Page 16 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:52 16. Aug 2008
by jaara
Sathiran wrote:tak mi na Thalii chybi oprava nejakych veci na webu, napriklad v pravidlech jsou stale zakazane veskere subrasy a doslova se tam pise, ze "na Thalii neni Podtemno", coz mi prijde jako slusna mystifikace

Hah

No, bude se to muset oprasit a prepsat

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:54 16. Aug 2008
by Daanri
Web je celkovo zastaraly so vsetkymi svojimi informaciami, pokial viem pracuje sa na celkovo novej podobe webu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:06 16. Aug 2008
by Chodec
Hlavně mě sem láká, že je tady využit CEP a plně patch 1.69 oproti Démoně, která je pořád zastaralá. Ale pořád váhám, protože některé věci jsou tady zase mě proto srsti, třeba ty skryté životy...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:14 16. Aug 2008
by Pivo
Chodec wrote:Hlavně mě sem láká, že je tady využit CEP a plně patch 1.69 oproti Démoně, která je pořád zastaralá. Ale pořád váhám, protože některé věci jsou tady zase mě proto srsti, třeba ty skryté životy...
To je právě výborný nápad.Já už přišel o tolik HP

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:15 16. Aug 2008
by Krata
Jo web se někdo předělává mám takovej pocit.. co Igore?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:32 16. Aug 2008
by darmonlor
Chodec wrote:Hlavně mě sem láká, že je tady využit CEP a plně patch 1.69 oproti Démoně, která je pořád zastaralá. Ale pořád váhám, protože některé věci jsou tady zase mě proto srsti, třeba ty skryté životy...
Takže jinak řečeno, vadí ti že se tu nedá maxovat postava na pořádný PG. Je důležité uvědomit si, že tohle je RP svět a ne všichcni válečníci jsou podle šablony aby měli co nejlepší build. To už by se mohl po přestupu rovnou dávat nejvyšší možný počet životů…
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:47 16. Aug 2008
by Chodec
darmonlor wrote:Chodec wrote:Hlavně mě sem láká, že je tady využit CEP a plně patch 1.69 oproti Démoně, která je pořád zastaralá. Ale pořád váhám, protože některé věci jsou tady zase mě proto srsti, třeba ty skryté životy...
Takže jinak řečeno, vadí ti že se tu nedá maxovat postava na pořádný PG. Je důležité uvědomit si, že tohle je RP svět a ne všichcni válečníci jsou podle šablony aby měli co nejlepší build. To už by se mohl po přestupu rovnou dávat nejvyšší možný počet životů…
Nene, špatně pochopené. Vadí mě, že to nemůžu nijak ovlivnit. Jaký si zvolím dovednosti je na mě, ale se životy na výběr nemám a to mně vadí. Třeba na Demoně hraji za hraničáře, který je vlastnostmi hluboko pod průměrem, ale jsem spokojený, protože jsem si to zvolil sám a ne někdo za mě (v tomto případě script, který zakryje počet životů).
Ale jinak bych to tady chtěl zkusit kvůli tomu, že je to tady klidnější a hlavně nemusím pořád chodit ve skupině, tam už mě to štvalo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:03 16. Aug 2008
by Pivo
Chodec wrote:Nene, špatně pochopené. Vadí mě, že to nemůžu nijak ovlivnit. Jaký si zvolím dovednosti je na mě, ale se životy na výběr nemám a to mně vadí. Třeba na Demoně hraji za hraničáře, který je vlastnostmi hluboko pod průměrem, ale jsem spokojený, protože jsem si to zvolil sám a ne někdo za mě (v tomto případě script, který zakryje počet životů).
Trochu to ovlivnit můžeš odolností.Já si dal speciálně vyšší odolnost kvůli životům a feat houževnatost(vyplatilo se 4x jsem hodil minimum)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:57 18. Aug 2008
by kucik
Web se celej předělává. Deisgn je téměř hotovej, takže by to brzo mohlo být. Nějak se na to nesahalo s vědomím, že se to bude stejně dělat znovu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:17 18. Aug 2008
by darmonlor
Chodec wrote:
Nene, špatně pochopené. Vadí mě, že to nemůžu nijak ovlivnit. Jaký si zvolím dovednosti je na mě, ale se životy na výběr nemám a to mně vadí. Třeba na Demoně hraji za hraničáře, který je vlastnostmi hluboko pod průměrem, ale jsem spokojený, protože jsem si to zvolil sám a ne někdo za mě (v tomto případě script, který zakryje počet životů).
Ale jinak bych to tady chtěl zkusit kvůli tomu, že je to tady klidnější a hlavně nemusím pořád chodit ve skupině, tam už mě to štvalo.
Jak říká Pivo, ovlivnit to můžeš odolností.. A nebo se na nižších úrovních necháš zabít, deleveluješ a počkáš si znova

