Page 142 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:41 27. Mar 2013
by Jachym
-RoF- wrote:Jachym wrote:-RoF- wrote:Co jsem se naposledy díval, tak se ty nebezpečné lokace dají lehce obejít a prošel by tam i nízký lvl, tak nevím teda

ROFe prosím nedráždi mne. díky za pochopení.
Jinak co? Pošleš na mě vlky? A nebo včely? A nebo vlky se včelama v hubě?
Ne dělám si srandu

.
Jinak Ti začnu říkat Puxino

a ještě mám v záloze přídavné jméno
Ne dělám si srandu

.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:34 09. Apr 2013
by Barbar321
Nebylo by možný, aby byl u nějakého alchymisty k dostání nejvyšší katalyzátoru (99%) v 10-ti kusech? Nebo aspoň, aby nemizel hned po prodání jednoho jediného kusu?
Nemám zrovna chuť objíždět celý svět, abych mezi restartama získal nějakých 5 kousků

((
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:51 09. Apr 2013
by kucik
Upravim.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:25 09. Apr 2013
by Krysak
Když to budeš dělat vem i legendární kamenodušolapky, ty se taky musí tahat po jedné a zmizí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:13 10. Apr 2013
by kucik
Muzes mi napsat nazev toho itemu, at to tam nehledam pul hodiny?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:57 10. Apr 2013
by Krysak
Lognul jsem po 2 měsících, snad nechytím závislost, když se kouknu.
Kámen duše - legendární
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:27 10. Apr 2013
by Barbar321
kucik wrote:Muzes mi napsat nazev toho itemu, at to tam nehledam pul hodiny?
katalyzátor 99%
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:17 12. Apr 2013
by D_E_K_A
Hráči...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:28 16. Apr 2013
by Molly23
Jen takový návrh. Když je hráč potrestán za chování na foru, možná by bylo vhodné přiložit i příspěvek, za který byl hráč potrestán, aby se ostatní vyvarovali podobných výjevů. Asi to není úplně nutné, pokud lidé znají slušné chování, ale vždycky se někdo takový najde, kdo má mez nastavenou jinak, než jiní.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:31 16. Apr 2013
by KaTo
Molly23 wrote:Jen takový návrh. Když je hráč potrestán za chování na foru, možná by bylo vhodné přiložit i příspěvek, za který byl hráč potrestán, aby se ostatní vyvarovali podobných výjevů. Asi to není úplně nutné, pokud lidé znají slušné chování, ale vždycky se někdo takový najde, kdo má mez nastavenou jinak, než jiní.
...a Molly získává zeleného trollišáka!
P.S.
Třeba u Nalka bych jeho příspěvek necitoval, ještě by sis podle něj zkazil vlastní slovní projev!

Buď rád, že to DM neudělali a ušetřili tě.
Btw - bývá zvykem, že se to pošle do PM hříšníkovi, netřeba učit ostatní hráče "drzostem" (to zvládneme sami

).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:35 16. Apr 2013
by kucik
Obojí je za delší dobu trvající chování. V takovém případě nemá jedna citace moc velkou vypovídající hodnotu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:37 16. Apr 2013
by Molly23
Aha, to jsem netušil, že se to posílá. Pak je to samozřejmě v pořádku

. Jediný ban co jsem kdy v nwn měl, byl na DH za drzost vůči DM, když jsem se ohradil potom co mě nazvalo homosexuálem, tudíž nevím jak funguje taková procedura tady.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:38 16. Apr 2013
by Bruciacullo
Molly23 wrote:Aha, to jsem netušil, že se to posílá. Pak je to samozřejmě v pořádku

. Jediný ban co jsem kdy v nwn měl, byl na DH za drzost vůči DM, když jsem se ohradil potom co mě nazvalo homosexuálem, tudíž nevím jak funguje taková procedura tady.
tady se za homosexualitu nestydíme ani neodsuzujeme :*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:15 17. Apr 2013
by Braenn
Molly - Kde je chyba v informování hříšníků zabanovaných na foru skrze PM, není tak těžké odhalit. Ale lepší ex post, než nikdy.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:50 17. Apr 2013
by kucik
Braenn wrote:Molly - Kde je chyba v informování hříšníků zabanovaných na foru skrze PM, není tak těžké odhalit. Ale lepší ex post, než nikdy.
Musej číst v těch několika vteřinách mezi oznámením a zadáním banu.