Page 143 of 331
Re: Poděkování
Posted: 11:17 24. Apr 2011
by Garett
Ja bych chtel podekovat DM LDamianovi za dnesni asistenci u slaadu. Tolik LEU jsem snad jeste najednou nevypil a ruce se mi klepali jeste pul hodky po navratu do mesta

Re: Poděkování
Posted: 21:47 25. Apr 2011
by LDamian
Díky za dnešní výpravu k Asabi. Konečně jsme dali i třetí patro.

Re: Poděkování
Posted: 14:55 26. Apr 2011
by G14
Re: Poděkování
Posted: 07:05 28. Apr 2011
by marii
Dekuji Alaunavin za vcerejsi a dnesni hru...To bylo snad poprve,kdy jsem se v podtemnu nebala ani ja:).......Hlavne se to nesmi dozvedet TYVISKDO

Re: Poděkování
Posted: 11:58 28. Apr 2011
by PiAn0
Taky dekuju Alaunavin za ty hry tam dole

Re: Poděkování
Posted: 00:02 29. Apr 2011
by Naldrard
Díky Miawill, jedné z mála, která dokáže zahrát zajatce, který má nějakou hrdost a zároveň pud sebezáchovy. Neposlechne hned jak se jí něco řekne, ale pokud se jí chvilka věnuje, tak se jí nakonec povede zlomit.
Těším se na další hraní v podobném stylu a doufám, že se nebude u nás nudit a když už postavě, tak snad hráčce podtemno neznechutíme.
A díky i všem ostatním, kteří trpí těžkým životem povrchňana v podtemnu a snášejí výkyvy nálad drowů.
Re: Poděkování
Posted: 23:15 30. Apr 2011
by Prasokralik
Omlouvám se Bahňákovi, on ví, měl jsem líp vážit slova, to co jsem mu napsal si nezasloužil
A díky Desmovi za připomenutí
Re: Poděkování
Posted: 06:23 03. May 2011
by -RoF-
Včera Aria konečně objímala pořádnou kládu

.
Díky za zajimavé přecházení nebo spíš přelézání propasti.
Škoda, že tam nebyl nějaký trpaslík. Tři zničené sudy piva. To by bylo srdceryvné "néééééé, mojeee pivóóó!!"

Re: Poděkování
Posted: 09:23 06. May 2011
by -RoF-
Kruci co se to děje, že bych zase děkoval? A jo no poděkuju, za ten včerejší questík, to se mi líbilo

Byla to sranda. Hlavně jak Aria v klidu a zvědavá vše zkoumala a dělala si srandu a ostatní ve stresu a bojovém postavení. Fajné.

Trošku mi to připomělo Marigolda ze Zaklínače z příběhu Hranice možností
Čarodějka "Chytte se mě, přenesu vás portálem"
Aria *položí jčarodějce ruku na zadek*
Čarodějka "Ehmm"
Aria "No co neříkala jste, kde se mám chytit"

Re: Poděkování
Posted: 08:33 09. May 2011
by LDamian
Děkuji za to, jak mne hráči pobavili při včerejší CvC bitvě podtemno vs povrch. Kam se hrabe nějaký hokej.
PS: skvělá práce ze strany povrchu, výborně připravený tým, kvalitní útočník s pohotovou zálohou a neomylným brankářem.

Re: Poděkování
Posted: 08:40 09. May 2011
by de Aers
Za včerejšek díky jak oběma stranám tak i DMs.
Re: Poděkování
Posted: 08:46 09. May 2011
by Xantipa
Dekuji vsem zucastnenym za prima zabavu na nedeli vecer.
Velmi se mi libilo jak Aria efektivne a strategicky pomahala cele skupince povrchnanu.
Takhle krasne sehranou skupinu povrchnanu jsem videla na Thalii poprve v CvC.
Re: Poděkování
Posted: 08:47 09. May 2011
by -RoF-
Taky se připojím k poděkování.
Bylo to prvně, kdy konečně povrch držel při sobě. A i proti přesile se prosadil a uspěl.

A ukázal podtemnu, že proti připraveným, to není tak lehké.
Díkas za hru povrchu, podtemnu i DM. Uvidíme jak se to vyvine dál.
Hehe to přirovnání k hokeji dobré

Re: Poděkování
Posted: 08:56 09. May 2011
by Radim
Taky díky,konečně pořádná bitka,sice se špatným koncem pro nás.Pro příště jsme chytřejší a že další příště taky bude

.
Díky taky DMs za asistenci.
Re: Poděkování
Posted: 09:40 09. May 2011
by -darkvision-
Taky se přidávám k díky. Konečně se ukázalo, že když se povrch spojí, že něco dokáže a doufám, že to nebylo naposledy. Neboť i vy na to máte (včerejšek potvrdil).