Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:24 19. Oct 2018
Finančně opravdu hodně a taky pozjistit kde sehnat jakou duši není žádnej med.
Já na žádným obtížným bossovi nikdy nebyl, ale předpokládám, že když se zvyšuje obtížnost, tak se zvýší i odměny za zabití v jakékoliv podobě. Sehnat 5 postav na výpravu už znamená "jdou všichni online" a pak dostat odměnu ve výši pár fufňů, tak se na to taky vydlabnu.Barbar321 wrote:Tak ono asi nebude zas tak velký problém sehnat řemeslníka. S tou duší bych se spíš obával, po tom, co padl limit na 30 lvl, padla i možnost snáze dostupných 200% bossů. Tohle si vyžádá velkou výpravu více hráčů, stejně jako dříve. Pak když z toho má mít užitek jen jeden na jednu věc, bude komplikovanější se domluvit.
5 duší z jedné potvory nevymlátíš ani při nejlepším možném naklonění hvězdRainMan wrote:Já na žádným obtížným bossovi nikdy nebyl, ale předpokládám, že když se zvyšuje obtížnost, tak se zvýší i odměny za zabití v jakékoliv podobě. Sehnat 5 postav na výpravu už znamená "jdou všichni online" a pak dostat odměnu ve výši pár fufňů, tak se na to taky vydlabnu.Barbar321 wrote:Tak ono asi nebude zas tak velký problém sehnat řemeslníka. S tou duší bych se spíš obával, po tom, co padl limit na 30 lvl, padla i možnost snáze dostupných 200% bossů. Tohle si vyžádá velkou výpravu více hráčů, stejně jako dříve. Pak když z toho má mít užitek jen jeden na jednu věc, bude komplikovanější se domluvit.
Za pět výprav ale joBarbar321 wrote:5 duší z jedné potvory nevymlátíš ani při nejlepším možném naklonění hvězdRainMan wrote:Já na žádným obtížným bossovi nikdy nebyl, ale předpokládám, že když se zvyšuje obtížnost, tak se zvýší i odměny za zabití v jakékoliv podobě. Sehnat 5 postav na výpravu už znamená "jdou všichni online" a pak dostat odměnu ve výši pár fufňů, tak se na to taky vydlabnu.Barbar321 wrote:Tak ono asi nebude zas tak velký problém sehnat řemeslníka. S tou duší bych se spíš obával, po tom, co padl limit na 30 lvl, padla i možnost snáze dostupných 200% bossů. Tohle si vyžádá velkou výpravu více hráčů, stejně jako dříve. Pak když z toho má mít užitek jen jeden na jednu věc, bude komplikovanější se domluvit.
To asi určitě nevymlatim, ale pořád to může být jedna pětina podílu. Samozřejmě v případě, že zbylý loot se vyrovná alespoň zbylým 4/5 její ceny.Barbar321 wrote:5 duší z jedné potvory nevymlátíš ani při nejlepším možném naklonění hvězdRainMan wrote:Já na žádným obtížným bossovi nikdy nebyl, ale předpokládám, že když se zvyšuje obtížnost, tak se zvýší i odměny za zabití v jakékoliv podobě. Sehnat 5 postav na výpravu už znamená "jdou všichni online" a pak dostat odměnu ve výši pár fufňů, tak se na to taky vydlabnu.Barbar321 wrote:Tak ono asi nebude zas tak velký problém sehnat řemeslníka. S tou duší bych se spíš obával, po tom, co padl limit na 30 lvl, padla i možnost snáze dostupných 200% bossů. Tohle si vyžádá velkou výpravu více hráčů, stejně jako dříve. Pak když z toho má mít užitek jen jeden na jednu věc, bude komplikovanější se domluvit.
Nu, když bude zájem, rád přihodím postavu do výpravyRainMan wrote: To asi určitě nevymlatim, ale pořád to může být jedna pětina podílu. Samozřejmě v případě, že zbylý loot se vyrovná alespoň zbylým 4/5 její ceny.
Hratelné určitě ano . Řekl bych, že i mnohem hratelnější, než byl dřív. Každá kombinace má něco a závisí jen na tvém stylu. Budeš vždy muset řešit, co obětovat na úkor čeho jiného. První věc je, jaký máš poměr klerika/bojovníka, aby se z toho dalo usoudit, jak moc se zakládá postava na kouzlech. Když je nedokáže udržet po většinu meditu, je lepší holt nevolit kolová kouzla, ale pouze turnová. Za takového předpokladu moc nemá smysl táhnout postavu na božskou sílu a nebo rychlost, ale spíš třeba vylepšenou neviditelnost, kůru. Ono ostatně ani aura vitality není rozhodně k zahození. Mě se líbí asi hlavně Nord s s plaménkou a ostrostí (kaménka jako bonus), Azhar má kůru a permaregeneraci, Morus je dobrý k bardovi, Lilith pro bojového klerika moc není, protože odolnost na oheň získáváš jinak a tak zůstane jen plamenný štít (ale dobrý bojovník se snaží zranění předcházet a ne na něm zakládat strategii), Thal by musel být hodně specifický no a z temných bych měl rád Xian (kůže a neviditelnost, zákeřný navíc), Gordul s rychlostí, kočkou (pak i snad s posílenými atributovými kouzly) a bojovými kouzly dobrý, pokud utáhneš kolová kouzla, obdobný Hegaron, dobrý pro vysoký rozsah kritiky. Zeir mi k srdci nepřirostl.Jachym wrote:...
souhlas ,taky bych byla pro zvýšení ceny.Barbar321 wrote:Asi to dám sem, i když to není věc, která by mě měla nějak vadit. Spíš jde jen o malý postřeh a případně námět k diskusi.
Velmi oceňuju kameny přenosu a od chvíle, kdy byly pro mou postavu dostupné jsem je začal i ve velkém používat. cca 2.5l zlata mi tou dobou přišlo adekvátní. Když ale přišly na řadu magické komponenty s cenou 800zl za ks, tj. kámen přenosu vyrovná 1x kouzlo 8-mého kruhu +1x kouzlo 6-tého, začal jsem si říkat, že už to asi není úplně nejvyváženější.
Ač jsem sám proti sobě, s ohledem na cenu ostatních surovin a s výhodou, kterou si zakoupením kamene postava (-y) pro sebe uzmou, přijde mi cena za kámen malá. Osobně bych volil alespoň dvojnásobnou cenu, aby se to přiblížilo oněm magickým komponentům.