Page 144 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:03 18. Nov 2011
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 17:04 18. Nov 2011
by -RoF-
:D

Re: Vtípky

Posted: 17:33 18. Nov 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 17:59 18. Nov 2011
by KaTo
No comment.

Image

Re: Vtípky

Posted: 18:33 18. Nov 2011
by Práček
KaTo wrote:...
řekni, že je to Photoshop.. řekni to!

jestli tohle hustěj už do malejch dětí, kam to dotáhnem?

Re: Vtípky

Posted: 18:40 18. Nov 2011
by de Aers
Práček wrote:
KaTo wrote:...
řekni, že je to Photoshop.. řekni to!

jestli tohle hustěj už do malejch dětí, kam to dotáhnem?
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:43 18. Nov 2011
by KaTo
Práček wrote:...řekni, že je to Photoshop.. řekni to!
No, nevylučuji, že je to Photoshop, ale jestli jo, je to Photoshop použitý při výrobě úvodní stránky Mateřídoušky. A že nekecám, tady máš odkaz na offico stránky vydavatele:
http://www.mf.cz/produkty/materidouska/
kopie obrázku úvodní strany přímo od nich z vebu:
Image

P.S.
Co z těch dětí vyroste a kam to dotáhnem nevím, ale tak nějak věřím, že je to moc neinfikuje. Hýčkám si nadějí, že děti přežijou, až na přímý zásah atomovkou skoro všechno (aspoň tak mi to přijde na těch mých :lol: ).

edit: Klatě, Aers mě předběhl!

Re: Vtípky

Posted: 19:08 18. Nov 2011
by de Aers
sem vytáhnul ze šuplíku a vyfotil ne ? :D

Re: Vtípky

Posted: 23:35 18. Nov 2011
by Molly23
Tak jsem zvědav jak Plzen dopadne :) nějak takhle?...

http://www.youtube.com/watch?v=Z6abqnPk5jA

Re: Vtípky

Posted: 10:53 19. Nov 2011
by rosnicka
tak upíří mateřídouška bohužel není fotoshop, ted jsem přijela z krámu a viděla jí na vlatní oči. nestačím se divit.

Re: Vtípky

Posted: 11:32 19. Nov 2011
by Braenn
Velice, velice povedená a vtipná reklama na PlayStation.
http://www.videacesky.cz/reklamy-reklam ... i-videohry

Re: Vtípky

Posted: 23:48 19. Nov 2011
by Nalkanar
http://www.youtube.com/watch?v=VEn-L9QoOEg
Pro ty co potkali Kierana a nejen pro ně :lol:

Re: Vtípky

Posted: 22:28 20. Nov 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 01:20 21. Nov 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 11:29 21. Nov 2011
by de Aers
Molly23 wrote:Plátová zbroj!
http://zbroje.cz/08_doplnky/8110.jpg
To je tu, ale běžný plnoplát u ženských postav :D