Page 143 of 329

Re: Vtípky

Posted: 18:47 13. Nov 2011
by Koninho87
Dva ožralí si přivolali taxi.
Taxikář když viděl že jsou opilí, tak jen nastartoval motor,
hned ho zhasl a řekl: "Už sme tu."
Tak mu dali peníze, jeden poděkoval, ale druhý mu vrazil
nehoráznou facku .
Taxikář myslel, že si všiml, že se s autem vůbec nepohnul z
místa, přesto se optal: "Ta byla za co?"
A on mu odpověděl: "Příště neleť jako blazen !!! Si nás mohl zabít...

Re: Vtípky

Posted: 11:27 14. Nov 2011
by Molly23
Tak sem přidám videjko jednoho týpka, co si dělá bud z her prdel, nebo nevím. To jakým stylem to hraje je úplně dokonalé. U některých videí má i zapnutý skype nebo něco. Dost by mě zajímalo jak by to s ním vypadalo tady u nás na Thalii :D.

http://www.youtube.com/watch?v=F84oQejF ... ture=feedu

Re: Vtípky

Posted: 12:58 14. Nov 2011
by Prasokralik
Jak hrál amnésii jsi viděl? :D :D

Re: Vtípky

Posted: 17:03 14. Nov 2011
by Braenn
Image

Re: Vtípky

Posted: 01:05 15. Nov 2011
by Molly23
Prasokralik wrote:Jak hrál amnésii jsi viděl? :D :D
Ano viděl, to byla bomba :D, já ho mám v odběrech, jeho videa mám povětšinou skouklá, znám ho delší dobu ;).

Re: Vtípky

Posted: 02:43 15. Nov 2011
by Prasokralik
Tinderbokš!

Re: Vtípky

Posted: 08:57 15. Nov 2011
by de Aers
nové boty.jpg

Re: Vtípky

Posted: 17:34 15. Nov 2011
by Braenn
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:34 15. Nov 2011
by Žorž
Missippi.jpg
Missippi.jpg (19.58 KiB) Viewed 3832 times

Re: Vtípky

Posted: 10:51 17. Nov 2011
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 11:49 17. Nov 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 15:04 17. Nov 2011
by de Aers
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:29 17. Nov 2011
by de Aers
něco pro Ariu
317146_288859691146665_183813598317942_957466_127551107_n.jpg

Re: Vtípky

Posted: 21:05 17. Nov 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 15:02 18. Nov 2011
by de Aers
Image