Page 145 of 331

Re: Poděkování

Posted: 09:17 16. May 2011
by KaTo
Musím smeknout před včerejším turnajem, zvláště koně na závěr byli luxusní, a i když postava "odsouzená" jako "au-pair" nemohla fandit tak jak by asi fandila, kdyby měl volné obě ruce :mrgreen: :mrgreen: , fajně se na to koukalo.

Smekám všem, co se toho zůčastnili (od pořadatelů, přes závodníky, až po neviditelné "DMtroky" v pozadí)! :wink: :D

Re: Poděkování

Posted: 12:46 16. May 2011
by davidsoft
Děkuji -RoF-ovi za skvělou organizaci turnaje, jen škoda, že to bylo tak pozdě, že jsem to nemohl dosledovat do konce. A děkuji prasokralikovi za pěkné video z něj. Možná by stálo za to přidat k tomu videu víc informací o turnaji pro ty, kdo tu nehrají, aby pochopili souvislosti a nebyly to pro ně jen pěkné, ale nicneříkající obrázky. "Pár slov k pravidlům..." jim o pravidlech turnaje nic neřekne. A chtělo by to i seznam účastníků a jejich rozdělení do týmů, pokud to tedy nechcete tajit před "Podtemnem".

Re: Poděkování

Posted: 15:56 16. May 2011
by slencak
de Aers wrote:Díky díky...
a ještě jednou díky. Koně byly bezva, jen to raní vstávání ne :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 23:16 21. May 2011
by Sapal
Tak je čas, abych poděkoval. Děkuji DM LDamianovi a Xantipě za pěkně zmáknutej quest, u kterýho jsem se chvílema málem...:D Pěkně předem připraveno a rychle sehráno, děkuji. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:31 21. May 2011
by Firefox_
Taky děkuji za dnešní akci :-)

Re: Poděkování

Posted: 00:06 22. May 2011
by Radim
Díky všem aktérům,Sapalovi a InHumanovi především za promakanej plán,DM LDamianovi a Xantipě za pěknou hru za celou dobu věznění.Sice to bylo dlouhé,ale ty chvilky strávené ve hře byly fajn.

edit: pokud se na tom podílel někdo další z teamu děkuji samo i jemu :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 00:07 24. May 2011
by Radim
Nemám slov díky všem aktérům jak hráčům tak DM :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 10:58 24. May 2011
by Firefox_
Takhle už jsem se u hry dlouho nezasmál :mrgreen: . Aneb jak dát Anta "do kupy".

Díky

Re: Poděkování

Posted: 07:39 27. May 2011
by -RoF-
Díkas Desmondovi, členům Morusova stánku a Nathovi, za napínavou výpravu do říše kam slunce nesvítí. :wink: Bylo to fajn.

Re: Poděkování

Posted: 14:18 27. May 2011
by marii
Jojo..bylo to fajne.)..Diky vsem zucastnenym.)

Re: Poděkování

Posted: 01:15 28. May 2011
by J.F.Payne
Nedá mi to, abych za dnešek nepoděkoval Ryuovi a Desmondovi. Paráda.

Re: Poděkování

Posted: 00:17 30. May 2011
by Braenn
Tak, já poděkuji Werdymu za skvělou hru (to bylo těsné, skoro jsem to nechala projít, ale.. to by bylo moc brzo:), Johannovi za skvělou společnost a pro něj tragické poznávání světa.. ("Ryu, co tam žije?" "Nic pane, nic... !"), Kaelovi za vyvolání krásné situace (byť bych byla opatrnější na to, jak zachází s cizími teenagery před stráží:)) a nakonec Medburnovi za noční procházku, byť pro Johanna tragickou. ("Co tam žije, Ryu?" "Nic pane, ve dne sem tam nic neviděl..!")
:wink:
Jen tak dál a bude to super.

Re: Poděkování

Posted: 01:59 30. May 2011
by J.F.Payne
Už je to super. To poznávání světa je epický, já se u toho hrozně bavím.

("Poslyš, chlapše, je tahle cesta bespečšná?" - "Ano panjohane! Naprosto bezpečná; říkali mi: ´sem jen v neviditelnosti´ a já nevím proč, nikdy jsem tu nic neviděl!")

Asi nemusím dodávat, co následovalo :D

Dík za hru všem, které jsem dnes potkal.

Re: Poděkování

Posted: 22:17 30. May 2011
by J.F.Payne
Pěkně udělaná poprava, super. Díky (zvlášť Sarethovi, Ryuovi, Medburovi, Hafurovi, Daerenovi).

Re: Poděkování

Posted: 22:21 30. May 2011
by skarbi
Fajn cesta, díky.