Page 141 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:29 25. Feb 2011
by zachy
Díky Bahňákovi za špičkový Quest. Díky všem, co se účastnili za hru a spolupráci.

Nejkrásnější bylo křísení Serafíny :D

Re: Poděkování

Posted: 00:33 25. Feb 2011
by Radim
Taktéž díky Bahňákovi a všech aktérům,moc se mi to líbílo a těším se na další.Zvednutí Serafíny mi popsal Bahňák tellem a šel sem do kolen z křesla :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 01:00 25. Feb 2011
by Bahnak
:evil: Já děkuji mému drahému poskytovateli WiFi, vypnout net hodinu před startem mého 14 dní plánovaného Q je na vraždu. :evil:

Re: Poděkování

Posted: 08:00 25. Feb 2011
by marii
¨Dekuji Desmondovi,za vcerejsi ,,zlomyslnne postuchovani,,...:D:D

Re: Poděkování

Posted: 23:08 27. Feb 2011
by zachy
Díky Bahýnko :) pěkný povídání to bylo.

Re: Poděkování

Posted: 00:10 28. Feb 2011
by Miell
Díky Desovi za dráčka a pak Werdimu za kouzelnou mluvu! :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 14:52 04. Mar 2011
by zachy
Díky maku za masáž v dungu. :)
Nevím proč si na to někteří stěžují, je to supr :)

Re: Poděkování

Posted: 15:54 04. Mar 2011
by tao kan
Maku je super, tehda v prahvozdu nám pěkně zahrál :).

Re: Poděkování

Posted: 00:02 05. Mar 2011
by Miell
Díky za znovuzrození.. bylo to silné :!:

Re: Poděkování

Posted: 13:42 05. Mar 2011
by Radim
A opět díky Makuovi,
vosolenej dung co se běžně chodí s prstem v nose je fakt paráda,když jeden neví kam dřív!!!

Re: Poděkování

Posted: 01:08 11. Mar 2011
by pilnik
Děkuji Arii,Miawill a našim "plyšovým" DMkům za dnešní skvělou hru..za to, že Guthar ma po víc jak dvou měsicích nové zuby(uvidime na jak dlouho).
Dnes mne to fakt bavilo, vzlašt pak Gutharovy orčí problémy po operaci a následovný Bertův návrat domů..někdy je až s podivem, jak ty ženuchy uměj hodit prdelkama, když je třeba. :lol:

Re: Poděkování

Posted: 07:07 11. Mar 2011
by -RoF-
pilnik wrote:Děkuji Arii,Miawill a našim "plyšovým" DMkům za dnešní skvělou hru..za to, že Guthar ma po víc jak dvou měsicích nové zuby(uvidime na jak dlouho).
Dnes mne to fakt bavilo, vzlašt pak Gutharovy orčí problémy po operaci a následovný Bertův návrat domů..někdy je až s podivem, jak ty ženuchy uměj hodit prdelkama, když je třeba. :lol:
Cheche to teda, felčarka Aria a asistentka Mia. Obtížně, pomalu a bolestivě s.r.o. :D :twisted:
Až se divím, jak sem se pobavil, když tam bylo plno krvi a kdoví čeho ještě :D.

Jinak s těma prdelkama, to víš ženské sou potvory vychcané :D :roll:

Re: Poděkování

Posted: 08:15 11. Mar 2011
by marii
-RoF- wrote:
pilnik wrote:Děkuji Arii,Miawill a našim "plyšovým" DMkům za dnešní skvělou hru..za to, že Guthar ma po víc jak dvou měsicích nové zuby(uvidime na jak dlouho).
Dnes mne to fakt bavilo, vzlašt pak Gutharovy orčí problémy po operaci a následovný Bertův návrat domů..někdy je až s podivem, jak ty ženuchy uměj hodit prdelkama, když je třeba. :lol:
Cheche to teda, felčarka Aria a asistentka Mia. Obtížně, pomalu a bolestivě s.r.o. :D :twisted:
Až se divím, jak sem se pobavil, když tam bylo plno krvi a kdoví čeho ještě :D.

Jinak s těma prdelkama, to víš ženské sou potvory vychcané :D :roll:
Jojo..sranda byla,sem si pomalu pripravovala kyblik i v realu u pocitace:D ..Diky kluci a Maye za podbarveni atmosky:)

Re: Poděkování

Posted: 09:17 11. Mar 2011
by Derken-
Děkuji Bahnáčkovi a své staré rodině za skvělou hru :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 11:30 21. Mar 2011
by marii
Diky vsem ,co se ukazali vcera na taneckach v Ivory...Trosku to tady vazne posledni dobou a tohle bylo prijemne zpestreni :wink: