Page 16 of 33
Re: Váš portret
Posted: 10:34 25. May 2010
by Lenulasek
Re: Váš portret
Posted: 10:59 25. May 2010
by Pajule
wooh wrote:Krata wrote:wooh jezdíš freestyle jo? mě se to líbilo ale dokážu se zabít na normálnim kole, natož na tomhle
Jojo toto je freestyle flatland. A co máte proti barvě?

Ten rám se skvělej, dal jsem na něj balík. Váží cca 1.8kg

né právě,že barva je nádherná jsem zelený fanatik

mimochodem já sem na tom jela s kámošem jen porovině na pegách enbo jak to je a museli sme přes něco skočit jo to byla smrt na to s tim jezdit ty různý krávinky

Re: Váš portret
Posted: 11:20 25. May 2010
by wooh
Pajule wrote:wooh wrote:Krata wrote:wooh jezdíš freestyle jo? mě se to líbilo ale dokážu se zabít na normálnim kole, natož na tomhle
Jojo toto je freestyle flatland. A co máte proti barvě?

Ten rám se skvělej, dal jsem na něj balík. Váží cca 1.8kg

né právě,že barva je nádherná jsem zelený fanatik

mimochodem já sem na tom jela s kámošem jen porovině na pegách enbo jak to je a museli sme přes něco skočit jo to byla smrt na to s tim jezdit ty různý krávinky

S někým na pegách se musí skákat skvěle

ale flat už moc lidí nejezdí, to je škoda.

Re: Váš portret
Posted: 11:24 25. May 2010
by Garett
tak koukam ze u Berse vidim toho trpaslika co behal drowakum pro pivo a samorzejme samotnyho Berse co vycniva z davu
a v druhy varce fotek jsem poznal akorat sebe a znovuzrozenyho Gemliho

Re: Váš portret
Posted: 11:33 25. May 2010
by Pajule
no jasně vim co to je flat asi

ne ten skok byl příšernej

myslela sem,že je to moje smrt

spolužácí jezdí něco nějaký skoky v přírodě

ani envimjak se tomu nadává
Re: Váš portret
Posted: 11:46 25. May 2010
by wooh
Pajule wrote:no jasně vim co to je flat asi

ne ten skok byl příšernej

myslela sem,že je to moje smrt

spolužácí jezdí něco nějaký skoky v přírodě

ani envimjak se tomu nadává
Jojo jasný, buď jezdí dirt na skokáncích na BMX nebo downhill

to je dobry ... flat sou takovy tríčky na rovné ploše ->> video z léta
http://www.youtube.com/watch?v=ZG1HBOvGftI
Re: Váš portret
Posted: 13:47 25. May 2010
by Lenulasek
Garett wrote:
tak koukam ze u Berse vidim toho trpaslika co behal drowakum pro pivo a samorzejme samotnyho Berse co vycniva z davu
a v druhy varce fotek jsem poznal akorat sebe a znovuzrozenyho Gemliho

Tak na druhé fotce je vidět Shartyrr a Vierdril a na třetí já a Vierdril... chce to ale vědět kde a co hledat

je to tak na lupu.
Re: Váš portret
Posted: 14:23 25. May 2010
by Garett
Lenulasek wrote:...
Tak na druhé fotce je vidět Shartyrr a Vierdril a na třetí já a Vierdril... chce to ale vědět kde a co hledat

je to tak na lupu.
A jo uz vas tam vidim

Re: Váš portret
Posted: 18:23 25. May 2010
by Hassan
Jste tam meli sraz?Nebo co...
Re: Váš portret
Posted: 18:31 25. May 2010
by -darkvision-
No ja tam za Boha Vierdrila najit nemohu proste.

Re: Váš portret
Posted: 18:35 25. May 2010
by Práček
-darkvision- wrote:No ja tam za Boha Vierdrila najit nemohu proste.

ja taky ne

Re: Váš portret
Posted: 18:53 25. May 2010
by Garett
Práček wrote:-darkvision- wrote:No ja tam za Boha Vierdrila najit nemohu proste.

ja taky ne

me to prijde jako kdybys byl ty "cerny vlasy" vlevo od Shatyrra na ty druhy fotce

Re: Váš portret
Posted: 18:55 25. May 2010
by Garett
Hassan wrote:Jste tam meli sraz?Nebo co...
takovej mensi, asi 8 nas tam bylo

Re: Váš portret
Posted: 21:00 25. May 2010
by venomeq
.
Re: Váš portret
Posted: 12:53 14. Jun 2010
by -RoF-
Luelle wrote:když blondynu zakousne upir....
Už vím kde vzala Luelle inspiraci, jen si nechala šaty no
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 977#p65977