Re: Vtípky
Posted: 09:39 08. Dec 2011
Tak tenhle pobavil mě:
Četa amerických vojáku hlídkovala na Irácké hranici. Na jedné hlídce nasli ošklivě dobitou mrtvolu iráckého vojáka v príkope u cesty. O kus dál v príkopu na opacné strane našli ošklive dobité tělo amerického vojáka, který byl však naštestí jeste naživu. Podepřeli mu zkrvavenou hlavu a ptali se jej, co se stalo. Šeptem a ztěžka jim začal popisovat tu divnou událost.
"'Šel jsem po této ceste ozbrojený po zuby. Na druhé straně cesty stál težce ozbrojený irácký voják. Přišel jsem k němu, podíval se mu zpříma do očí a zakřičel: Sadám Husajn je bezcharakterní prolhané prase! Podíval se mi taky zpříma do očí a zakřicel: Gerge W. Bush je taky bezcharakterní prolhané prase! No a kdyz jsme tam stáli a třásli si rukama, tak nás sejmul nákladák."
Četa amerických vojáku hlídkovala na Irácké hranici. Na jedné hlídce nasli ošklivě dobitou mrtvolu iráckého vojáka v príkope u cesty. O kus dál v príkopu na opacné strane našli ošklive dobité tělo amerického vojáka, který byl však naštestí jeste naživu. Podepřeli mu zkrvavenou hlavu a ptali se jej, co se stalo. Šeptem a ztěžka jim začal popisovat tu divnou událost.
"'Šel jsem po této ceste ozbrojený po zuby. Na druhé straně cesty stál težce ozbrojený irácký voják. Přišel jsem k němu, podíval se mu zpříma do očí a zakřičel: Sadám Husajn je bezcharakterní prolhané prase! Podíval se mi taky zpříma do očí a zakřicel: Gerge W. Bush je taky bezcharakterní prolhané prase! No a kdyz jsme tam stáli a třásli si rukama, tak nás sejmul nákladák."


