Page 148 of 331

Re: Poděkování

Posted: 13:37 15. Jun 2011
by KaTo
Nalkanar wrote:...
PS: příště ty dračice pod kabát
Jestli to bude jako posledně... *obrací mapu dokola* Hm...ah, jo. Takže, vím naprosto přesně, že máme jít tudy! ...vem sobě i dračici plavky :biggrin: :lol: :lol: :lol: .

Re: Poděkování

Posted: 00:23 16. Jun 2011
by DarK_cz
KaTo wrote:
Nalkanar wrote:...
PS: příště ty dračice pod kabát
Jestli to bude jako posledně... *obrací mapu dokola* Hm...ah, jo. Takže, vím naprosto přesně, že máme jít tudy! ...vem sobě i dračici plavky :biggrin: :lol: :lol: :lol: .
Už to bylo v plánu xD

Re: Poděkování

Posted: 09:17 16. Jun 2011
by Miell
DarK_cz wrote:
KaTo wrote:
Nalkanar wrote:...
PS: příště ty dračice pod kabát
Jestli to bude jako posledně... *obrací mapu dokola* Hm...ah, jo. Takže, vím naprosto přesně, že máme jít tudy! ...vem sobě i dračici plavky :biggrin: :lol: :lol: :lol: .
Už to bylo v plánu xD
Nebo příště namalujeme mapu na Lin! A pokaždé, když si nebude pamatovat cestu, tak se bude muset svléknout a třebas se jí příště líp naučí! :biggrin:
A abych nebyla mimo.. díky všem zúčastněným :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 23:06 16. Jun 2011
by Braenn
Dík Isi, Hanele a pak Werdimu, zkrátka, dnes to bylo moc fajn:)

Re: Poděkování

Posted: 23:09 16. Jun 2011
by marii
Diky Mayo..a diky vsem okolo stehovani Miinych pokladu:D

Re: Poděkování

Posted: 23:19 16. Jun 2011
by Nalkanar
To byl teda poklad :lol:

Re: Poděkování

Posted: 06:27 17. Jun 2011
by -RoF-
To teda epická výprava za skvostným pokladem, škoda že jsme ho pořádně neviděli. Teda otázkou je, který poklad by to byl :roll: :D
Taky děkuju, někdy se divím jaké výpravy jsou uskutečnit. :D

Re: Poděkování

Posted: 01:42 18. Jun 2011
by wsweetjane
Díky moc DM Maya za pomoc a dokonce i za náparavu koníka...;-)

Díky moc Kucikovi kteremu sem poslala interier domku a zrejmně k němu doputoval i mnou něják zakouzleny modul - za to že mě ještě nezastřelil....


A díky moc Awkenovi za dnešní bezva hru...;-)

Re: Poděkování

Posted: 11:42 18. Jun 2011
by davidsoft
Děkuji Nesse Valanay za moc pěknou hru při léčení Isioliina ptáka.

Re: Poděkování

Posted: 00:59 19. Jun 2011
by DarK_cz
Děkuji všem účastněným za dnešní krásnou výpravu a záchranu Tartenu a díky DM Desmondovi za pěkné zpestření celé hry. Byla to zábava ;)

Re: Poděkování

Posted: 01:20 19. Jun 2011
by Pajule
DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKY mega obrovské a dlouhé díky! dneska sem fakt uvažovala, že s tim šlehnu a tuten Q mi to vymluvil hh. Díky dík a ještě jendou dík :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 04:47 19. Jun 2011
by Narsith
Awik děkuje Sally za velmi hezky vylet po nadhernych mistech a ja wsweetjane za moc přijemne a zabavne chvile stravene u hry. :)

Re: Poděkování

Posted: 09:32 19. Jun 2011
by mandos
Taky bych rád poděkoval všem za včerejší noční akci, moc jsem si to užil zase :)

Re: Poděkování

Posted: 09:41 19. Jun 2011
by Miell
Taky díky všem zúčastněným a hlavně Desovi :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 23:23 19. Jun 2011
by Braenn
Dík, velký dík Maye, že se nás ujala. A tak skvěle, ta inkvizitorka je sympaťačka...
A všem ostatním aktérům, Tersovi přidám drobnou omluvu, ale chlape, sám sis za to moh :oops: