Page 150 of 331

Re: Poděkování

Posted: 09:36 25. Jun 2011
by Braenn
Oh yeah. Člověku to napravilo náladu po té smrti:)

Re: Poděkování

Posted: 15:01 25. Jun 2011
by J.F.Payne
Díky Desmondovi za pořádně perné chvilky kolem karathského podsvětí. :shock:

Re: Poděkování

Posted: 19:44 25. Jun 2011
by zachy
Mockrát děkuji třem obyvatelům klecí že mi zpestřili dnešní odpoledne :D

Re: Poděkování

Posted: 21:12 25. Jun 2011
by mandos
Hehe jo taky díky za hru Azhovi i DM co tam byl/byli? :)

Re: Poděkování

Posted: 17:28 26. Jun 2011
by Braenn
Heh, díky Azhaelovi a Gilovi za podnětné setkání a DM, že se konečně to modlení alespoň zúročilo.

Pěkné to bylo, hlášky thieflinga mě jako hráče dost pobavily, postavu o něco méně....

Re: Poděkování

Posted: 17:44 26. Jun 2011
by Pajule
zachy wrote:Mockrát děkuji třem obyvatelům klecí že mi zpestřili dnešní odpoledne :D
též též dík :D sranda rande :D

Re: Poděkování

Posted: 02:29 27. Jun 2011
by G14
diky vsem za pozitivni ohlasy, to se hned pise s chuti 8) a ano pridavky budou, jen to proste chvili trva :P taky diky vsem, co mi pomahaj vybavit si stare odehrane situace,ah ta ma pamet :mrgreen: Xi´An s vami drazi ctenari :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:53 30. Jun 2011
by Lolipop
Díky za záživnou hru na svatbě, některé hlášky mě opravdu pobavily. :oops:

Re: Poděkování

Posted: 00:58 30. Jun 2011
by mandos
Taky díky za svatbu fajn akce :)

Re: Poděkování

Posted: 01:13 30. Jun 2011
by Narsith
Diky za svadbu..bylo to fajn zorganizovane,nevěsta byla užasna a Theu dustojny ženich,hoste perfektni.Jen se omlouvam že jsem dorazil pozdějc.Technicke problemy :(

Re: Poděkování

Posted: 08:46 30. Jun 2011
by -RoF-
Taky díkas za svatbu ;).

Jen sem si chvílema říkal, že někteří snad ještě nebyli na svatbě :).

Re: Poděkování

Posted: 09:14 30. Jun 2011
by Thuereg
-RoF- wrote:Taky díkas za svatbu ;).

Jen sem si chvílema říkal, že někteří snad ještě nebyli na svatbě :).
Ne nebyli...

Každopádně také děkuju všam za učast. Jsem velice rád že to nakonec dopadlo dobře a až na první zádrhel vše proběhlo pěkně a bez nějakých větších problémů, ať už organizačních, systemovejch nebo ic.

Zároveň opravdu vřele Děkuji Maye za její výpomoc, hodnotné rady s organizací, parádní kulisy a tu hlubokou trpělivost kterou se mnou měla. Theoj i mě spadl slušnej kámen ze srdce když to konečně skončilo :).
Taky děkuju Zemanoj za prýma dárek a jen doufám, že to opravdu myslel jen jako vtip.

Taky bych chtěl poděkovat Desmoj za dopomoc po pádu.

Re: Poděkování

Posted: 09:28 30. Jun 2011
by Thuereg
Ještě bych chtěl Awkenovi a Sally poděkovat za jejich svatební dary...
Awkeho zabiju a Sally pochválim... :D

Zde jsme vám společně zapózovali.

Re: Poděkování

Posted: 10:32 30. Jun 2011
by Thuereg
Tak ještě dotřetice... Díky Prasimu za video :).

Re: Poděkování

Posted: 02:39 01. Jul 2011
by Elverin
Taky bych chtela vsem podekovat za ucast na svatbe, at uz organizacni nebo ucastnickou :D A zvlastni dik Desmondovi za to ze se me tentokrat nepokusil zabit :D