Page 146 of 329
Re: Vtípky
Posted: 22:42 24. Nov 2011
by Práček
hehehe víte jak se čtou zprávy? To jdete na
http://www.liderinefekt.sk/ a do pole napíšete vaše oblíbené zpravodajské ztránky (třeba novinky.cz, seznam.cz a pod) no a pak si čtete s hezkejma obrázkama

Re: Vtípky
Posted: 22:53 24. Nov 2011
by de Aers
Práček wrote:hehehe víte jak se čtou zprávy? To jdete na
http://www.liderinefekt.sk/ a do pole napíšete vaše oblíbené zpravodajské ztránky (třeba novinky.cz, seznam.cz a pod) no a pak si čtete s hezkejma obrázkama

Musim jako říct, že pak se ty zprávy čtou pěkně blbě !

Re: Vtípky
Posted: 22:54 24. Nov 2011
by Práček
de Aers wrote:
Musim jako říct, že pak se ty zprávy čtou pěkně blbě !

se pak ukáže, zda ty zprávy vážně chceš číst

Re: Vtípky
Posted: 22:58 24. Nov 2011
by Bahnak
Práček wrote:... a do pole napíšete vaše oblíbené zpravodajské ztránky...
Čeština právě dostala kopanec do koulí.
Re: Vtípky
Posted: 22:59 24. Nov 2011
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 23:08 24. Nov 2011
by Molly23
Ty vole.... teds mě dostal
Re: Vtípky
Posted: 23:18 24. Nov 2011
by Práček
Bahnak wrote:Práček wrote:... a do pole napíšete vaše oblíbené zpravodajské ztránky...
Čeština právě dostala kopanec do koulí.
ta čeština....ženský rod...koule mít nemá

Re: Vtípky
Posted: 11:16 25. Nov 2011
by Molly23
Dneska v menze podávají Dračí vepřový oheň, bramboráčky... LOL
Re: Vtípky
Posted: 12:09 25. Nov 2011
by kokosak
A něco pro naše palpatiny... eeee... patlaníny....palantíry.. no prostě pro rytíře:

Re: Vtípky
Posted: 16:12 25. Nov 2011
by de Aers
Jedna cikánka měla devět dětí, a když se jí narodilo desáté, rozhodla se že si ho už nenechá, nemohla by ho uživit,nedostala by na něj přídavky na děcka atd.
Co s ním? Najednou jí napadlo, že její sousedka nemohla děti mít."Paní Nováková, vy jste taková milá paní, nechtěla byste děcko,já jicch mám již hodně, Vy nemáte žádné, u Vás by se mělo jistě dobře."Paní Nováková chvíli váhala, ale nakonec si dítě vzala, bylo zrovna před Vánocemi, klid, pohoda.Uplynul rok a ve stejnou dobu, zase o Vánocích, přišla cikánka za paní Novákovou s dalším děckem a znovu říkala, jak ten její je takovej divokej a že se to zase stalo a ona že to děcko si nemůže nechat.
Paní Nováková opět váhala, ale nakonec se rozhodla a dítě si vzala. Uplynul další rok, opět před Vánocemi, tatáž situace.Cikánce to bylo již trapné jít za paní Novákovou, tak
poslala tedy cikána, ať zkusí to děcko vnutit paní Novákové.Cikán tedy zazvonil u Nováků s dítětem v náručí a začal starou písničku,jestli by ...a když jsou ty Vánoce.
Paní Nováková na chvíli odešla, a když přišla, řekla:"Pane Baláž, děkujeme, ale my jsme se s manželem dohodli, že letos budeme mít kapra!
Re: Vtípky
Posted: 16:21 25. Nov 2011
by Molly23
ABS
Re: Vtípky
Posted: 18:42 25. Nov 2011
by Molly23
Ehm

"historická lukostřelba"
A tady nová britská armádní složka
Re: Vtípky
Posted: 23:28 25. Nov 2011
by sendys
Dostávám chutě, pojď se mnou miláčku, do koupelny zvu Tě… Otevři ústa, mírně si poklekni, přimhuř si oči, naposled nadechni. Nástroj je navlhlý, zdá se být připraven, zvláštně je upraven. Krátkými pohyby, dovnitř a ven, uvolni krk, je to jak sen. Lepkavou hmotou plní se hrdlo, radši to vyplivni, Ty moje trdlo. Opláchnu nástroj, otřu si hubu, taky Tě vzrušuje čištění zubů?
Re: Vtípky
Posted: 00:01 26. Nov 2011
by Bahnak
Molly23 wrote:Ehm

"historická lukostřelba"
Tak tahle sbírka tragédů mě dostala do kolen

Re: Vtípky
Posted: 00:18 26. Nov 2011
by Braenn
Teda, ty kladkové luky s mířidly a závažím, já v tom prostě nevidím tu lukostřelbu
