Page 144 of 329
Re: Vtípky
Posted: 15:03 18. Nov 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 17:04 18. Nov 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 17:33 18. Nov 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 17:59 18. Nov 2011
by KaTo
No comment.

Re: Vtípky
Posted: 18:33 18. Nov 2011
by Práček
KaTo wrote:...
řekni, že je to Photoshop.. řekni to!
jestli tohle hustěj už do malejch dětí, kam to dotáhnem?
Re: Vtípky
Posted: 18:40 18. Nov 2011
by de Aers
Práček wrote:KaTo wrote:...
řekni, že je to Photoshop.. řekni to!
jestli tohle hustěj už do malejch dětí, kam to dotáhnem?

Re: Vtípky
Posted: 18:43 18. Nov 2011
by KaTo
Práček wrote:...řekni, že je to Photoshop.. řekni to!
No, nevylučuji, že je to Photoshop, ale jestli jo, je to Photoshop použitý při výrobě úvodní stránky Mateřídoušky. A že nekecám, tady máš odkaz na offico stránky vydavatele:
http://www.mf.cz/produkty/materidouska/
kopie obrázku úvodní strany přímo od nich z vebu:
P.S.
Co z těch dětí vyroste a kam to dotáhnem nevím, ale tak nějak věřím, že je to moc neinfikuje. Hýčkám si nadějí, že děti přežijou, až na přímý zásah atomovkou skoro všechno (aspoň tak mi to přijde na těch mých

).
edit: Klatě, Aers mě předběhl!
Re: Vtípky
Posted: 19:08 18. Nov 2011
by de Aers
sem vytáhnul ze šuplíku a vyfotil ne ?

Re: Vtípky
Posted: 23:35 18. Nov 2011
by Molly23
Tak jsem zvědav jak Plzen dopadne

nějak takhle?...
http://www.youtube.com/watch?v=Z6abqnPk5jA
Re: Vtípky
Posted: 10:53 19. Nov 2011
by rosnicka
tak upíří mateřídouška bohužel není fotoshop, ted jsem přijela z krámu a viděla jí na vlatní oči. nestačím se divit.
Re: Vtípky
Posted: 11:32 19. Nov 2011
by Braenn
Velice, velice povedená a vtipná reklama na PlayStation.
http://www.videacesky.cz/reklamy-reklam ... i-videohry
Re: Vtípky
Posted: 23:48 19. Nov 2011
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 22:28 20. Nov 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 01:20 21. Nov 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 11:29 21. Nov 2011
by de Aers
To je tu, ale běžný plnoplát u ženských postav
