Page 16 of 329
Re: Vtípky
Posted: 20:20 26. Sep 2008
by Žorž

Heh...že se nestydíš, zveřejňovat takovýhle smutný osobní příběh zde na fóru! Ale safra, safra...já jsem teď už mimo, podat pomocnou ruku nebo postel Nomisovi jaksi nemohu.

Leda až zítra odpoledne, ale to už bude mít, obávám se, pražských pamětihodností napozorováno protentokrat hojně. Jenom tak mimochodem, taky jsem dlouho trpěl utkvělou představou, že 27. je pátek...no jo, jenomže i kdybych vyrazil, tak určitě ne tak zdaleka. Alespoň Nomisovi imaginárně přeju hodně zdaru.
Re: Vtípky
Posted: 09:36 27. Sep 2008
by nomis_b
Vse dopadlo uplne suprove.
Sem zavolal svemu kamaradovy z Opavy z detstvi, sice by v praci, ale sel sem pit z jeho holkou a byla to dobra sranda. Plany sem na dnesek stejne nemel zadne, tak se mi to aspon zaplnilo a beru to jako daleko lepsi straveni casu, nez doma, kde jeste furt nemam net. Byl bych tam sam a asi se jen koukal na filmy. Takhle sem navstivil stare zname a to se vyplati

Re: Vtípky
Posted: 09:06 14. Oct 2008
by Tretas
hehe par fotek ze hry

helmice se za mnou stáčí když žádnou nemá

Re: Vtípky
Posted: 09:08 14. Oct 2008
by Tretas
a další... hehe on chce zabit puldraka po puldrakovi

Re: Vtípky
Posted: 09:10 14. Oct 2008
by Tretas
asi nové oblečení

jeden bílý jak stěna druhý černý jak uhel

Re: Vtípky
Posted: 14:38 22. Oct 2008
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 12:43 25. Oct 2008
by Žorž
Už dlouho se tak nestalo - přihazuji v čiré Role-Playing klasice se pohybující Youtube filmeček.
http://cz.youtube.com/watch?v=fiTEHqAeanw
Další části následují v popisu.
Re: Vtípky
Posted: 18:36 25. Oct 2008
by Marvin
http://www.ceknito.sk/video/237865
hlavne odporucam chlapika cca v 2:00-3:00

Re: Vtípky
Posted: 20:34 28. Oct 2008
by Uradin
Trollové se po střechách domů vkradli do města. Poté, co Profig nekompromisně praštil chlápka, který náhodou otevřel okno, když šli kolem.
Tetra: "Říkal jsem nenápadně!"
Profig: "No však toho teď nenapadne dlouho nic."
Re: Vtípky
Posted: 20:44 29. Oct 2008
by Wolf
Ná žádost nejmenováneho sem dám krátký příběh Wolfgara, který dopadá na smolařství jeho hráče
Moje postava dostane další lvl, no co rychle neudělám, jdu si ten lvl dát.
Po delší operaci, jakou odbornost zvolit a kolik do jaké dovednosti dát, jsem zjistil, že si moje postava hodila -1 na životy. Čili mi životy na dalším lvlu klesly o 1. Po krátkém řešení přes DM ve hře jsem si řekl, že bude mnohem snažší se zabít a tudíž si schodit lvl a životy hodit znova. jenže co nejzistím. Koupil jsem si lístek na loď. Dobře, tak když už mám ten lístek odpluju. Příjdu k lodi a co nezjistím, že loď odplula. nechtělo se mi tudíž čekat a řekl sem si, že když umřu, objevím se tam kde chci a ještě si pak budu moct hodit "lepší" životy a nemuset to nějak komplikovat ( sem línej hráč ). Když tedy vyrazím plánovaně se zabít všechny bestie a zvěř si hazí na strach neúspěch. To už mě teda vážně dostalo

. Naštěstí sem vběhl do nějáké jeskyně kde byl semnou hnedka amen.
A chudák Wulfy na moje smolařství doplácí

Re: Vtípky
Posted: 23:45 05. Nov 2008
by Neithan1
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=1 ... hranit.htm
ruska policie, pomahat a chranit
zdroj nehynuci rozzlobeni muzi.
Re: Vtípky
Posted: 10:42 07. Nov 2008
by fuxxo
je to az prilis pravdive

Re: Vtípky
Posted: 13:46 07. Nov 2008
by Krata
Re: Vtípky
Posted: 14:30 07. Nov 2008
by Neithan1
Re: Vtípky
Posted: 14:35 07. Nov 2008
by fuxxo
Krata wrote:http://www.youtube.com/watch?v=ly-Ht7-tjxU
Bezpečnost práce, není pro slabé žaludky

tak toto je ale pekny huuuumuss
co som poznal jedneho "jasterkara" ten sa posilnil nejakou tou zeleninou
a potom tahal aj 16 hod v kuse
