Page 149 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:56 19. Jun 2011
by G-ladiator
Já děkuju Braenn, J.F.Payneovi, tomu, kdo hraje Johanku, za jejich postavy a hru a Maye (a dalším DM?), kteří se kolem mojí postavy dnes objevili (i když jsem se děje třeba přímo neúčastnil).
Btw. z té ženské jde strach :D

Re: Poděkování

Posted: 00:34 20. Jun 2011
by Lolipop
davidsoft wrote:Děkuji Nesse Valanay za moc pěknou hru při léčení Isioliina ptáka.
Taktéž. :oops:
Chci rovnou poděkovat i Sarethovi a Restalonovi za báječné hry. Díky kluci. :oops:

Re: Poděkování

Posted: 01:29 20. Jun 2011
by J.F.Payne
Taky díky Maye, inkvizitorka super :)

Re: Poděkování

Posted: 09:42 20. Jun 2011
by davidsoft
Děkuji DM za přítomnost a reakce včera večer a zároveň se omlouvám za své chyby, zejména utíkání uprostřed rozhovoru. Hrál jsem už pátou hodinu a byl jsem vyčerpaný.

Re: Poděkování

Posted: 22:07 20. Jun 2011
by GeForce
No, ja taky všem moc děkuju, je velice fajn, se s váma potkávat a hrát, at už v dobrém nebo ve zlém a doufám, že ti co potkali Saretha ve hře, toho nelitují 8)
Speciální díky Lolipop, se kterou jsem toho nahrál za tu dobu co tu jsem opravdu hodně a doufám, že toho ještě více stihneme :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 22:39 20. Jun 2011
by Derken-
Já chci poděkovat tomu monopolu co teď dole běží a jen vytrvejme, dáme to :twisted:

A taky chci poděkovat těm nováčkům co tam teď jsou, sice na Vás teď moc nemáme čas, ale jsem rád, že rozšiřujete spodní řady a těším se na další spolupráce :)

Re: Poděkování

Posted: 01:16 21. Jun 2011
by J.F.Payne
Díky Johance a Ryuovi, se kterými jsem dnes hrál, a pak Maye... to bylo ostré :)

Re: Poděkování

Posted: 22:54 21. Jun 2011
by G-ladiator
Díky RoF(ovi) za příjemnou hru.

Re: Poděkování

Posted: 12:27 22. Jun 2011
by -RoF-
G-ladiator wrote:Díky RoF(ovi) za příjemnou hru.
Taky díky za fajn popovídání, snad někdy zase pokecají ;).
Ale jinak dík i ostatním, co tu hrajou. Téměř dva roky hraju na Thalii a z toho snad 90% jednu postavu a zatím sem neměl čas se nudit :wink:

Re: Poděkování

Posted: 21:23 22. Jun 2011
by Bahnak
RE: RoF - mapa světa:
ROFe, kurňa, bez jedinýho sarkasmu jsi s tímhle mou čelist poslal až na podlahu. Klobouk dolů, mapa se ti setsakra povedla, jsem hooodně zvědavej co na to DG, protože takhle detailní rozborku světa jsem naposled viděl jako kluk co hrál s kámošema DrD.

GOOD JOB!

Re: Poděkování

Posted: 21:42 22. Jun 2011
by -RoF-
Bahnak wrote:
RE: RoF - mapa světa:
ROFe, kurňa, bez jedinýho sarkasmu jsi s tímhle mou čelist poslal až na podlahu. Klobouk dolů, mapa se ti setsakra povedla, jsem hooodně zvědavej co na to DG, protože takhle detailní rozborku světa jsem naposled viděl jako kluk co hrál s kámošema DrD.

GOOD JOB!
Hehe díky, je to ale jen náčrt. Určitě by šlo i něco podrobnější s cestama, horama a lesy. Ale to by musel někdo kdo už umí kreslit :)

Re: Poděkování

Posted: 21:56 22. Jun 2011
by Pajule
Bahnak wrote:
RE: RoF - mapa světa:
ROFe, kurňa, bez jedinýho sarkasmu jsi s tímhle mou čelist poslal až na podlahu. Klobouk dolů, mapa se ti setsakra povedla, jsem hooodně zvědavej co na to DG, protože takhle detailní rozborku světa jsem naposled viděl jako kluk co hrál s kámošema DrD.

GOOD JOB!

přidávám se! je to parádní :)

Re: Poděkování

Posted: 22:31 22. Jun 2011
by -darkvision-
-RoF- wrote:
Bahnak wrote:
RE: RoF - mapa světa:
ROFe, kurňa, bez jedinýho sarkasmu jsi s tímhle mou čelist poslal až na podlahu. Klobouk dolů, mapa se ti setsakra povedla, jsem hooodně zvědavej co na to DG, protože takhle detailní rozborku světa jsem naposled viděl jako kluk co hrál s kámošema DrD.

GOOD JOB!
Hehe díky, je to ale jen náčrt. Určitě by šlo i něco podrobnější s cestama, horama a lesy. Ale to by musel někdo kdo už umí kreslit :)
Jojo, já mám mapu .. zmapovan celej západ karathy .. a taky že to dalo práci .. lokaci po lokaci .. :) stejne to ale nevyuzivam, bo to umim skoro nazpamet :lol:

Re: Poděkování

Posted: 09:34 23. Jun 2011
by Radim
Někdo mapoval i Krynský hory vid Darku a to byla makačka projít celých skoro 60 lokací :mrgreen:.JInak RoFe mapa pěkná,aspoň je vidět,že Thalie není žádná malá prdel a svět je víc než hospoda v Ivory a dílny v Karathe 8)

Re: Poděkování

Posted: 01:59 25. Jun 2011
by J.F.Payne
Díky Ruyovi, Johance, Daerenovi a později DM za super výpravu na poušť.