Page 144 of 331
Re: Poděkování
Posted: 10:12 09. May 2011
by Rejty
Mně se hlavně líbilo, že ta bitka měla nějaký smysl, nebylo to jen náhodný zabíjení osamocených pocestných a obě strany počítaly, že do toho jdou.
Re: Poděkování
Posted: 16:10 09. May 2011
by Narsith
Ach jo..a nikdo nedal nic vědět

Aspoň vyslat nejkeho posla do Karaty.
Re: Poděkování
Posted: 17:32 09. May 2011
by Elverin
Taky diky vsem DM, drowum, povrchnanum a hlavne Arie za vcerejsek

A kdyz uz jsem u toho dekovani, chtela bych taky podkovat Desmondovi za ten momentalne rozehrany quest. Takze jeste jednou diky! vsem zminenym a tem nezminenym (slusnym) hracum taky

momentalne se ve hre nadmiru bavim.
Re: Poděkování
Posted: 19:36 09. May 2011
by Thuereg
Jo k tomu se přidávám. Bylo to fajn byď sem tam dlouho nepobyl/nebil. Ale jo stálo to za to.
Stejně tak se přidám k Elv k díky Desmndoj.
Re: Poděkování
Posted: 22:45 12. May 2011
by Daanri
Chcem sa podakovat tym par ludom co nasli odvahu a hlavne cas pomoct pri tvorbe Thalie. Patri Vam vdaka uz len zato s akym elanom ste sa do toho pustili (aspon co vidim podla sprav a komunikacie) a dufam, ze to dotiahnete aj do dokoncenia tych lokacii.

Este raz vdaka aj za snahu.
Re: Poděkování
Posted: 23:55 15. May 2011
by mandos
Tak ještě jednou i takhle, díky všem za dnešní turnaj, zas jsem byl rád že tu hraju, fakt všem co se na tom podíleli klobouk dolů že tohle děláte

Re: Poděkování
Posted: 23:59 15. May 2011
by marii
TRUU TRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU....diky..bylo to fajne:)
Re: Poděkování
Posted: 00:06 16. May 2011
by BelamoAmo
Díky organizátorům i účastníkům zájez... turnaje.

Re: Poděkování
Posted: 00:07 16. May 2011
by Miell
BelamoAmo wrote:Díky organizátorům i účastníkům zájez... turnaje.

Souhlas.. dík

Re: Poděkování
Posted: 02:37 16. May 2011
by Thuereg
Dik za turnaj všem co v tom maj prsty organizátorum, ale i hráčum za fajn hru. Super večer. Díky:)
Re: Poděkování
Posted: 06:19 16. May 2011
by -RoF-
Taky díkas. Hlavně díky Desmondovi, který to před turnajem nachystal, pak i dalším DM co tam helfli

Díkas Israelovi za přípravu zbrojí a dalšího vybavení a hlavně za pomoc s vedením turnaje. A paní Pompadůr v šatičkách a na podpatkoch, to bylo něco

. Až sem se divil, že změkčilí elfi nezačali Ise v šatech svádět
Pak i díkas Miawil, mě vždy rozesmálo její nadšení na troubení. Doufám že jak si pak tu trubku odnesla domů, že s ní neprovádělat to co, celou dobu naznačoval Is
Díkas i Farah a Nathovi, že se ujali léčení zraněných.
A samozřejmě díkas účastníkům a divákům. Zase přišlo hodně osob

, držíme vcelku vysokou účast na akcích, což je fajn

. Ikdyž teda někdy mě to stojí dost nervů

, nechtěl bych být DM
Jinak osobně se mi nejvíc libil ten souboj na koních s dřevcem (kopím) . Takže se můžete těšit na další podobný turnaj v tomhle směru

.
Re: Poděkování
Posted: 07:56 16. May 2011
by Thuereg
Já bych chtěl ještě prasimu poděkovat za to video co udělal. Je povedený jen tak dál:)
Re: Poděkování
Posted: 08:13 16. May 2011
by de Aers
Díky díky...
Re: Poděkování
Posted: 08:29 16. May 2011
by Pajule
též moc díky, bylo to fajný! pořadatelům závidím jejich nervy, byl to sem tam trochu chaos, prase pěkný videjo

..
Re: Poděkování
Posted: 09:08 16. May 2011
by Radim
Díky LDamianovi a Xantipě za skvělou práci inkvizitorů...nemám k jejich výkonům co dodat
