Page 149 of 329
Re: Vtípky
Posted: 23:56 04. Dec 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 00:33 05. Dec 2011
by kucik
Cloveka aspon zahreje, ze to nezaziva sam.
Re: Vtípky
Posted: 19:58 05. Dec 2011
by Molly23
Bitva u Crécy, pohled ze strany francouzů
http://www.youtube.com/watch?v=vAUp1ripJLE
Re: Vtípky
Posted: 16:14 06. Dec 2011
by kucik
Na Facebooku vesnice, kde bydlím komentuje Jirka profilovou fotku Tomáše (drsná profilovka s SA58 v ruce): ,,Tomáši, držíte tu zbraň blbě"
Na tom by nebylo nic vtipného kdyby:
Tomáš - příslušník obecní policie (taky mu už někdo mohl říct, jak se drží zbraň)
Jirka - Místostarosta města. Toho času stíhaný za ohrožování střelnou zbraní.
Kocourkov hadr.
Re: Vtípky
Posted: 16:31 06. Dec 2011
by DenGrasse
Netušil jsem že Angláni měli kaťuše

Re: Vtípky
Posted: 17:19 06. Dec 2011
by Molly23
DenGrasse wrote:
Netušil jsem že Angláni měli kaťuše

žádné se nedochovali, byla to tajná zbran a hrozně ceněná. Bohužel všechny exempláře byli za průsmyslové revoluce rozebrány a pouze jedna z nich se dostala do rukou rusů, kteří ji za druhé světové války vyhrabali z archívu a začali ji opět stavět

.
Re: Vtípky
Posted: 20:01 06. Dec 2011
by davidsoft
Včera jsem se pěkně zasmál u jednoho matematického důkazu z teorie grafů, který začínal tímto předpokladem:
V lese existuje alespoň jedna cesta.
Re: Vtípky
Posted: 21:44 06. Dec 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 22:28 06. Dec 2011
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 11:43 07. Dec 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 15:29 07. Dec 2011
by Sielencer
LDamian wrote:To by bylo zajímavé a snad bych byl i pro, ovšem v rámci rp by:
šedí elfové: museli mluvit klasickou angličtinou z dob Shakespeara
.
.
.
duergari: švédsky (drsná řeč pro drsnou rasu)
.
.
.
Thalie by pak šla naprosto skvěle propagovat jako "jazyková škola hrou" a možná by ji bylo třeba časem pro velký zájem i zpoplatnit!
Ono je pravda, že v cizí zemi se jazyku naučíš nejlépe. Rodiče by sem posílali své ratolesti za 555kč/měsíc - nejlevnější jazykové kurzy na severní polokouli přístupné 24/7, které navíc děti náramně baví

.
Tady pár jmen různých národností pro inspiraci.
Re: Vtípky
Posted: 17:37 07. Dec 2011
by Molly23
Mě se těm jménům nějak nechce věřit

, ale je fakt, že jsem znal Huga Kundoleva, nebo mi ted často píše emaily Josef Mrtka. Také vím o vesnici kde bydlí pan Prdela. Ale určo bych ještě něco našel.
Re: Vtípky
Posted: 17:58 07. Dec 2011
by Molly23
Fotka z turnaje Laurin!
Sir s kopím: *kritický zásah*
Re: Vtípky
Posted: 21:33 07. Dec 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 22:04 07. Dec 2011
by KaTo
Oddělení HR se v ČEZu se rozhodlo udělat test na téma korupce. Jedna z otázek byla: "Kolik času potřebuješ, aby sis z úplatků koupil BMW?"
Odpovědi byly následující:
- finančák: 2-3 měsíce
- firemní právník: Asi tak půl roku
- vysoce postavený manažer: Dva až tři roky.
U manažera se komise zarazila a zeptala se: "Tak dlouho?"
Odpověď manažera byla: "Hele, nelačte tak na pilu, BMW není zrovna malá firma, víme?"