Page 144 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:56 09. May 2013
by Nalkanar
Tak víš jak. Váha mi třeba na EQ nepřišla nikdy moc reálná, ale bral jsem to tam jako omezení, aby se nosil jeden stan v partě a rozplánovávala se výprava. Tady zase je spousta těch potencionálních tuláků dexaři, takže těm by to asi vyhovovalo mít lehčí (viz KaTova poznámka a zrovna KaTouš hraje tenhle typ postav).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:22 10. May 2013
by D_E_K_A
Ovládání summonů a jim podobných, stejně jako se dají ovládat familiáři čistě za účelem RP. Díky tomu by se dalo opravdu zahrát mnoho skvělých situací.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:33 10. May 2013
by Caehan
D_E_K_A wrote:Ovládání summonů a jim podobných, stejně jako se dají ovládat familiáři čistě za účelem RP. Díky tomu by se dalo opravdu zahrát mnoho skvělých situací.
Alespoň příkaz podobný /f, aby se za ně dalo mluvit. To by bylo moc pěkné.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:08 18. May 2013
by J.F.Payne
Už jsem přišel na další věc, co mi chybí (kromě použitelnejch stanů): systém knih. Na jednu stranu se mi líbí, že text knihy není vidět v jejím popisku, na druhou stranu je tu trochu neohrabaně řešené čtení knih (musí se listovat list za listem, autor knihy může překlikem nějaké listy i smazat, i když knihu uzamkl...). Některé texty po uložení do trezoru zmizí.

Nenapadá mě úplně, jak to řešit, ale nešlo by třeba to, že po "použití" napsané knihy by se CELÝ její text vypsal do chat okna nebo do logu?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:39 18. May 2013
by Nalkanar
+ jejich persistence. Skladování všech spisů na fóru mi nepřipadá jako nejlepší řešení.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:28 02. Jun 2013
by Bezzubka
RUM

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:33 02. Jun 2013
by Aulus
Bezzubka wrote:RUM
Ve hře je několik druhů pálenek. :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:45 02. Jun 2013
by Molly23
Na rumu se ustavičně pracuje.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:50 02. Jun 2013
by Bezzubka
Pálenka je pálenka... Rum je lepší. :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:52 02. Jun 2013
by Pajule
Bezzubka wrote:Pálenka je pálenka... Rum je lepší. :D
Souhlasim, i Elfky by Rum ocenily :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:57 02. Jun 2013
by Aulus
Vždyť rum je pálenka. :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:22 02. Jun 2013
by Bezzubka
Noooo... Jak se to veme.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:28 02. Jun 2013
by karolina
Bezzubka wrote:Noooo... Jak se to veme.
A myslíš Rum nebo Tuzemák?
Protože Rum pálenka je, ale Tuzemák nikoliv.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:29 02. Jun 2013
by Aulus
karolina wrote:
Bezzubka wrote:Noooo... Jak se to veme.
A myslíš Rum nebo Tuzemák?
Protože Rum pálenka je, ale Tuzemák nikoliv.
Tak Tuzemák je pančovaná voda do ostřikovačů. A hlavně to v žádném případě není rum. :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:38 02. Jun 2013
by Derken-
Joooo, Tuzemák neni rum! *kryje se před Radimem*