Page 146 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:42 30. May 2011
by G-ladiator
Díky za dnešek, bylo to moc fajn, po dlouhé době.

Re: Poděkování

Posted: 23:03 30. May 2011
by FroziKk
No, přidám se k poděkování.. Ačkoliv jsou moje pocity rozporuplné, bylo to.. fajn.

Re: Poděkování

Posted: 14:45 31. May 2011
by Narsith
Děkuji za popravu přitele meho maga...teď ma spoň duvod nenavidět svrchovanou moc města Karaty i jeji naboženske vudce :)

Re: Poděkování

Posted: 02:12 02. Jun 2011
by J.F.Payne
Díky za příjemné DM zpestření.

Re: Poděkování

Posted: 18:54 04. Jun 2011
by Thuereg
Dik dneska Awkenoj, Sally a Ryu za hru. Mohlo to dopadnout lépe ale jinak vcelku pěkně strávěný čas. Zas snad někdy zvopáknem.

Re: Poděkování

Posted: 21:53 04. Jun 2011
by skarbi
Dík braenn za prochnu :)

Re: Poděkování

Posted: 01:58 05. Jun 2011
by wsweetjane
Díky Desmondovi za zpříjemnění u goril...i když trchu fatálníX-D

Re: Poděkování

Posted: 10:22 05. Jun 2011
by Narsith
Taky diky Desmondovi za přijemně strávenou pozdni hodinu u goril a naslednou hru v Alwu :)

Re: Poděkování

Posted: 23:23 05. Jun 2011
by Braenn
Díky Desovi za skvělé oživení, jakož i těm, kteří trpěli Ryuovo ublížené fňukání :D

Re: Poděkování

Posted: 00:56 06. Jun 2011
by Lolipop
Děkuji Sarethovi za společnou hru a moc moc moc krásné obrázky Nessy. :oops:

Re: Poděkování

Posted: 17:31 06. Jun 2011
by G-ladiator
Díky za parádní CvC

Re: Poděkování

Posted: 19:46 06. Jun 2011
by zachy
Děkuji všem, které jsem dnes šikanoval. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 20:05 06. Jun 2011
by slencak
Díky za tu páskovku v bedně, je vážně bezva a úplně nej na ni byla cena :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 21:47 07. Jun 2011
by J.F.Payne
Díky za hodně zajímavou hru na Vřesovišti. Paráda.

Re: Poděkování

Posted: 22:18 07. Jun 2011
by Braenn
Skvělá situace:))) Už jsem si fakt myslela, že pro změnu skončíme na hranici my.