Page 148 of 329

Re: Vtípky

Posted: 13:33 02. Dec 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 13:36 02. Dec 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 13:48 02. Dec 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 13:57 02. Dec 2011
by Molly23
To je přesně to o čem mluvím :D Tyhle lidi jsou nebezpečný, chlastaj a maj doma tuny zbraní (hlavně na severo americkém jihu). Stát kterej by napadl USA na jejich vlasní půdě by musel čelit i ozbrojenému obyvatelstvu co si hlídá své zahrádky :D :D :D.

Re: Vtípky

Posted: 14:16 02. Dec 2011
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 14:25 02. Dec 2011
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 15:10 02. Dec 2011
by Prasokralik
Tohle je australan.

Re: Vtípky

Posted: 15:28 02. Dec 2011
by Molly23
Prasokralik wrote:Tohle je australan.
Ano také jsem si všiml vlajek :), ale je to stejnej magor jako ti amíci.

Re: Vtípky

Posted: 17:34 02. Dec 2011
by xxxMajkyxxx
hehe
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:37 02. Dec 2011
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:40 02. Dec 2011
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:55 02. Dec 2011
by Sielencer
Beztak vynáší informace nebo tuneluje firmu, že má tak špatné svědomí :D
http://www.stream.cz/vtipky-srandicky/5 ... a-na-svete

Re: Vtípky

Posted: 21:36 03. Dec 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 17:41 04. Dec 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 23:16 04. Dec 2011
by Molly23
Dva údržbáři: "Dej mi francouzák...
.
.
Klíč, ty kreténe!"