Page 150 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:15 04. Sep 2013
by Shaman88
Pořád ale nevíš který z těch ve hře je tvůj kamarád.
Něco jim budeš chtít tak jim budeš muset psát telly po jednom a každého obtěžovat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:18 04. Sep 2013
by xxxMajkyxxx
/tp "acc hráče": tell?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:37 04. Sep 2013
by Shaman88
xxxMajkyxxx wrote:/tp "acc hráče": tell?
Zbytečný opruz a komplikace pro neznalé hráče.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:14 04. Sep 2013
by soul1
Zakazat OOC komunikace:D stejně tu skoro všichni mame Skype nebo ICQ ne?

(a teď mě kamenujte nebo upalte)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:15 04. Sep 2013
by Bahnak
Ne, všichni ne.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:22 04. Sep 2013
by innfra
soul1 wrote:Zakazat OOC komunikace:D stejně tu skoro všichni mame Skype nebo ICQ ne?

(a teď mě kamenujte nebo upalte)
Znám jednu hráčku, která nemůže používat icq při hře, protože se jí to pak seká...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:27 04. Sep 2013
by xxxMajkyxxx
Shaman88 wrote:xxxMajkyxxx wrote:/tp "acc hráče": tell?
Zbytečný opruz a komplikace pro neznalé hráče.
Beztak si myslím, že skcriptovat se změnou jmen po nasazení helmice je zbytečnost hlavně z pohledu výkon/cena.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:43 04. Sep 2013
by Braenn
No a co tu změnu jména navázat na nějaký item, který by to aktivoval? Asi jako když duší bytosti zapínáte/vypínáte viditelnost zbraně. Nasadím helmici, aktivuji na helmici "skrýt jméno" a dokud helmici nesundám, jsem maskovaná. Sundáním by se nastavení zapnutí/vypnutí nulovalo.
Pokud to aktivované nemám, nemění se nic, a neskáče mi nad hlavou jiný nápis pokaždé, když si tu helmu pro boj narazím.
Na kápi bych to nedávala vůbec, nebo vytvořila item kápe s názvem "kukla", protože obyčejná kapuce prostě na zamaskování nestačí. Když není vidět do obličeje vám, nevidíte ani vy.
P.S. Když mě takový hráč ale přepadne, a já v rozhovoru kliknu na jeho ikonku portrétu, stejně mi vyjede login hráče, jako je tomu doposud, ne?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:57 04. Sep 2013
by Goran
Braenn wrote:No a co tu změnu jména navázat na nějaký item, který by to aktivoval? Asi jako když duší bytosti zapínáte/vypínáte viditelnost zbraně. Nasadím helmici, aktivuji na helmici "skrýt jméno" a dokud helmici nesundám, jsem maskovaná. Sundáním by se nastavení zapnutí/vypnutí nulovalo.
Pokud to aktivované nemám, nemění se nic, a neskáče mi nad hlavou jiný nápis pokaždé, když si tu helmu pro boj narazím.
Na kápi bych to nedávala vůbec, nebo vytvořila item kápe s názvem "kukla", protože obyčejná kapuce prostě na zamaskování nestačí. Když není vidět do obličeje vám, nevidíte ani vy.
P.S. Když mě takový hráč ale přepadne, a já v rozhovoru kliknu na jeho ikonku portrétu, stejně mi vyjede login hráče, jako je tomu doposud, ne?
Dal bych to i na kápě. Ono, když člověk půjde třeba přepadat, nedá si jen kápi, ale s ní si nandá i šátek přes obličej. Ten nebrání výhledu, ale z obličeje není vidět krom očí a barvy pleti nic. Jen to takto hráč musí zahrát. Jinak z reálu, helmice je drahá, dle mého by podle reálnosti měla mít většina přepadajících lapků právě kápi a šátek. Pokud by to bylo jen na helmě, dost by to omezovalo dexařská povolání (tulák), která dle mého mají největší RP potenciál stát se lapkou. A být tímto nucen brát helmici + volný šat to je .. no... ehm... sama uznáš, že ne zrovna to ořechové
PS: nemluvě o zlodějích, kteří jdou vyloupit nějaký baráček, předat do stok pašeráckou zásilku atd... chtěl bych nějakého takového vidět, jak si k tomuto vezme helmu. Nesmí se na to člověk dívat jen z pohledu CvC, i když je to pro toto uzpůsobeno především, to uznávám.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:59 04. Sep 2013
by innfra
Relevantní diskuze k tématu je ve spamu počínaje stranou 2388
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... tart=35805
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:23 04. Sep 2013
by Braenn
Innfra:

Tak to vysvětluje, proč mě minula.
Goran: Přesně proto jsem tam dávala tu zmínku o kukle.

) Protože ač kápě jako taková obličej nekryje a krýt by neměla, pak samozřejmě v kombu s šátkem je to o něčem jiném. Ale stále ti je vidět čelo, kus nosu a oči, a pokud tě někdo zná, není půlnoc a jdeš tváří z tvář, inu... nakroutit vlasy a obléknout slipy navrch pomáhalo k maskování jen supermanovi.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:43 04. Sep 2013
by klobouk
Mě se ty nápady taky líbí, ale zrovna teď není vhodná doba je aplikovat. Vytáhl bych je, až se to trochu rozjede.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:13 04. Sep 2013
by Bahnak
Naprostý souhlas

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:51 10. Sep 2013
by kucik
Myslím že zobrazování jmen postav na webu by to nebránilo.
Problém je spíše v malé grafické rozlišovací schopnosti hry a následnému zmatku, kdo zrovna mluví.
Možnosti jak tohle všechno udělat jsou různé. Od prostého skrytí jména, až třeba po funkci, kdy by si každý hráč toho druhého pojmenoval tak, jak se mu představil a to jméno se mu následně zobrazovalo.
Jen se vždy vracíme k tomu, jak v omezených grafických možnostech nwn rozpoznávat jednotlivé postavy.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:27 15. Sep 2013
by KaTo
Chybí mi jako přítelíček obojživelná chobotnice

!
