Page 146 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:53 30. Jun 2013
by D_E_K_A
innfra wrote:Nebo vytáhni soundtrack k NWN a přehrávej v přehrávači. 8)
Osobně na tohle doporučuji OST z witchra či podobných žánrů, diablo a spol.
No, ano.. ale já bych si přál, aby to slyšel i zbytek účastněných za jistých deklarovaných podmínek (záleží na tom, jak by se to udělalo). Mělo by to fungovat na bázi hudebních nástrojů. Avšak IC by postavy nic neslyšeli, jen by to podnítilo atmosféru přímo pro hráče.
Např. kdyby někdo přišel poblíž dané skupinky a začal hrát na harfu, tak by se primárně ujala hudba z harfy atp.
Kdybych chtěl výše zmíněné, tak to sem nepíšu vůbec. :) (což ostatně tak mám ted poslední dobou, před dvěma měsíci ještě jsem měl vždy zapnuté zvuky a hudbu standartně, ale už mě to trochu omrzelo).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:00 30. Jun 2013
by Nalkanar
Hafo lidí si neposlechne ani barda, natož něco při questu. Nemluvě o tom, že udělat takový nástroj, tak tím znehodnoceuješ bardskou hudbu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:11 30. Jun 2013
by D_E_K_A
Do jisté míry s tím poslechem bardské hudby souhlasím, opět záleží na přístupu ostatních. Někdo si ji nestáhne vůbec dodatečně. Někdo má permanentně vypnutou hudbu a poslouchá vlastní a někdo třeba zase uvítá možnost volitelnosti, proto jsem sem vložil tento "návrh", resp. opravdu bych tuhle možnost uvítal. Jak jsem psal výše, jakmile by někdo začal hrát na hudební nástroj v dané lokaci, automaticky by se to přebilo.
Pro nástin dané situace při Q. hlavně čistě hráčském bez DM by to byla provizorní možnost, aby se hráči s postavami více vcítili do dané situace, celkově by atmosféra hry vypadala zcela jinak.
DM samozřejmě tuhle volbu má k dispozici a odtud si to také pamatuji s Theuregem. Kdysi dávno pradávno a sama hudba s jeho postavou posunula hru na jinou úroveň. (byť on ji sám neslyšel a DM už bylo dávno off a hudba se s ním "pohybovala" dál do dalších lokací tuším). Prostě to bylo fajn. ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:24 30. Jun 2013
by Prasokralik
Nalkanar wrote:Hafo lidí si neposlechne ani barda, natož něco při questu. Nemluvě o tom, že udělat takový nástroj, tak tím znehodnoceuješ bardskou hudbu.
Jak barskou hudbu znehodnotíš? že by cuhdáci bardi neměli to privilegium? tka to jsem ji asi už znehodnotil taky, když ji občas u hry poslouchám, není těžké ji vytáhnout z balíčku (třebaj en mistrovské kousky, jako to dělám já)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:38 13. Jul 2013
by NesQe
Kanál kde bych mohla brečet a shánět nějaký DM, protože dneska ho potřebuju opravdu hodně :-)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:49 13. Jul 2013
by Amber
NesQe wrote:Kanál kde bych mohla brečet a shánět nějaký DM, protože dneska ho potřebuju opravdu hodně :-)
Máš PJ kanál, ale pokud není zrovna DM online, neuslyší tě. ;) Jestli jsi zkoušela fórum a nepomohlo to, asi nejsou k dispozici zrovna; minimálně Aulus a Galli jsou určitě někde pryč...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:12 13. Jul 2013
by klobouk
A nemohla by se na hlavní stránce (v rootu) fora udělat kategorie "DM žádosti - spěchá", kam by se psaly žádosti spěchající - třeba nutné řešení do restartu, a kterou by si dali odebírat všechna DMka, která by měla zájem (subscribe topic)?

Nepřemýšlel jsem nad mínusy zatím.

Ale co by to chtělo určitě (a to platí obecně) je nějaký popis topicu, který by byl zobrazen třeba v tvorbě/editaci příspěvku, nebo nad seznamem příspěvků na stránce. Pomohlo by to i třeba ve struktuře 1-info-topic-na-téma, 2-disuze-topic-na-téma.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:27 13. Jul 2013
by Prasokralik
Tahlie DM Support Helpdesk :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:06 13. Jul 2013
by Shaman88
Je to jednoduché. Dejte pro nouzové případy DM přístup Shamanovi. Ten online prakticky pořád.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:57 14. Jul 2013
by Bahnak
Nevím co je to urgentní potřeba DM.
Postava potřebuje něco "důležitého" odehrát PC vs NPC, PC vs PC nebo cokoliv s IC obecně - pokud není DM ve hře, počká to do doby než bude, na to je tu PM a domluva s jednotlivými DM.
Bugy v dílnách, žádosti o změnu vzhledu věcí a podobně - počká.... alespoň do doby než na to z DM´s někdo bude mít chuť.
Náhrady po pádu severu - není li ve hře ochotný DM, nemá hráč obvykle zpětně jak nějak dokazovat cokoliv, takže smolík.
Záseky v textuře - na foru je k dnešnímu datu poschováváno asi zhruba 100 návodů jak se odseknout aniž by musel do hry DM. Vše funguje, hledejte.
Dohadování kolem metagejmu, stížnosti na jednotlivé hráče, atd... - pokud u toho není přímo DM, tak nebo tak se musí screenovat a nebo posílat LOG. Takže je jedno jestli to bude dnes nebo za rok...

DM logují do hry když se chtějí s vámi pobavit, nikoho (kromě Shamana) nebaví trávit půl dne řešením nezábavných zbytečností.
Pokud ale Shaman dostane Thalijskou support hotline linku, rozhodně nebudu proti. :-D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:45 15. Jul 2013
by LDamian
Možnost darovat chrámům peníze přes rozhovor nebo někam do truhličky a podobně bez nutnosti volat k tomu DM.

Vím, mohu je vyhodit do koše a prostě to jen brát, jako že jsem je daroval, ale víc by se mi líbilo, kdyby to přes ten rozhovor šlo.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:13 15. Jul 2013
by Aillen
LDamian wrote:Možnost darovat chrámům peníze přes rozhovor nebo někam do truhličky a podobně bez nutnosti volat k tomu DM.

Vím, mohu je vyhodit do koše a prostě to jen brát, jako že jsem je daroval, ale víc by se mi líbilo, kdyby to přes ten rozhovor šlo.
Tohle by se mi taky líbilo. Možná by to ještě šlo doplnit vlivem na přesvědčení postavy. Jestli si dobře vzpomínám, tak pokud postava v Baldurs Gate darovala určitý obnos chrámu, nepatrně jí to zvedlo přesvědčení o stupínek výš.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:08 15. Jul 2013
by J.F.Payne
V Baldurech jí to zvedalo reputaci, což je o něco málo logičtější než hýbat s přesvědčením, z toho důvodu, že k darování peněz chrámu může vést postavu kde co, nejen šlechetné úmysly.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:08 15. Jul 2013
by -RoF-
Mě by se líbilo, kdyby měl hráč hůlku a jejím použitím by zjistil, zda je DM ve hře.
Jako bonus by tam mohlo být, v které lokaci se DM nachází.

Prosím vyvarujte se jakýchkoliv reakcí o zneužitelnosti. Díkas :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:09 15. Jul 2013
by Derken-
Trolíš?