš Pz.Kpfw. 38 (t) s mým elitním miloušem VK 36.07 (H) tak to určitě nepoznám.klobouk wrote:Kucík 2:0 Klobouk. Zas mě porazil. To Chi-ha má strašnej kanón, hrozně jsem ho podcenil v první hře, kde jsem měl šanci. Vyjel jsem na něj (68%) zdravej (100%), že jako mám navrh a už ho sejmu, střílím mu do zádele, on mě do boku a stejně mě v přestřelce sejmul. A v druhé jsme se v tom prťavém výběhu asi deset minut hledali a pak mě pěkně zkušeně rozstřílel na rohy.
Theogile, poznáš, když vyroluju Chaffee?
Dle mého to je těžké Fryne, to pak v pětkách musíš škrtnou KV-1, protože pancířem je i nad všemi šestkami. Já bych to nehrotil, šikovný řidič stíhače tanků tu Matildu sfoukne jako svíčku, stejně ta v pětkách Stugmaster vykuchá KV-1. Zase když TD narazí na LT tak prckové budou slavit úspěch. Nebo si vzít Grille a hrát na šťastnou ránu.Fryn wrote:Je dobré dát možnost se vyjádřit ke strojům, které jsou pro většinu ostatních strojů ve své třídě, díky jednomu ze svých aspektů, opravdu velmi těžce zdolatelný problém.-RoF- wrote:Je divné vyřazovat nějaké stroje.
Každopádně zatím se zdá, že si Matilda společně s AMX 40 (jak tak koukám, tak po něm neštěkl ani jeden z tankistů) může oddechnout a těšit se na nominace.
Tak za měsíc. Já natrénuju. Anebo tenhle víkend krom neděle večer.Theogil I wrote:Kdy se střetneme?
Tak zcela s tebou nesouhlasím. Beru to z hlediska prostřelitelnosti pancíře ostatními stroji ve stejné třídě a vůči Matildě nebo AMX 40, jsou ty možnosti prostě dost mizerné (snad jedině T-28 by nemělo mít velký problém, možná ještě M3 Lee). Naproti tomu KV-1 lze s většinou pětek prostřelit docela v pohodě, problém nastává jen v tom, kdo koho uklove dřív, takže s nějakým vyškrtnutím tohoto tanku jsem už od začátku nepočítal.Theogil I wrote:Dle mého to je těžké Fryne, to pak v pětkách musíš škrtnou KV-1, protože pancířem je i nad všemi šestkami. Já bych to nehrotil, šikovný řidič stíhače tanků tu Matildu sfoukne jako svíčku, stejně ta v pětkách Stugmaster vykuchá KV-1. Zase když TD narazí na LT tak prckové budou slavit úspěch. Nebo si vzít Grille a hrát na šťastnou ránu.
Co mám hrotit ? Předkládám jen svůj názor a zkušenosti o rúzných strojích, které jsem získal ze hry.Shaman88 wrote:Moc to hrotíš ne?
Nic nového pod sluncem.Shaman88 wrote:Hraje se pro zábavu.
Myslíš to jak si navrhoval něco jako tabulkový systém ? Stojí to za zvážení, jen je třeba počítat s tím, že to bude znamenat víc zápasů a s tím spojenou trochu větší časovou náročnost. Taky to bez vyřazování mírně ztratí svou "prestiž/náboj", ale já s tím nemám problém a když rozhodne většina, klidně se další ročník může odehrát v tomto stylu.kucik wrote:... Klidně bych dal ve vyšších tierech i jinej systém, než prostou vyřazovačku.