Page 147 of 329
Re: Vtípky
Posted: 01:35 26. Nov 2011
by Braenn
Re: Vtípky
Posted: 14:31 26. Nov 2011
by Molly23
Bahnak wrote:Molly23 wrote:Ehm

"historická lukostřelba"
Tak tahle sbírka tragédů mě dostala do kolen

Nejlepší je ten v tom černém varkoči, ten vypadá na onoho kinga, a jeho čeled okolo. Původ fota předpokládám USA...
EDIT: Pardon, tak je to Německo... možná Rakousko, prostě německy se tam mluví... uf! Tyjo...
Re: Vtípky
Posted: 14:38 26. Nov 2011
by Molly23
A další banda!... mno.. nadšenců
Re: Vtípky
Posted: 14:55 26. Nov 2011
by J.F.Payne
Proč zrovna lukostřelci jsou vždycky největší zoufalci? Nepouštěl bych to na plac. Děcka, ženský a tlustoprdy, nebo individua s debilníma kostýmama tam vždycky pouštěj... blah. Lukostřelec by měl bejt chlap jak hora, kterej budí respekt (no dobře, třeba Hawkwind je docela malej...), ne takovíhle kriplíci.
Re: Vtípky
Posted: 16:01 26. Nov 2011
by Molly23
něco takového?

Re: Vtípky
Posted: 16:14 26. Nov 2011
by J.F.Payne
Siluleta tohohle střelce vypadá už mnohem líp, jen bych si posvítil na tu koženou věc nad zbrojí, a jestli má nýtovanou kroužkovku. Koukatelný minimum to asi splňuje
Já bych někdy rád na bitvách viděl aslespoň toto:

Re: Vtípky
Posted: 19:42 26. Nov 2011
by -darkvision-
Molly23 wrote:něco takového?

Hey, ty boty, to je fakt mazec. *slintá*
Edit Maya: Fetiš? 
Re: Vtípky
Posted: 21:13 26. Nov 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 00:36 28. Nov 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 12:00 28. Nov 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 20:38 28. Nov 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 14:47 01. Dec 2011
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 15:12 01. Dec 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 22:46 01. Dec 2011
by Práček
hehe
Re: Vtípky
Posted: 13:01 02. Dec 2011
by Molly23
Tyjo

.... no... hehehehehehehehehehehe