CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chybí mi : Gorok, Orko, Grudur, Barnabáš, Koron, Bavragor, Ranek, Balodil, Grudur, Dain a Gorhunk/Barakas...
Na vyžádání.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Prvotní příspěvek od Rejtyho:karolina wrote:Chybí mi : Gorok, Orko, Grudur, Barnabáš, Koron, Bavragor, Ranek, Balodil, Grudur, Dain a Gorhunk/Barakas...
Rejty wrote:Co vam na Thalii chybi? Piste vase navrhy, napady. Jen jasne a konkretni veci, spam budu mazat...
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Si dneska hraješ na základní školu, Darku?-darkvision- wrote:Prvotní příspěvek od Rejtyho:karolina wrote:Chybí mi : Gorok, Orko, Grudur, Barnabáš, Koron, Bavragor, Ranek, Balodil, Grudur, Dain a Gorhunk/Barakas...
Rejty wrote:Co vam na Thalii chybi? Piste vase navrhy, napady. Jen jasne a konkretni veci, spam budu mazat...
Já osobně si myslím, že to je celkem konstruktivní návrh. Náhodný návštěvník z výčtu si ho přečte a aspoň se třeba zamyslí nad tím, že by občas mohl lognout.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Hmm, podtemno snad není vězení a ne, není jich půlka v podtemnu..Nalkanar wrote:Lognout? Není z nich půlka v podtemnu?
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nu šlo by tam o to přebíhání mezi podtemnem a povrchem a to je nějak limitované. O to mi šlo.
.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ne nehraju si na základní školu.Aulus wrote:Si dneska hraješ na základní školu, Darku?-darkvision- wrote:Prvotní příspěvek od Rejtyho:karolina wrote:Chybí mi : Gorok, Orko, Grudur, Barnabáš, Koron, Bavragor, Ranek, Balodil, Grudur, Dain a Gorhunk/Barakas...
Rejty wrote:Co vam na Thalii chybi? Piste vase navrhy, napady. Jen jasne a konkretni veci, spam budu mazat...
Já osobně si myslím, že to je celkem konstruktivní návrh. Náhodný návštěvník z výčtu si ho přečte a aspoň se třeba zamyslí nad tím, že by občas mohl lognout.
To že někomu chybí nácí hráči nepovažuju za konstruktivní návrh.
Náhodný návštěvník si ho těžko přečte, nebot forum sleduje třebas tak náhodně, že se to mezitím zaspamuje.
Jako efektivnější řešení vidím těm daným hráčům napsat pm, nebot pokad na forum doopravdy zabrouzdaj, pmka si všimnou určitě, než jednoho příspěvku mezi X jinýma mezi Y topiky.
Je to asi tak reálné jako kdybych ti ve stodole do kupy sena schoval svačinu a doufal že až tu stodolu jednou navštívíš, budeš tu svačinu zrovna hledat v té dané kupě sena (nehledě na to že v té stodole těch kup sena bude víc).
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Víš, dárčíku, to bys musel projít 90% topiců na fóru. Většina se zanese bordelem vedlejších dotazů a diskuzí.
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Náhodou já to našel a nemyslím zrovna tu svačinu v seně. Půlka asi v podtemnu není ( je jic tam ale dost) a já si pohrávám s myšlenkou se tam taky lognou, ale zatím vyhrává spíše nechuť na Thalii logovat (obecně) nad občas logovat alespoň někam. Proč neloguji a co se mi nelíbí jsem psal už tolikrát, že je to už všeobecně provařené, takže si vždy večer nechám zapálit pár svých tanků a mé herní libido je uspokojeno. Až (a jestli) bude na Thalii zase něco co mě nadchne pak se nejspíše s chutí vrátím.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Už jsem přišel na to, co mi na Thalii zatraceně chybí! Stan, kterej jde rozložit (a není celej nakliknutelnej) a dá se v něm spát. Plus možnost založit ohniště (potřeba by bylo třeba dřevo a ocílka a troud/kouzlo). Pro podporu cestování, potulování a táboření. Pro všechny beduíny, zlosyny, potulné rytíře a hraničáře... Ach... *zasněně*
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
+1, brala bych téžJ.F.Payne wrote:Už jsem přišel na to, co mi na Thalii zatraceně chybí! Stan, kterej jde rozložit (a není celej nakliknutelnej) a dá se v něm spát. Plus možnost založit ohniště (potřeba by bylo třeba dřevo a ocílka a troud/kouzlo). Pro podporu cestování, potulování a táboření. Pro všechny beduíny, zlosyny, potulné rytíře a hraničáře... Ach... *zasněně*
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ještě by ty stany nemuseli vážit 200 kg jako ty stávajícíPajule wrote:+1, brala bych téžJ.F.Payne wrote:Už jsem přišel na to, co mi na Thalii zatraceně chybí! Stan, kterej jde rozložit (a není celej nakliknutelnej) a dá se v něm spát. Plus možnost založit ohniště (potřeba by bylo třeba dřevo a ocílka a troud/kouzlo). Pro podporu cestování, potulování a táboření. Pro všechny beduíny, zlosyny, potulné rytíře a hraničáře... Ach... *zasněně*
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
(Váha je to poslední co nás siláky zajímá, eh...)Nalkanar wrote:Mám pocit, že jsou tam různé velikosti a váhové kategorie.
Jo, to jsou - ale stále se v tom stanu nedá spát a je odporně modrej když na něj najedeš myší... občas ho i omylem sbalíš... a vůbec, je na nic. Nemá praktickej účel, kromě pocitu "mám stan", což je sice fajn, ale před únavou tě to nezachrání
EDIT: Jo, a pomiňme, prosím, u rozkládatelných stanů jejich vlastnost nechat se rozložit v prostředku chodby dungeonu a zachránit se tak před jistou smrtí nebo naopak zvítězit tak, že potvory za stanem prostě ustřílím z praku po 2 HP... Stejně tohle napadne jen vychcánky
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ten stan jako RP doplněk mi připadá jako dobrý nápad a pokud to někdo udělá, super.
Ten stan jako možnost spát kdekoli tak lehko IMHO neprojde. Kdysi se tu už toto řešilo (snad i několikrát v průběhu let). Vážněji se tuším uvažovalo o tom, že zakládat ohniště by volně v přírodě mohl hraničář v rámci svých schopností.
Pochybuji, že teď by to díky stanu mohl kdokoli (ale mohu se mýlit). To rozvržení ohnišť má mít svůj určitý význam.
Ten stan jako možnost spát kdekoli tak lehko IMHO neprojde. Kdysi se tu už toto řešilo (snad i několikrát v průběhu let). Vážněji se tuším uvažovalo o tom, že zakládat ohniště by volně v přírodě mohl hraničář v rámci svých schopností.
Pochybuji, že teď by to díky stanu mohl kdokoli (ale mohu se mýlit). To rozvržení ohnišť má mít svůj určitý význam.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru