Page 147 of 329

Re: Vtípky

Posted: 01:35 26. Nov 2011
by Braenn

Re: Vtípky

Posted: 14:31 26. Nov 2011
by Molly23
Bahnak wrote:
Molly23 wrote:Ehm :) "historická lukostřelba"
Tak tahle sbírka tragédů mě dostala do kolen :roll: :twisted: :mrgreen:
Nejlepší je ten v tom černém varkoči, ten vypadá na onoho kinga, a jeho čeled okolo. Původ fota předpokládám USA... :)

EDIT: Pardon, tak je to Německo... možná Rakousko, prostě německy se tam mluví... uf! Tyjo...

Re: Vtípky

Posted: 14:38 26. Nov 2011
by Molly23
A další banda!... mno.. nadšenců

Re: Vtípky

Posted: 14:55 26. Nov 2011
by J.F.Payne
Proč zrovna lukostřelci jsou vždycky největší zoufalci? Nepouštěl bych to na plac. Děcka, ženský a tlustoprdy, nebo individua s debilníma kostýmama tam vždycky pouštěj... blah. Lukostřelec by měl bejt chlap jak hora, kterej budí respekt (no dobře, třeba Hawkwind je docela malej...), ne takovíhle kriplíci.

Re: Vtípky

Posted: 16:01 26. Nov 2011
by Molly23
něco takového? :)

Image

Re: Vtípky

Posted: 16:14 26. Nov 2011
by J.F.Payne
Siluleta tohohle střelce vypadá už mnohem líp, jen bych si posvítil na tu koženou věc nad zbrojí, a jestli má nýtovanou kroužkovku. Koukatelný minimum to asi splňuje

Já bych někdy rád na bitvách viděl aslespoň toto:

Image

Re: Vtípky

Posted: 19:42 26. Nov 2011
by -darkvision-
Molly23 wrote:něco takového? :)

Image
Hey, ty boty, to je fakt mazec. *slintá*

Edit Maya: Fetiš? :D

Re: Vtípky

Posted: 21:13 26. Nov 2011
by Molly23
Ted mě dostal vlkodlak v The elder scrolls: Skyrim.... Vlkodlak co se jmenuje Kodlak :D :D :D :D :D a ještě je na léčení z vlkodlactví hehehe.

Re: Vtípky

Posted: 00:36 28. Nov 2011
by Molly23
:D

Re: Vtípky

Posted: 12:00 28. Nov 2011
by Molly23
Ty vole!!! :D :D :D :D Tohle mě dostalo! KAJAK!!!

Re: Vtípky

Posted: 20:38 28. Nov 2011
by -RoF-
Tahle pohádka mě odrovnala ..."kmůůů kmůůů kmáá! kmá!" :D :D :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=oTWv63RyLP8

Re: Vtípky

Posted: 14:47 01. Dec 2011
by kucik

Re: Vtípky

Posted: 15:12 01. Dec 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 22:46 01. Dec 2011
by Práček
hehe

Re: Vtípky

Posted: 13:01 02. Dec 2011
by Molly23
Tyjo :D.... no... hehehehehehehehehehehe