Page 15 of 16
Re: Pády servru
Posted: 14:28 07. Aug 2020
by klistak
az vas to vykopne po zvoleni postavy tak chyba neni na vesem prijimaci.)
Re: Pády servru
Posted: 14:31 07. Aug 2020
by Desmond
Potvrzuji, server se nezdráhá kickovat i DM postavy
Edit: Vše už zase běží jak má.
Re: Pády servru
Posted: 12:14 28. Mar 2021
by Aillen
Nejde se do hry přihlásit, spadl server?, nebo je to něčím jiným?
Re: Pády servru
Posted: 12:30 28. Mar 2021
by Nalkanar
Spadl server, zkouším restart, když nezabere, tak zkusím Shamana.
Re: Pády servru
Posted: 08:13 13. Sep 2021
by Thurms
Vypadá to, že spadl server.
Re: Pády servru
Posted: 09:28 13. Sep 2021
by Nalkanar
Je cosik seklého na serveru. Až bude k dispozici někdo s vyšším přístupem (ze strany DM víc nelze), tak to nahodí.
Re: Pády servru
Posted: 13:02 13. Sep 2021
by kucik
Vypadá to, že chybí nějaký hak:
Code: Select all
[Mon Sep 13 12:59:45] Loading Module: Thalie
Couldn't load the Hak Pak File "acpv40_cep.hak"
Nelze nahrát modul.
Chybí potøebný HAK soubor.
[Mon Sep 13 12:59:48] Server Shutting Down
Modul nevypadá, že by byl v poslední době měněný, tak možná někdo smazal hak? Nějaká CEPovka asi.
BTW: Překvapuje mě, že si už i umí říct, jakej hak mu chybí. Myslel jsem, že to nebejvalo, ale asi už si prd pamatuju.
Re: Pády servru
Posted: 21:06 14. Dec 2023
by Jeanes
Padlo to cca necelé dvě hoďky zpátky, a nejede

Re: Pády servru
Posted: 21:09 14. Dec 2023
by Sapal
Jeanes wrote:Padlo to cca necelé dvě hoďky zpátky, a nejede

Technicky vzato to máš správně, ale označovat 40 minut jako "necelé dvě hoďky" je trochu overkill.

Padlo to přibližně v půl osmý, jestli to někomu k něčemu bude.
Re: Pády servru
Posted: 11:23 20. Dec 2023
by Alquist
Asi to zas nejede. Hlásí mi to "Byl jsi zaveden"
Re: Pády servru
Posted: 15:09 20. Dec 2023
by Uradin
reset ve 14:00 pomohl
Re: Pády servru
Posted: 14:29 04. Oct 2024
by Jeanes
Byl jsi zaveden. Taky se nemůžete připojit?
Re: Pády servru
Posted: 15:29 04. Oct 2024
by Sorrow
Jeanes wrote:Byl jsi zaveden. Taky se nemůžete připojit?
To samé

Re: Pády servru
Posted: 19:06 04. Oct 2024
by Fryn
Díky za report. Po restartu to už zase jede.
Re: Pády servru
Posted: 17:08 17. Oct 2025
by Jeanes
Dneska stejný problém. "Byl jsi zaveden." A já bych hrál jak divej!