Tohle prosím vážně nebrat.
Obecně je pro tvorbu své vysněné a jedinečné postavy DnD absolutně nevhodné už z důvodu Level systému, nutnosti omezovat se škatulkama "povolání" a úrovní postavy. Skill systémy jako Shadowrun, GURPS nebo WoD tímhle netrpí. Třeba v Shadowrunu by ses viditelného přírůstku životů dožadoval marně, žádné životy tan totiž nejsou

. No, to byl jen takový offtopic povzdech nad nedostatkem kvalitních Skill based MMORPG zaměřených na roleplay.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:10 05. Oct 2008
by zachy
Chtelo by to misto, kde by se daly prodavat i kradene veci. Jelikoz zlotej ma kradeni jako hlavni prijem penez a kradene veci se daji prodat jedine pres DM... A prave to je ono nejsou tam porad to chapu, tak aby napriklad Roid v Karathskych stokach (ucitel zlodeju a prodejce ruznych veci pro zlodeje) vykupoval i nektere kradene veci
Karavana RrrrrR!
Posted: 06:52 06. Oct 2008
by Jeanes
Čest a Slávu!
Poslední dobou chodím s Garettem kopat a těžit ruzný věci a ti naši mezci děsně trpí, sice toho unesou neomezeně, ale... Nešlo by najímat více mul? Nebo snížit mule nosnost a dát možnost najmout si povoz? Třeba povoz i s vozkou?

Dát jim runu automatického následování aby mohli chodit za sebou jako kačenky

Si představte karavanu, která si to promenáduje přez celou zemi od Tartenu až do Karathy

Nejde o to aby se shromaždovali a těžili suroviny ve velkym, jde o tu karavanu a o to že by byla sranda, kdyby se při těžbě řemeslníci takhle shomaždovali, mohli by jsme si i najímat někoho na ochranu karavany.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:50 06. Oct 2008
by kucik
A je problém najmout si dalšího pohaněče muly?

Re: Karavana RrrrrR!
Posted: 16:44 06. Oct 2008
by Marvin
Jeanes wrote:... mohli by jsme si i najímat někoho na ochranu karavany.
Nie niekoho, ale zoldakov!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:33 05. Nov 2008
by Jeanes
Tak mě chybí DROGY!!!!! Potřeboval bych nějaké svinstvo co se dá namlet a šnupat, nějakou slizkou břečku co se dá odpařovat a inhalovat, nějaký humus co se dá sprostě sežrat, nákou divnou kapalinu co se dá nemilosrdně vychlastat, něco perverzního co se dá do těla aplikovat rozmanitými a bizardními způsoby, náký schnilý seno z bažin co se dá vykouřit, nákej chechtavej prášek a samozřejmě slimáky... no prostě všecko co se vymyslí.
Nevím přesně co by drogy měli způsobovat, aby se to nemýchalo s alchimií. Mohlo by to fungovat podobně jako to je tedka s alkoholem

Zádné užitečné boosty, jenom trable a kulturní požitek pro vašeho hrdinu, jenom kvůli RP.
Me by se to líbilo a určitě by to využívala spousta trosek ve hře

Mylím že na thálii je spousta vožralů a pitomejch vymaštěnců a že svět není jenom růžovej

Mám kandidátku na famozni trosku!
Klidně bych s tím nějakým způsobem pomohl.