Page 143 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:14 01. May 2013
by karolina
Chybí mi : Gorok, Orko, Grudur, Barnabáš, Koron, Bavragor, Ranek, Balodil, Grudur, Dain a Gorhunk/Barakas...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:58 01. May 2013
by -darkvision-
karolina wrote:Chybí mi : Gorok, Orko, Grudur, Barnabáš, Koron, Bavragor, Ranek, Balodil, Grudur, Dain a Gorhunk/Barakas...
Prvotní příspěvek od Rejtyho:
Rejty wrote:Co vam na Thalii chybi? Piste vase navrhy, napady. Jen jasne a konkretni veci, spam budu mazat...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:03 01. May 2013
by Aulus
-darkvision- wrote:karolina wrote:Chybí mi : Gorok, Orko, Grudur, Barnabáš, Koron, Bavragor, Ranek, Balodil, Grudur, Dain a Gorhunk/Barakas...
Prvotní příspěvek od Rejtyho:
Rejty wrote:Co vam na Thalii chybi? Piste vase navrhy, napady. Jen jasne a konkretni veci, spam budu mazat...
Si dneska hraješ na základní školu, Darku?
Já osobně si myslím, že to je celkem konstruktivní návrh. Náhodný návštěvník z výčtu si ho přečte a aspoň se třeba zamyslí nad tím, že by občas mohl lognout.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:11 01. May 2013
by Nalkanar
Lognout? Není z nich půlka v podtemnu?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:13 01. May 2013
by karolina
Nalkanar wrote:Lognout? Není z nich půlka v podtemnu?
Hmm, podtemno snad není vězení a ne, není jich půlka v podtemnu..
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:17 01. May 2013
by Nalkanar
Nu šlo by tam o to přebíhání mezi podtemnem a povrchem a to je nějak limitované. O to mi šlo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:13 01. May 2013
by -darkvision-
Aulus wrote:-darkvision- wrote:karolina wrote:Chybí mi : Gorok, Orko, Grudur, Barnabáš, Koron, Bavragor, Ranek, Balodil, Grudur, Dain a Gorhunk/Barakas...
Prvotní příspěvek od Rejtyho:
Rejty wrote:Co vam na Thalii chybi? Piste vase navrhy, napady. Jen jasne a konkretni veci, spam budu mazat...
Si dneska hraješ na základní školu, Darku?
Já osobně si myslím, že to je celkem konstruktivní návrh. Náhodný návštěvník z výčtu si ho přečte a aspoň se třeba zamyslí nad tím, že by občas mohl lognout.
Ne nehraju si na základní školu.
To že někomu chybí nácí hráči nepovažuju za konstruktivní návrh.
Náhodný návštěvník si ho těžko přečte, nebot forum sleduje třebas tak náhodně, že se to mezitím zaspamuje.
Jako efektivnější řešení vidím těm daným hráčům napsat pm, nebot pokad na forum doopravdy zabrouzdaj, pmka si všimnou určitě, než jednoho příspěvku mezi X jinýma mezi Y topiky.
Je to asi tak reálné jako kdybych ti ve stodole do kupy sena schoval svačinu a doufal že až tu stodolu jednou navštívíš, budeš tu svačinu zrovna hledat v té dané kupě sena (nehledě na to že v té stodole těch kup sena bude víc).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:46 01. May 2013
by Nalkanar
Víš, dárčíku, to bys musel projít 90% topiců na fóru. Většina se zanese bordelem vedlejších dotazů a diskuzí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:33 02. May 2013
by Theogil I
Náhodou já to našel a nemyslím zrovna tu svačinu v seně. Půlka asi v podtemnu není ( je jic tam ale dost) a já si pohrávám s myšlenkou se tam taky lognou, ale zatím vyhrává spíše nechuť na Thalii logovat (obecně) nad občas logovat alespoň někam. Proč neloguji a co se mi nelíbí jsem psal už tolikrát, že je to už všeobecně provařené, takže si vždy večer nechám zapálit pár svých tanků a mé herní libido je uspokojeno. Až (a jestli) bude na Thalii zase něco co mě nadchne pak se nejspíše s chutí vrátím.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:06 08. May 2013
by J.F.Payne
Už jsem přišel na to, co mi na Thalii zatraceně chybí! Stan, kterej jde rozložit (a není celej nakliknutelnej) a dá se v něm spát. Plus možnost založit ohniště (potřeba by bylo třeba dřevo a ocílka a troud/kouzlo). Pro podporu cestování, potulování a táboření. Pro všechny beduíny, zlosyny, potulné rytíře a hraničáře... Ach... *zasněně*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:42 08. May 2013
by Pajule
J.F.Payne wrote:Už jsem přišel na to, co mi na Thalii zatraceně chybí! Stan, kterej jde rozložit (a není celej nakliknutelnej) a dá se v něm spát. Plus možnost založit ohniště (potřeba by bylo třeba dřevo a ocílka a troud/kouzlo). Pro podporu cestování, potulování a táboření. Pro všechny beduíny, zlosyny, potulné rytíře a hraničáře... Ach... *zasněně*
+1, brala bych též
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:04 08. May 2013
by KaTo
Pajule wrote:J.F.Payne wrote:Už jsem přišel na to, co mi na Thalii zatraceně chybí! Stan, kterej jde rozložit (a není celej nakliknutelnej) a dá se v něm spát. Plus možnost založit ohniště (potřeba by bylo třeba dřevo a ocílka a troud/kouzlo). Pro podporu cestování, potulování a táboření. Pro všechny beduíny, zlosyny, potulné rytíře a hraničáře... Ach... *zasněně*
+1, brala bych též
Ještě by ty stany nemuseli vážit 200 kg jako ty stávající

.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:25 08. May 2013
by Nalkanar
Mám pocit, že jsou tam různé velikosti a váhové kategorie.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:00 09. May 2013
by J.F.Payne
Nalkanar wrote:Mám pocit, že jsou tam různé velikosti a váhové kategorie.
(Váha je to poslední co nás siláky zajímá, eh...)
Jo, to jsou - ale stále se v tom stanu nedá spát a je odporně modrej když na něj najedeš myší... občas ho i omylem sbalíš... a vůbec, je na nic. Nemá praktickej účel, kromě pocitu "mám stan", což je sice fajn, ale před únavou tě to nezachrání

)
EDIT: Jo, a pomiňme, prosím, u rozkládatelných stanů jejich vlastnost nechat se rozložit v prostředku chodby dungeonu a zachránit se tak před jistou smrtí nebo naopak zvítězit tak, že potvory za stanem prostě ustřílím z praku po 2 HP... Stejně tohle napadne jen vychcánky

)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:53 09. May 2013
by LDamian
Ten stan jako RP doplněk mi připadá jako dobrý nápad a pokud to někdo udělá, super.
Ten stan jako možnost spát kdekoli tak lehko IMHO neprojde. Kdysi se tu už toto řešilo (snad i několikrát v průběhu let). Vážněji se tuším uvažovalo o tom, že zakládat ohniště by volně v přírodě mohl hraničář v rámci svých schopností.
Pochybuji, že teď by to díky stanu mohl kdokoli (ale mohu se mýlit). To rozvržení ohnišť má mít svůj určitý význam.