Page 149 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:59 30. Aug 2013
by Goran
kucik wrote:Tak to klidně zkus.
Dobrá, počkám až se NT trošku rozjede, kdyby se změnil postup a vyrojily nové chyby. Pak se do toho dám. Možná by se v některých věcech hodila troška spolupráce (např. nasimulování chyb, pokud je zabanována ip/účet atd...) ale v tomto ohledu bych dal vědět, až to bude aktuální.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:15 30. Aug 2013
by kucik
Klidně pomůžu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:34 30. Aug 2013
by Shaman88
Já třeba uvažuju už dost o zrušení registrace klíče.
Na některých zahraničních světech to funguje tak že se připojíš přímo do hry, tam to zkontroluje jestli někdo má v db stejné klíče jako ty, pokud jo tak tě to vykopne. Pokud ne tak se přímo na tvou postavu uloží ten veřejný cdkey. A na item ti to vygeneruje heslo pomocí kterého se pak dostaneš do profilu na webu.... a nemusíš nic registrovat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:42 30. Aug 2013
by kucik
To je možná lepší varianta. Co multi accounty? Jenže je problém, jak dát hráči najevo, že ho to vyhodilo kvůli klíči, který už někdo používá. Tahle kontrola je totiž před vlastním vstupem do hry.
Muselo by se to domyslet.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:14 30. Aug 2013
by Shaman88
Pokud je někdo online kdo ho používá tak ho to ani nepustí do hry.
Pokud není online tak to fungovalo tak že tě to do hry pustilo ale byl tam 2 minuty čas při kterém jsi byl ve hře ale měl jsi komplet postavu zablokovanou a jen do logu to psalo co je za problém.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:00 04. Sep 2013
by Grin
Mne by se libilo, kdyby po nasazeni prilby,zmizlo jmeno nad postavou a objevilo by se tam jen muz/zena(maj to nejak na Kandelabrii myslim)
zabranilo by se tak OOC zneuziti informaci a dalsi hromade veci...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:04 04. Sep 2013
by Shaman88
Grin wrote:Mne by se libilo, kdyby po nasazeni prilby,zmizlo jmeno nad postavou a objevilo by se tam jen muz/zena(maj to nejak na Kandelabrii myslim)
zabranilo by se tak OOC zneuziti informaci a dalsi hromade veci...
Jo ovšem pak nejde psát ani ve výpisu zjistit kdo je online, protože to jméno se změní i v seznamu hráčů.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:53 04. Sep 2013
by J.F.Payne
Shaman88 wrote:Jo ovšem pak nejde psát ani ve výpisu zjistit kdo je online, protože to jméno se změní i v seznamu hráčů.
To je taky dobře, aspoň odpadnou snahy o to zjistit totožnost "kapucářů" OOC cestou.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:04 04. Sep 2013
by G-ladiator
Ale hádám, že to představuje problém pro komunikaci s DM?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:06 04. Sep 2013
by Amber
G-ladiator wrote:Ale hádám, že to představuje problém pro komunikaci s DM?
DM má všechny hráče v podstatě "v partě". Stejně jako hráč když máš v partě jiné postavy, vidíš vpravo jejich maličké portréty a kliknutím na ně se ti objeví acc. a možnost napsat tell...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:27 04. Sep 2013
by Grin
Ja myslim ze by to pomohlo i RP ( treba pri setkani povrchnana a drowa, lidi by meli potrebu helmy sundavat atd.)...ale zalezi jake by to melo jine uskali...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:09 04. Sep 2013
by Shaman88
J.F.Payne wrote:Shaman88 wrote:Jo ovšem pak nejde psát ani ve výpisu zjistit kdo je online, protože to jméno se změní i v seznamu hráčů.
To je taky dobře, aspoň odpadnou snahy o to zjistit totožnost "kapucářů" OOC cestou.
Nevím jestli vy hrajete jen s určitými hráči.
Máš ty na sobě kapuci, oni taky. Pokud si nevšimneš hlášky v logu jaké acc se připojilo nemáš vůbec šanci zjistit kdo je ve hře.
Takže ten nápad byl výtečný ale dostalo se to do takového stavu že když hráč logl tak nevěděl jestli jeho kamarádi jsou online.... a to byl problém.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:10 04. Sep 2013
by J.F.Payne
Äha, tak to už problém je, no. A ani na stránkách by se ty online postavy nemohly zobrazovat?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:12 04. Sep 2013
by Shaman88
J.F.Payne wrote:Äha, tak to už problém je, no. A ani na stránkách by se ty online postavy nemohly zobrazovat?
To právě nejde, ten plugin bere to co je ve hře. Viděl bys na stránkách taky 10 mužů s helmou.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:13 04. Sep 2013
by G-ladiator
J.F.Payne wrote:Äha, tak to už problém je, no. A ani na stránkách by se ty online postavy nemohly zobrazovat?
A co na webu zobrazovat krom postavy i acc?