Page 145 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:33 03. Jun 2013
by Radim
Derken- wrote:Joooo, Tuzemák neni rum! *kryje se před Radimem*
Schovávat se nemusíš teď už stejně nepiju
Tuzemák je sračka,když už levnější variantu tak aspoň českou klasiku Božkov ty ostatní se nedají chlastat.A když už Rum tak Havana atp.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:38 03. Jun 2013
by Krysak
http://cs.wikipedia.org/wiki/Rum
V Česku se tradičně vyrábí alkoholický nápoj, který byl označovaný jako „tuzemský rum“, vyrábí se však uměle, dochucením zředěného lihu (nejčastěji vyráběného z brambor) rumovou esencí. Toto označení však nevyhovuje předpisům EU (kde se názvem rum smí označovat jen třtinový rum), takže se tento produkt od vstupu Česka do EU musí prodávat pod jinými názvy, např. pod označením Tuzemák.
Tuzemák je dle mého Český tradiční rum, teda pokud je vyroben z bramobor a ne ze smrku, či ropy.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:04 03. Jun 2013
by Bezzubka
Hele, tohle je záležitost průmyslových/zemědělských lihovarů a kam svůj líh prodávaj. Takže nemáš 100% jistotu, že je to líh z brambor nebo z melasy (což se od sebe stejně chuťově nedá rozeznat).
Každopádně, já požaduji normální, božský, chutný rum!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:26 03. Jun 2013
by kucik
Prostě s tim musíš za hospodskejma.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:01 03. Jun 2013
by -RoF-
Vezmu ve hře jakýkoliv alkohol a napíšu *vychutnává si flašku rumu* nebo *pije rum*. Kde je problém?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:04 03. Jun 2013
by Amber
Nebo si nakup zásobu pálenky a ukecej DM, ať ti ji přejmenuje ve hře na "rum"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:32 04. Jun 2013
by innfra
Amber wrote:Nebo si nakup zásobu pálenky a ukecej DM, ať ti ji přejmenuje ve hře na "rum"

postava: *pije rum*
systémová hláška: *pije čaj*
ztratil jsi jeden rum...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:37 04. Jun 2013
by karolina
no co, by to bylo něco jako "jí: ichor"
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:25 04. Jun 2013
by Krysak
Skutečnost ve hře by byla:
Emote hráče:
*s elegancí sobě vlastní uchopila skleničku s rumem a okouzlujícně ji vyprázdnila*
Systémová hláška by byla:
*chlastá čaj*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:29 04. Jun 2013
by Molly23
*jí ichor* je jasný důkaz toho, že trezor není lednice

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:22 04. Jun 2013
by Nalkanar
innfra wrote:Amber wrote:Nebo si nakup zásobu pálenky a ukecej DM, ať ti ji přejmenuje ve hře na "rum"

postava: *pije rum*
systémová hláška: *pije čaj*
ztratil jsi jeden rum...

No když strčíš pití do terzoru, tak to tam pak píše, že akorát používáš džbán na pivo, nebo tak něco

a ve džbánu může být cokoliv.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:56 04. Jun 2013
by Molly23
Zkus někdy nechat skleničku s kolou ve skříni po pár týdnů a uvidíš co se stane

... jako taky budeš používat skleničku no.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:02 04. Jun 2013
by innfra
Neříkej, že se ty šaty v té skříni rozpustí, protože to by mě nepřekvapilo

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:35 28. Jun 2013
by D_E_K_A
Možnost volby výběru hudby pro podnícení atmosféry např. při hráčském Q., atp. Kdyby si dal někdo práci a přidala by se do inventáře obdoba duše (hudbu by bylo možno spouštět přes dialog-monolog), čistě pro zvolení hudby, jistě by to byl veliký bonus.

(nejlepší by bylo, kdyby tam byla jistá možnost "přehrávače", např.: zvolení tří skladeb a jejich opakování).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:07 30. Jun 2013
by innfra
Nebo vytáhni soundtrack k NWN a přehrávej v přehrávači.
Osobně na tohle doporučuji OST z witchra či podobných žánrů, diablo a spol.