Page 150 of 331
Re: Poděkování
Posted: 09:36 25. Jun 2011
by Braenn
Oh yeah. Člověku to napravilo náladu po té smrti:)
Re: Poděkování
Posted: 15:01 25. Jun 2011
by J.F.Payne
Díky Desmondovi za pořádně perné chvilky kolem karathského podsvětí.

Re: Poděkování
Posted: 19:44 25. Jun 2011
by zachy
Mockrát děkuji třem obyvatelům klecí že mi zpestřili dnešní odpoledne

Re: Poděkování
Posted: 21:12 25. Jun 2011
by mandos
Hehe jo taky díky za hru Azhovi i DM co tam byl/byli?

Re: Poděkování
Posted: 17:28 26. Jun 2011
by Braenn
Heh, díky Azhaelovi a Gilovi za podnětné setkání a DM, že se konečně to modlení alespoň zúročilo.
Pěkné to bylo, hlášky thieflinga mě jako hráče dost pobavily, postavu o něco méně....
Re: Poděkování
Posted: 17:44 26. Jun 2011
by Pajule
zachy wrote:Mockrát děkuji třem obyvatelům klecí že mi zpestřili dnešní odpoledne

též též dík

sranda rande

Re: Poděkování
Posted: 02:29 27. Jun 2011
by G14
diky vsem za pozitivni ohlasy, to se hned pise s chuti

a ano pridavky budou, jen to proste chvili trva

taky diky vsem, co mi pomahaj vybavit si stare odehrane situace,ah ta ma pamet

Xi´An s vami drazi ctenari

Re: Poděkování
Posted: 00:53 30. Jun 2011
by Lolipop
Díky za záživnou hru na svatbě, některé hlášky mě opravdu pobavily.

Re: Poděkování
Posted: 00:58 30. Jun 2011
by mandos
Taky díky za svatbu fajn akce

Re: Poděkování
Posted: 01:13 30. Jun 2011
by Narsith
Diky za svadbu..bylo to fajn zorganizovane,nevěsta byla užasna a Theu dustojny ženich,hoste perfektni.Jen se omlouvam že jsem dorazil pozdějc.Technicke problemy

Re: Poděkování
Posted: 08:46 30. Jun 2011
by -RoF-
Taky díkas za svatbu

.
Jen sem si chvílema říkal, že někteří snad ještě nebyli na svatbě

.
Re: Poděkování
Posted: 09:14 30. Jun 2011
by Thuereg
-RoF- wrote:Taky díkas za svatbu

.
Jen sem si chvílema říkal, že někteří snad ještě nebyli na svatbě

.
Ne nebyli...
Každopádně také děkuju všam za učast. Jsem velice rád že to nakonec dopadlo dobře a až na první zádrhel vše proběhlo pěkně a bez nějakých větších problémů, ať už organizačních, systemovejch nebo ic.
Zároveň opravdu vřele Děkuji Maye za její výpomoc, hodnotné rady s organizací, parádní kulisy a tu hlubokou trpělivost kterou se mnou měla. Theoj i mě spadl slušnej kámen ze srdce když to konečně skončilo

.
Taky děkuju Zemanoj za prýma dárek a jen doufám, že to opravdu myslel jen jako vtip.
Taky bych chtěl poděkovat Desmoj za dopomoc po pádu.
Re: Poděkování
Posted: 09:28 30. Jun 2011
by Thuereg
Ještě bych chtěl Awkenovi a Sally poděkovat za jejich svatební dary...
Awkeho zabiju a Sally pochválim...
Zde jsme vám společně zapózovali.
Re: Poděkování
Posted: 10:32 30. Jun 2011
by Thuereg
Tak ještě dotřetice... Díky Prasimu za video

.
Re: Poděkování
Posted: 02:39 01. Jul 2011
by Elverin
Taky bych chtela vsem podekovat za ucast na svatbe, at uz organizacni nebo ucastnickou

A zvlastni dik Desmondovi za to ze se me tentokrat nepokusil zabit
