Page 142 of 331
Re: Poděkování
Posted: 17:22 21. Mar 2011
by mandos
Jo taky díky za tancovačku všem zůčastněným a hlavně pořdatelům

Re: Poděkování
Posted: 20:27 21. Mar 2011
by wsweetjane
Taky díky za tancovačku - moc příjemná a povedná věc;-)
Re: Poděkování
Posted: 23:12 21. Mar 2011
by de Aers
Ts ts ts, takhle Isovi naježit hřbet.
Re: Poděkování
Posted: 19:26 24. Mar 2011
by Derken-
Takžéé. Chci poděkovat všem bubákům s kterýma jsem kdy hrál. Bylo to s Váma moc fajn, každá chvíle
Chci poděkovat i těm hráčům s kterými jsem kdy hrál, ve hře pro mne bylo opravdu málo momentů, kdy bych se nebavil a to ať jsem stál v jakékoli situaci. Potom se chci omluvit Bahnáčkovi, že musím pozastavit ten Q, který jsme tak zdárně rozjeli. Budu moc rád, když budeš mít chuť v něm jednou pokračovat. Na hru teď nemám vůbec čas, protože jsem až příliš zanedbával svůj život reálný a ve škole teď pěkně lítám. A pokud přece jen najdu nějakou chvíli na hraní, tak ji věnuju toolu, kde dodělám jednu věc, kterou už jsem před nějakým pátkem slíbil. Nevim, jak dlouho to budu muset urovnávat.. měsíc, možná dva.. Ale určitě vím, že se mi po některých bude moc stejskat a proto se jednou zase vrátím!

Re: Poděkování
Posted: 00:34 28. Mar 2011
by zachy
Takže díky všem za Q. bylo to super

Re: Poděkování
Posted: 00:37 28. Mar 2011
by Radim
Přidávám se s děkovačkou

Re: Poděkování
Posted: 17:51 04. Apr 2011
by mandos
Díky neznámému DM za včerejší spestření s šílený mágem

Re: Poděkování
Posted: 12:47 05. Apr 2011
by Miell
Chtěla bych poděkovat všem třem svým včerejším spoluhráčům za skvělou zábavu

Re: Poděkování
Posted: 13:05 05. Apr 2011
by BelamoAmo
Taky tak.

Re: Poděkování
Posted: 23:19 06. Apr 2011
by Prasokralik
Díky za dnešního zvědavého trola, sice jsem odešel bez pokladu ale musím připustit, že v tu chvíli mi byl rienův krk milejší než všechno zlato thalie. Dlouho jsem se u hry tak nevyděsil

Re: Poděkování
Posted: 23:58 06. Apr 2011
by mandos
Taky díky za dnešek v prahvozdě, stačilo aby tam zahoukala sova a stejně mě běhal mráz po zádech

jen doufám že jsme ti neutekli moc rychle

Re: Poděkování
Posted: 00:13 07. Apr 2011
by LDamian
Mně ten útěk pobavil a přišlo mi to v pořádku.
Proč zdrháme?
Už jsi slyšela v prahvozdu houkat sovu?
Ne.
Tak proto!

Re: Poděkování
Posted: 21:18 09. Apr 2011
by Miell
Na nějaký čas se loučím a tak chci poděkovat všem, co s nimi měla Faruš něco do činění... bylo to fajn! Díky!

Re: Poděkování
Posted: 21:24 21. Apr 2011
by Narsith
Děkuji DM Desmondovi za oživeni přitroubleho maga ve Starem majaku,ktery misto aby chodil chodbama tak leze po zdi

.Ještě jednou moc děkuji.

Re: Poděkování
Posted: 07:38 22. Apr 2011
by -RoF-
Já musím taky poděkovat Desmondovi, že se pořád hráčům věnuje ve hře a něco zajimavé tvoří

Ikdyž to někdy musí být o nervy
