Page 150 of 329

Re: Vtípky

Posted: 09:39 08. Dec 2011
by Braenn
Tak tenhle pobavil mě:

Četa amerických vojáku hlídkovala na Irácké hranici. Na jedné hlídce nasli ošklivě dobitou mrtvolu iráckého vojáka v príkope u cesty. O kus dál v príkopu na opacné strane našli ošklive dobité tělo amerického vojáka, který byl však naštestí jeste naživu. Podepřeli mu zkrvavenou hlavu a ptali se jej, co se stalo. Šeptem a ztěžka jim začal popisovat tu divnou událost.
"'Šel jsem po této ceste ozbrojený po zuby. Na druhé straně cesty stál težce ozbrojený irácký voják. Přišel jsem k němu, podíval se mu zpříma do očí a zakřičel: Sadám Husajn je bezcharakterní prolhané prase! Podíval se mi taky zpříma do očí a zakřicel: Gerge W. Bush je taky bezcharakterní prolhané prase! No a kdyz jsme tam stáli a třásli si rukama, tak nás sejmul nákladák."

Re: Vtípky

Posted: 15:07 08. Dec 2011
by Molly23
Vedoucí našeho lukostřeleckého oddílu:

"Takze pokud ma nekdo nejaky napad, navrh nebo pripominku piste bud sem
a nebo rovnou me. Ja pak vcas demokraticky rozhodnu co se mi nejvic
hodi."

:D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 15:19 08. Dec 2011
by FroziKk

Re: Vtípky

Posted: 21:29 08. Dec 2011
by Bahnak
Netřeba komentáře:

Re: Vtípky

Posted: 21:36 08. Dec 2011
by -RoF-
Bahnak wrote:Netřeba komentáře:
Cheche to je dobré, asi někde odkoukala :D

Re: Vtípky

Posted: 22:02 08. Dec 2011
by Bahnak
A ještě upgrade:

Re: Vtípky

Posted: 22:18 08. Dec 2011
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:38 09. Dec 2011
by Molly23
Cvičení z operačních systémů... pracujeme na zkoušku ukázkový zápočtový test, v místnosti je asi 40 lidí na počítačích, když v tom z ničeho nic v tom tichu zazní... http://www.youtube.com/watch?v=MiAxiGZKpGQ
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:28 09. Dec 2011
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 15:38 09. Dec 2011
by Molly23
:D

Re: Vtípky

Posted: 15:02 10. Dec 2011
by Molly23
Brutal stránky.....

http://www.hrubasy.cz/

Re: Vtípky

Posted: 23:03 10. Dec 2011
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 00:27 11. Dec 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 15:44 11. Dec 2011
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 16:21 11. Dec 2011
by KaTo
Flo a Andy mají nový díl...nevím proč když jsem to viděl, mě napadlo, že crafteři to mají všude stejně těžký :twisted: .