Page 15 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:33 21. May 2013
by Diemo
presne, nechte je tam :) ctyrky by meli mit omezeni jako ctyrkovy roty ne?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:22 21. May 2013
by klobouk
Pytlík buráků rozstřílím kdykoli!

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 07:35 22. May 2013
by Theogil I
Omlouvám se, že jsem to včera nenapsal, ale měl jsem / mám náladu pod psa.
První finálový zápas Kucik : Theogil ; 0:2 ; vítězství Theogil
Doma se potom mrknu, jestli mám videa a popřípadě dodám.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 17:00 23. May 2013
by Fryn
-RoF- wrote:Je divné vyřazovat nějaké stroje.
Je dobré dát možnost se vyjádřit ke strojům, které jsou pro většinu ostatních strojů ve své třídě, díky jednomu ze svých aspektů, opravdu velmi těžce zdolatelný problém.

Každopádně zatím se zdá, že si Matilda společně s AMX 40 (jak tak koukám, tak po něm neštěkl ani jeden z tankistů :) ) může oddechnout a těšit se na nominace.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:05 23. May 2013
by klobouk
Amx 40? Pytlík prošlého zelí nás nezastaví!
Dneska pustím WoT, kdyby někdo chtěl odehrát finále.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 00:04 24. May 2013
by klobouk
Kucík 2:0 Klobouk. Zas mě porazil. To Chi-ha má strašnej kanón, hrozně jsem ho podcenil v první hře, kde jsem měl šanci. Vyjel jsem na něj (68%) zdravej (100%), že jako mám navrh a už ho sejmu, střílím mu do zádele, on mě do boku a stejně mě v přestřelce sejmul. A v druhé jsme se v tom prťavém výběhu asi deset minut hledali a pak mě pěkně zkušeně rozstřílel na rohy.

Theogile, poznáš, když vyroluju Chaffee?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 07:52 24. May 2013
by Theogil I
klobouk wrote:Kucík 2:0 Klobouk. Zas mě porazil. To Chi-ha má strašnej kanón, hrozně jsem ho podcenil v první hře, kde jsem měl šanci. Vyjel jsem na něj (68%) zdravej (100%), že jako mám navrh a už ho sejmu, střílím mu do zádele, on mě do boku a stejně mě v přestřelce sejmul. A v druhé jsme se v tom prťavém výběhu asi deset minut hledali a pak mě pěkně zkušeně rozstřílel na rohy.

Theogile, poznáš, když vyroluju Chaffee?
Pokud si spleteš Pz.Kpfw. 38 (t) s mým elitním miloušem VK 36.07 (H) tak to určitě nepoznám. :lol:
Kdy se střetneme?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 07:57 24. May 2013
by Theogil I
Fryn wrote:
-RoF- wrote:Je divné vyřazovat nějaké stroje.
Je dobré dát možnost se vyjádřit ke strojům, které jsou pro většinu ostatních strojů ve své třídě, díky jednomu ze svých aspektů, opravdu velmi těžce zdolatelný problém.

Každopádně zatím se zdá, že si Matilda společně s AMX 40 (jak tak koukám, tak po něm neštěkl ani jeden z tankistů :) ) může oddechnout a těšit se na nominace.
Dle mého to je těžké Fryne, to pak v pětkách musíš škrtnou KV-1, protože pancířem je i nad všemi šestkami. Já bych to nehrotil, šikovný řidič stíhače tanků tu Matildu sfoukne jako svíčku, stejně ta v pětkách Stugmaster vykuchá KV-1. Zase když TD narazí na LT tak prckové budou slavit úspěch. Nebo si vzít Grille a hrát na šťastnou ránu. :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:24 24. May 2013
by kucik
Jo, myslim že v těch vyšších tierech už to bude hodně o tom, co proti sobě stojí a kde se potkají. Když se ti se scoutem podaří tracknout KV, tak ho taky ukroutíš jak klíště.

Klidně bych dal ve vyšších tierech i jinej systém, než prostou vyřazovačku.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:38 24. May 2013
by -darkvision-
Tak to musím máknout, já mám jenom IV tiery :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 00:36 25. May 2013
by klobouk
Theogil I wrote:Kdy se střetneme?
Tak za měsíc. Já natrénuju. Anebo tenhle víkend krom neděle večer.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 16:44 25. May 2013
by Fryn
Theogil I wrote:Dle mého to je těžké Fryne, to pak v pětkách musíš škrtnou KV-1, protože pancířem je i nad všemi šestkami. Já bych to nehrotil, šikovný řidič stíhače tanků tu Matildu sfoukne jako svíčku, stejně ta v pětkách Stugmaster vykuchá KV-1. Zase když TD narazí na LT tak prckové budou slavit úspěch. Nebo si vzít Grille a hrát na šťastnou ránu. :)
Tak zcela s tebou nesouhlasím. Beru to z hlediska prostřelitelnosti pancíře ostatními stroji ve stejné třídě a vůči Matildě nebo AMX 40, jsou ty možnosti prostě dost mizerné (snad jedině T-28 by nemělo mít velký problém, možná ještě M3 Lee). Naproti tomu KV-1 lze s většinou pětek prostřelit docela v pohodě, problém nastává jen v tom, kdo koho uklove dřív, takže s nějakým vyškrtnutím tohoto tanku jsem už od začátku nepočítal.
Určitým vyrovnáním proti strojům jako Matilda, by však mohla být účast stíhačů.

Jinak, samotný Stug III nemá proti KV-1 příliš šancí. Dokáže ho sice prostřelit velmi snadno, ale potřebuje na to dostatek času a co proti němu hraje opravdu výrazně, je rozdíl v hp. KV-1 ho prostě rozseká pár ranami.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 16:47 25. May 2013
by Shaman88
Moc to hrotíš ne?
Hraje se pro zábavu.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 16:54 25. May 2013
by Fryn
Shaman88 wrote:Moc to hrotíš ne?
Co mám hrotit ? Předkládám jen svůj názor a zkušenosti o rúzných strojích, které jsem získal ze hry.
Shaman88 wrote:Hraje se pro zábavu.
Nic nového pod sluncem.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 17:10 25. May 2013
by Fryn
kucik wrote:... Klidně bych dal ve vyšších tierech i jinej systém, než prostou vyřazovačku.
Myslíš to jak si navrhoval něco jako tabulkový systém ? Stojí to za zvážení, jen je třeba počítat s tím, že to bude znamenat víc zápasů a s tím spojenou trochu větší časovou náročnost. Taky to bez vyřazování mírně ztratí svou "prestiž/náboj", ale já s tím nemám problém a když rozhodne většina, klidně se další ročník může odehrát v tomto stylu.