Page 141 of 329

Re: Vtípky

Posted: 19:49 03. Nov 2011
by johnny98-G
hra.jpg

Re: Vtípky

Posted: 23:45 03. Nov 2011
by Braenn
Ruský ledoborec v akci!

Re: Vtípky

Posted: 23:46 03. Nov 2011
by Maya
jé.... zadejte vyhledávat do googlu "do a barrel roll " (bez uvozovek) :-D

Pro facebookaře: husta aplikace :)
http://www.takethislollipop.com/

Re: Vtípky

Posted: 23:58 03. Nov 2011
by Molly23
Mnichové... EPIC!

Re: Vtípky

Posted: 15:28 04. Nov 2011
by Molly23
Ted už jsem si nebyl jistej, zda je to povedený vtip, nebo tragický pokus o vtip...

Techno Bohun a jeho dumka.

http://www.youtube.com/watch?v=-H8Azv-T1fY

A aby toho nebylo málo tak tady je ještě srbská drogový boss, co si pořídil nový tuning!
http://www.youtube.com/watch?v=FKyxwZSb ... re=related

A tady ruský mafián, co prorazil policejní zátaras.
http://www.youtube.com/watch?v=MLoBUQEAuiQ

Re: Vtípky

Posted: 18:53 04. Nov 2011
by Rejty
Tchyně se rozhodne vyzkoušet své dva zetě. Přijde k tomu bohatšímu a na zahradě schválně spadne do bazénu. Zeť přiběhne a zachrání ji. Ráno se zeť probudí a před vraty stojí nová Octavia s nápisem: „Díky, tchyně.”
Tchyně přijede k druhému zeti, ten bazén nemá, ale bydlí vedle řeky, tak tam schválně spadne. Zeť se na ni dívá, jak odplouvá po proudu a nechá ji utopit. V noci přemýšlí a říká si, jaký je vůl, že mohl mít novou Octavii. Ráno vstane a před vraty stojí nový Mercedes s nápisem: „Díky, tchán.”

Re: Vtípky

Posted: 17:14 05. Nov 2011
by J.F.Payne
Image

Re: Vtípky

Posted: 22:12 05. Nov 2011
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 10:16 06. Nov 2011
by GeForce
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:50 06. Nov 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 13:54 06. Nov 2011
by Koninho87

Re: Vtípky

Posted: 16:45 06. Nov 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 14:58 07. Nov 2011
by DenGrasse
... uniklo z tajných dokumentů...
DenGrasse wrote: Spalování mrtvých drowů si zařídí každé panství říše vlastními silami. V hlavním městě dochází k marnotratnému plýtvání touto strategickou surovinou.
Drowové jsou prospěšní pro hospodářství říše. Jejich role jakožto hnojiva na pole je zcela nezastupitelná.

* z výroční tiskové zprávy výboru zemědělské produkce župního sněmu *

Re: Vtípky

Posted: 15:08 07. Nov 2011
by GeForce

Re: Vtípky

Posted: 15:41 07. Nov 2011
by de Aers
GeForce wrote:
Ale borci jezdí takhle :D http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=MLoBUQEAuiQ
Tohle sem Mollyšák taky postoval :)