Page 148 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:47 15. Jul 2013
by Caehan
"Šmírování" je pro DM docela dobrý způsob, jak zjistit, jaký typ hry těm hráčům vyhovuje nejvíc, popřípadě něco ohledně vztahů mezi postavami a podobně. Je divné dávat někomu quest na zachránění jiné postavy, když se navzájem ani neznali.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:55 15. Jul 2013
by Krysak
To Aulus: Neber jméno Krysáčkovo do úst nadarmo, může se stát, že se ozve.
Za mne: už to, že je GM v současnosti snadno ve hře dohledatelné, je problém, protože buggeři toho zneužívají. To není teoretické konstatování, ale fakt.
Podle mne by byly fajn dva módy:
1. GM administrátor - je videt v playser listu
2. GM klasika - nelze ho najít vůbec nijak, pokud on nechce.
Mezi těmahle variantama by proste gm ka mohla přepínat a bylo by:). Ja vim zase program a asi narocnej.
Co je zasadní, že vyjmecne souhlasim s duševně příčetnou většinou:).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:37 15. Jul 2013
by Caehan
Osobně toho "zneužívám" tehdy, když jsem domluvený s DM na pokračování questu. Když vím, že ještě není ve hře, tak mé postavy pak pět minut nestojí u NPC a nemluví samy se sebou.
Ale jinak souhlasím s Krysákem (

), to přepínání by bylo ideální, momentálně je to spíš bug.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:40 18. Jul 2013
by Nalkanar
Plat pro členy NPC uskupení.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:57 20. Jul 2013
by Aulus
Nalkanar wrote:Plat pro členy NPC uskupení.

Jo, asi bych byl taky pro to zavést. Otázkou je ovšem jeho výše, pravidelnost a podobně. Zkusím to nadhodit na DM fóru.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:48 21. Jul 2013
by Molly23
Aulus wrote:Nalkanar wrote:Plat pro členy NPC uskupení.

Jo, asi bych byl taky pro to zavést. Otázkou je ovšem jeho výše, pravidelnost a podobně. Zkusím to nadhodit na DM fóru.
A plat pro hospodské když jsme u toho

... Jinak nejdřív bych se zaměřil na přístupnost hráčů do NPC uskupení a poté nějaké platy teda... Aby se nemusela jedna věc řešit pro jednoho člověka.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:01 21. Jul 2013
by Nalkanar
Molly, ty jsi soukromník, ty bys měl nejdřív něco vůbec hrát za hospodskou

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:06 21. Jul 2013
by Amber
Hlavně by se někdo na úřadě měl podívat, kdy naposledy paní hospodská platila nájem
"Plat" je její tržba, na tu by se měla ptát zaměstnanců...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:45 21. Jul 2013
by karolina
Odpadkový koš přímo dole v dílnách.... lidi si pak dělaj odpadkáč z kotlíků a kde čeho..
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:49 21. Jul 2013
by Aillen
karolina wrote:Odpadkový koš přímo dole v dílnách.... lidi si pak dělaj odpadkáč z kotlíků a kde čeho..
Souhlas - proč má odpadkový koš o patro výše krejčí a dole v dílně není žádný, jenom nefunkční?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:56 21. Jul 2013
by Amber
Aillen wrote:karolina wrote:Odpadkový koš přímo dole v dílnách.... lidi si pak dělaj odpadkáč z kotlíků a kde čeho..
Souhlas - proč má odpadkový koš o patro výše krejčí a dole v dílně není žádný, jenom nefunkční?
Protože pan krejčí je sobec
Ale snad s tím něco půjde udělat, už jsem to zkusila a uvidíme po restartu...
Edit: tak vyřešeno

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:26 18. Aug 2013
by zachy
Co se týče NT, jsou nějaká omezení na multiclass? Max 2 povolání? Mnich a paladin musí zůstat čisté povolání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:31 18. Aug 2013
by -RoF-
zachy wrote:Co se týče NT, jsou nějaká omezení na multiclass? Max 2 povolání? Mnich a paladin musí zůstat čisté povolání.
Rejty wrote:
-RoF- wrote:A jak je to s kombinacema povolání? Stále max 2 povolání a mnich a paladin jen solo?
Základní povolání je dobrodruh (jen 1. úroveň), pak jsou možná další dvě povolání (nař. kombinace dvou základních povolání, případně základní povolání a prestižní).
Mnich a paladin jdou volně kombinovat.
Není nutné brát si v kuse 10. úrovní prestižního povolání, jako tomu bylo doposud. Můžete si vzít klidně i jen jednu úroveň prestižního povolání a pak jet opět základní.
Diskuze jsou tady
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 107&t=6265
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:29 30. Aug 2013
by Goran
Docela mi tu chybí video návod rozjetí věcí potřebných k připojení na Thalii, případně propagační video, další návody atd... je to drobnost (každý si může patřičné věci přečíst, případně se doptat, pokud to špatně pochopí), ale jeho vytvoření může mít hned několik kladů:
1) šetří čas tomu kdo se snaží hru zprovoznit a těm kteří mu při tom radí.
2) může napomoci rozšíření komunity o nové hráče, složitost, lenost, negramotnost v oblasti manipulace s počítačem, tím vším může Thalie ztrácet nové hráče, kteří oproti slabostem ve výše jmenovaných oblastech mohou být potencionálně dobrými hráči.
3) zvýši prestiž Thalie a pohodlí nově příchozích. Nováček jistě uvítá a ocení takovéto přivítání.
4*) v případě více videonávodů tyto mohou přilákat a zaujmout, zvednout Thalii ve vyhledávačích při klíčovém slově nwn,... a pokud budou umístěny na youtube, i tam je možné vložit nějakou propagaci Thalie.
Vytvoření takových videí i s dabingem není příliš složité. S pár příslušnými programy (třeba od Adobe) je to otázka pár hodin. Klidně bych to vyzkoušel, pokud k tomu dostanu souhlas a budu nasměrován, jak by si to tým přál mít realizované.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:30 30. Aug 2013
by kucik
Tak to klidně zkus.