Page 16 of 329

Re: Vtípky

Posted: 20:20 26. Sep 2008
by Žorž
:mrgreen: Heh...že se nestydíš, zveřejňovat takovýhle smutný osobní příběh zde na fóru! Ale safra, safra...já jsem teď už mimo, podat pomocnou ruku nebo postel Nomisovi jaksi nemohu. :| Leda až zítra odpoledne, ale to už bude mít, obávám se, pražských pamětihodností napozorováno protentokrat hojně. Jenom tak mimochodem, taky jsem dlouho trpěl utkvělou představou, že 27. je pátek...no jo, jenomže i kdybych vyrazil, tak určitě ne tak zdaleka. Alespoň Nomisovi imaginárně přeju hodně zdaru.

Re: Vtípky

Posted: 09:36 27. Sep 2008
by nomis_b
Vse dopadlo uplne suprove.
Sem zavolal svemu kamaradovy z Opavy z detstvi, sice by v praci, ale sel sem pit z jeho holkou a byla to dobra sranda. Plany sem na dnesek stejne nemel zadne, tak se mi to aspon zaplnilo a beru to jako daleko lepsi straveni casu, nez doma, kde jeste furt nemam net. Byl bych tam sam a asi se jen koukal na filmy. Takhle sem navstivil stare zname a to se vyplati :wink:

Re: Vtípky

Posted: 09:06 14. Oct 2008
by Tretas
hehe par fotek ze hry :D helmice se za mnou stáčí když žádnou nemá :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 09:08 14. Oct 2008
by Tretas
a další... hehe on chce zabit puldraka po puldrakovi :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 09:10 14. Oct 2008
by Tretas
asi nové oblečení :) jeden bílý jak stěna druhý černý jak uhel :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 14:38 22. Oct 2008
by kucik
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:43 25. Oct 2008
by Žorž
Už dlouho se tak nestalo - přihazuji v čiré Role-Playing klasice se pohybující Youtube filmeček. ;)

http://cz.youtube.com/watch?v=fiTEHqAeanw

Další části následují v popisu.

Re: Vtípky

Posted: 18:36 25. Oct 2008
by Marvin
http://www.ceknito.sk/video/237865

hlavne odporucam chlapika cca v 2:00-3:00 :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 20:34 28. Oct 2008
by Uradin
Trollové se po střechách domů vkradli do města. Poté, co Profig nekompromisně praštil chlápka, který náhodou otevřel okno, když šli kolem.
Tetra: "Říkal jsem nenápadně!"
Profig: "No však toho teď nenapadne dlouho nic."

Re: Vtípky

Posted: 20:44 29. Oct 2008
by Wolf
Ná žádost nejmenováneho sem dám krátký příběh Wolfgara, který dopadá na smolařství jeho hráče :roll:

Moje postava dostane další lvl, no co rychle neudělám, jdu si ten lvl dát.
Po delší operaci, jakou odbornost zvolit a kolik do jaké dovednosti dát, jsem zjistil, že si moje postava hodila -1 na životy. Čili mi životy na dalším lvlu klesly o 1. Po krátkém řešení přes DM ve hře jsem si řekl, že bude mnohem snažší se zabít a tudíž si schodit lvl a životy hodit znova. jenže co nejzistím. Koupil jsem si lístek na loď. Dobře, tak když už mám ten lístek odpluju. Příjdu k lodi a co nezjistím, že loď odplula. nechtělo se mi tudíž čekat a řekl sem si, že když umřu, objevím se tam kde chci a ještě si pak budu moct hodit "lepší" životy a nemuset to nějak komplikovat ( sem línej hráč ). Když tedy vyrazím plánovaně se zabít všechny bestie a zvěř si hazí na strach neúspěch. To už mě teda vážně dostalo :lol: . Naštěstí sem vběhl do nějáké jeskyně kde byl semnou hnedka amen.

A chudák Wulfy na moje smolařství doplácí :?

Re: Vtípky

Posted: 23:45 05. Nov 2008
by Neithan1
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=1 ... hranit.htm

ruska policie, pomahat a chranit :D

zdroj nehynuci rozzlobeni muzi.

Re: Vtípky

Posted: 10:42 07. Nov 2008
by fuxxo
je to az prilis pravdive :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 13:46 07. Nov 2008
by Krata
http://www.youtube.com/watch?v=ly-Ht7-tjxU

Bezpečnost práce, není pro slabé žaludky :)

Re: Vtípky

Posted: 14:30 07. Nov 2008
by Neithan1
"jeden z 37 000 specialne vyskolenych sil v nemecku, kteri se mohou pysne nazyvat jesterkari"

:lol: :lol: :lol: :lol:

u nas jazdili skladnici na jasterke s flasou v ruke a to ani nemali ziaden specialny vycvik, to bude fake :roll:

Re: Vtípky

Posted: 14:35 07. Nov 2008
by fuxxo
Krata wrote:http://www.youtube.com/watch?v=ly-Ht7-tjxU

Bezpečnost práce, není pro slabé žaludky :)
tak toto je ale pekny huuuumuss :D :D :D :D

co som poznal jedneho "jasterkara" ten sa posilnil nejakou tou zeleninou
a potom tahal aj 16 hod v kuse :twisted: