Page 148 of 329
Re: Vtípky
Posted: 13:33 02. Dec 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 13:36 02. Dec 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 13:48 02. Dec 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 13:57 02. Dec 2011
by Molly23
To je přesně to o čem mluvím

Tyhle lidi jsou nebezpečný, chlastaj a maj doma tuny zbraní (hlavně na severo americkém jihu). Stát kterej by napadl USA na jejich vlasní půdě by musel čelit i ozbrojenému obyvatelstvu co si hlídá své zahrádky

.
Re: Vtípky
Posted: 14:16 02. Dec 2011
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 14:25 02. Dec 2011
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 15:10 02. Dec 2011
by Prasokralik
Tohle je australan.
Re: Vtípky
Posted: 15:28 02. Dec 2011
by Molly23
Prasokralik wrote:Tohle je australan.
Ano také jsem si všiml vlajek

, ale je to stejnej magor jako ti amíci.
Re: Vtípky
Posted: 17:34 02. Dec 2011
by xxxMajkyxxx
hehe

Re: Vtípky
Posted: 17:37 02. Dec 2011
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 17:40 02. Dec 2011
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 18:55 02. Dec 2011
by Sielencer
Beztak vynáší informace nebo tuneluje firmu, že má tak špatné svědomí
http://www.stream.cz/vtipky-srandicky/5 ... a-na-svete
Re: Vtípky
Posted: 21:36 03. Dec 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 17:41 04. Dec 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 23:16 04. Dec 2011
by Molly23
Dva údržbáři: "Dej mi francouzák...
.
.
Klíč, ty kreténe!"