Page 145 of 329
Re: Vtípky
Posted: 16:28 21. Nov 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 22:25 21. Nov 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 22:26 21. Nov 2011
by de Aers
Molly23 wrote:
Tak ten je dobrej !

Re: Vtípky
Posted: 23:21 21. Nov 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 11:44 22. Nov 2011
by Molly23
Chudák... pročítám si jména členů mého budoucího lukostřeleckého oddílu a je tam týpek co má příjmení Mrtka. Tyjo... to je ale blbý jméno, myslím že ani to T místo D mu nepomáhá.
Re: Vtípky
Posted: 12:58 22. Nov 2011
by KaTo
Re: Vtípky
Posted: 20:20 22. Nov 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 22:57 22. Nov 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 08:20 23. Nov 2011
by harlequin_ichtyosis
Násilné hry z lidí nedělají násilníky.
*
O to se starají LAGy.
Re: Vtípky
Posted: 15:56 23. Nov 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 23:43 23. Nov 2011
by Desmond
Re: Vtípky
Posted: 20:17 24. Nov 2011
by Molly23
Aneb jak tvrdě pracují profesionální hudebníci ve studiu...
http://www.youtube.com/watch?v=SAoTFmcm ... ture=feedu
Re: Vtípky
Posted: 21:18 24. Nov 2011
by Bahnak
Asi ne vtípek, ale já se docela pobavil.
Ocení 9/10 kozáků!!!
(Neuděláme na letním srazu něco podobného?)
Re: Vtípky
Posted: 21:25 24. Nov 2011
by Molly23
Originál!!!
Re: Vtípky
Posted: 22:40 24. Nov 2011
by Braenn
Inu, lehce na/za hranicí, ale... pobavilo, ne že ne.
