Page 141 of 329
Re: Vtípky
Posted: 19:49 03. Nov 2011
by johnny98-G
Re: Vtípky
Posted: 23:45 03. Nov 2011
by Braenn
Ruský ledoborec v akci!
Re: Vtípky
Posted: 23:46 03. Nov 2011
by Maya
jé.... zadejte vyhledávat do googlu "do a barrel roll " (bez uvozovek)
Pro facebookaře: husta aplikace
http://www.takethislollipop.com/
Re: Vtípky
Posted: 23:58 03. Nov 2011
by Molly23
Mnichové... EPIC!
Re: Vtípky
Posted: 15:28 04. Nov 2011
by Molly23
Ted už jsem si nebyl jistej, zda je to povedený vtip, nebo tragický pokus o vtip...
Techno Bohun a jeho dumka.
http://www.youtube.com/watch?v=-H8Azv-T1fY
A aby toho nebylo málo tak tady je ještě srbská drogový boss, co si pořídil nový tuning!
http://www.youtube.com/watch?v=FKyxwZSb ... re=related
A tady ruský mafián, co prorazil policejní zátaras.
http://www.youtube.com/watch?v=MLoBUQEAuiQ
Re: Vtípky
Posted: 18:53 04. Nov 2011
by Rejty
Tchyně se rozhodne vyzkoušet své dva zetě. Přijde k tomu bohatšímu a na zahradě schválně spadne do bazénu. Zeť přiběhne a zachrání ji. Ráno se zeť probudí a před vraty stojí nová Octavia s nápisem: „Díky, tchyně.”
Tchyně přijede k druhému zeti, ten bazén nemá, ale bydlí vedle řeky, tak tam schválně spadne. Zeť se na ni dívá, jak odplouvá po proudu a nechá ji utopit. V noci přemýšlí a říká si, jaký je vůl, že mohl mít novou Octavii. Ráno vstane a před vraty stojí nový Mercedes s nápisem: „Díky, tchán.”
Re: Vtípky
Posted: 17:14 05. Nov 2011
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 22:12 05. Nov 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 10:16 06. Nov 2011
by GeForce
Re: Vtípky
Posted: 13:50 06. Nov 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 13:54 06. Nov 2011
by Koninho87
Re: Vtípky
Posted: 16:45 06. Nov 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 14:58 07. Nov 2011
by DenGrasse
... uniklo z tajných dokumentů...
DenGrasse wrote:
Spalování mrtvých drowů si zařídí každé panství říše vlastními silami. V hlavním městě dochází k marnotratnému plýtvání touto strategickou surovinou.
Drowové jsou prospěšní pro hospodářství říše. Jejich role jakožto hnojiva na pole je zcela nezastupitelná.
* z výroční tiskové zprávy výboru zemědělské produkce župního sněmu *
Re: Vtípky
Posted: 15:08 07. Nov 2011
by GeForce
Re: Vtípky
Posted: 15:41 07. Nov 2011
by de Aers
Tohle sem Mollyšák taky postoval
