Page 15 of 331

Re: Poděkování

Posted: 14:18 07. Mar 2008
by Sveneld
dik icovi za hru v zlobri jeskyni, Hakim se tam ale dost zapotil :D

Re: Poděkování

Posted: 16:20 07. Mar 2008
by danielfojt
taky se pridavam,velice prijemne vzruso ve zlobri jeskyni...

Re: Poděkování

Posted: 03:02 10. Mar 2008
by Jonny
Díky všem, kteří se zúčastnili té dnešní večerně-noční hry, bylo to skvělý...*smeká klobouček*

Re: Poděkování

Posted: 03:09 10. Mar 2008
by Shifter
Taky diky zucastnenym, dobre jsem se pobavil!
A vuec celkove diky cele thalii, po dlouhy dobe server, na kterym je mi opravdu dobre!

Re: Poděkování

Posted: 19:01 11. Mar 2008
by Pivo
Chci poděkovat DM za výměnu předělaných věcí.Díky

Re: Poděkování

Posted: 09:02 12. Mar 2008
by Lord_Berserk
Dik Helmovi z Rodu "Bla Bla Bla" jak si se mnou hezky vcera zahral...a diky tem novejm emocem sem cumel jak skvele se da zahrat drzeni pod krkem :D

BTW - ten vyplasenej kolemjdouci jak nechapal, kdyz sem tam na kostkach hledal hod na obratnost, mi dostal :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 02:35 13. Mar 2008
by danielfojt
diky Shifterovi a Pivasovi za supr hru,hlavne rise mozkomoru nemela chybu,tak diky za paradni zabavu....jen tak dal.

Dormalhir

Re: Poděkování

Posted: 03:27 13. Mar 2008
by Pivo
danielfojt wrote:diky Shifterovi a Pivasovi za supr hru,hlavne rise mozkomoru nemela chybu,tak diky za paradni zabavu....jen tak dal.

Dormalhir
Tobě taky díky hru.Příště jim nakopem zadky :lol:

Re: Poděkování

Posted: 08:54 14. Mar 2008
by Theogil I
Díky pánům Wallovi a Solomonovi, že nám ukázali další z kouzelných míst co Thalie nabízí. Viděl jsem to poprvé a zanechalo to ve mě hluboký zážitek ... takže ještě jednou dík za oba trpoše.
T.

Re: Poděkování

Posted: 13:36 14. Mar 2008
by Awadar
Jojo taky díky, i když jsme to už udělali ve hře bylo super.
Zážitek říkáš, ty jim podlézáš, protože ti prodáávaj a dávají kamínky soo?*vyplázne jazyk*

Re: Poděkování

Posted: 15:18 14. Mar 2008
by Sorrow
Ale to nestalo za rec, jen sem cekal vetsi boj, takhle to byla rychlovka...

Re: Poděkování

Posted: 15:24 14. Mar 2008
by Theogil I
Sorrow wrote:Ale to nestalo za rec, jen sem cekal vetsi boj, takhle to byla rychlovka...
Za to může Wall, nadělal tam nazávěr pěknou rutiku. :lol:

Re: Poděkování

Posted: 22:14 14. Mar 2008
by RES
Taky diky za peknou spolecnost :lol: a omlouvam se za tu rychlovku na zaver ale ja se nedokazal udrzet a ten nehratelnej mag tam trochu radil noo :roll:

Re: Poděkování

Posted: 00:19 17. Mar 2008
by Kiri
By sem chtel podekovat vsem zucastnenym dnesniho lapeni, byla to bzunda, az na par nedorozumneni. Diky Pepovi, ze zaskocil. Tesim se na soud :D:D:D dobrou chlapi

a taky podekovat pesti, ze to zvladla i beze mne ....

Re: Poděkování

Posted: 07:47 19. Mar 2008
by Kiri
DIKY vsem, kteri se vcera motali kolem me a Lorda Berserka, obvzlaste obdiv jak Pepa putoval sem tam skoro pres 1/10 Thalie, super napad, jakym vse probehlo. Diky moc za praci oboum: Pepovi a Rejtymu. Bylo to paradni. Taky bych chtel podekovat vsem co cekali v chramu na soud a bohuzel k jejich nestesti zbytecne. No a taky samotnymu Berserkovi k jeho duvtipu :D :D :D

DIKY aneb, Denis/Blondak/Fred je mrtev