Page 147 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:15 08. Jun 2011
by Nalkanar
Poděkování Doubkovským "opilcům"

Re: Poděkování
Posted: 00:21 08. Jun 2011
by Miell
Bylo to moooc fajn

Taky dík!
Re: Poděkování
Posted: 00:49 08. Jun 2011
by G14
diky Kucikovi za moznost zmeny popisku postavy!

Re: Poděkování
Posted: 01:13 09. Jun 2011
by J.F.Payne
Díky moc DM, že si na mě udělalo čas. Vážím si toho o to víc, že na jiném serveru nebyly tyhle situace téměř možné.
Re: Poděkování
Posted: 06:07 09. Jun 2011
by -RoF-
Díky Desmondovi za zajimavý a náročný quest, vážím si žes do toho investoval tolik času a příprav, bylo to moc pěkně propracované. Bohužel to mělo jednu chybku.....ty víš jakou.
Díkas aj ostatním za účast

.
Re: Poděkování
Posted: 07:22 09. Jun 2011
by davidsoft
G14 wrote:diky Kucikovi za moznost zmeny popisku postavy!

Také děkuji.
Re: Poděkování
Posted: 08:21 11. Jun 2011
by Alvarion
Bahňáku,
díky za včerejší atmosféru, hra se v tu chvíli posunula o mnoho kategorií výš. Kdyby tam nebylo jisteho odvazneho (překládej zvedavý) muže, bez pudu sebezáchovy, utekl jsem hned

.
Re: Poděkování
Posted: 00:44 12. Jun 2011
by skarbi
Dnešní díky posluchačům a dalšímu vypravěči:).
Re: Poděkování
Posted: 20:40 12. Jun 2011
by Grunt
Dík pánové dneska za hru, i když sem musel jít... příště vynahradím

Re: Poděkování
Posted: 21:07 12. Jun 2011
by zachy
taky díky Grunte

nezapomínám ani na Radima a na Sevyho123.
A velké díky patří i DMkům LDamianovi, Bahnakovi a dalším případným DM.

Re: Poděkování
Posted: 04:37 13. Jun 2011
by Thuereg
Díky Maye za prýma hru a hlavně, že sem to přežil bez úhony

Re: Poděkování
Posted: 06:25 13. Jun 2011
by -RoF-
Díkas Desmondovi za vyhrábávání

fajn questík. A sem rád že si to marii a exitus rozmysleli.
A díky Theuovi

Re: Poděkování
Posted: 09:25 13. Jun 2011
by Radim
Taky díky všem co byli přítomni a samo DM co se tam vochomejtaly

Re: Poděkování
Posted: 11:28 13. Jun 2011
by marii
Dekuji Desmondovi,bylo to vcera moc krasne:)
Re: Poděkování
Posted: 00:09 15. Jun 2011
by Nalkanar
Díky zmrzlíkům
PS: příště ty dračice pod kabát