Page 16 of 33

Re: Váš portret

Posted: 10:34 25. May 2010
by Lenulasek
Lord_Berserk wrote:tak sme prekvapive prezili ten boj o vejkedu ... dik zucastnenejm a esi mate nekdo naky foto ja nasel jen na rajceti todle (poznej se v davu) :)

http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/3/3449 ... 0_2770.jpg

http://img5.rajce.idnes.cz/d0501/3/3457 ... /konec.jpg
Poznej se v davu část 2. (TRUBADUUUUR)

http://kurka.rajce.idnes.cz/Metalfest_P ... 0_2779.jpg
http://kurka.rajce.idnes.cz/Metalfest_P ... 0_2624.jpg
http://kurka.rajce.idnes.cz/Metalfest_P ... 0_2648.jpg

Re: Váš portret

Posted: 10:59 25. May 2010
by Pajule
wooh wrote:
Krata wrote:wooh jezdíš freestyle jo? mě se to líbilo ale dokážu se zabít na normálnim kole, natož na tomhle
Jojo toto je freestyle flatland. A co máte proti barvě? :D Ten rám se skvělej, dal jsem na něj balík. Váží cca 1.8kg 8) :)

né právě,že barva je nádherná jsem zelený fanatik :) mimochodem já sem na tom jela s kámošem jen porovině na pegách enbo jak to je a museli sme přes něco skočit jo to byla smrt na to s tim jezdit ty různý krávinky :)

Re: Váš portret

Posted: 11:20 25. May 2010
by wooh
Pajule wrote:
wooh wrote:
Krata wrote:wooh jezdíš freestyle jo? mě se to líbilo ale dokážu se zabít na normálnim kole, natož na tomhle
Jojo toto je freestyle flatland. A co máte proti barvě? :D Ten rám se skvělej, dal jsem na něj balík. Váží cca 1.8kg 8) :)

né právě,že barva je nádherná jsem zelený fanatik :) mimochodem já sem na tom jela s kámošem jen porovině na pegách enbo jak to je a museli sme přes něco skočit jo to byla smrt na to s tim jezdit ty různý krávinky :)
S někým na pegách se musí skákat skvěle :lol: ale flat už moc lidí nejezdí, to je škoda. :P

Re: Váš portret

Posted: 11:24 25. May 2010
by Garett
Lenulasek wrote:
Lord_Berserk wrote:tak sme prekvapive prezili ten boj o vejkedu ... dik zucastnenejm a esi mate nekdo naky foto ja nasel jen na rajceti todle (poznej se v davu) :)

http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/3/3449 ... 0_2770.jpg

http://img5.rajce.idnes.cz/d0501/3/3457 ... /konec.jpg
Poznej se v davu část 2. (TRUBADUUUUR)

http://kurka.rajce.idnes.cz/Metalfest_P ... 0_2779.jpg
http://kurka.rajce.idnes.cz/Metalfest_P ... 0_2624.jpg
http://kurka.rajce.idnes.cz/Metalfest_P ... 0_2648.jpg
tak koukam ze u Berse vidim toho trpaslika co behal drowakum pro pivo a samorzejme samotnyho Berse co vycniva z davu :mrgreen:
a v druhy varce fotek jsem poznal akorat sebe a znovuzrozenyho Gemliho :)

Re: Váš portret

Posted: 11:33 25. May 2010
by Pajule
no jasně vim co to je flat asi :D ne ten skok byl příšernej :D myslela sem,že je to moje smrt :) spolužácí jezdí něco nějaký skoky v přírodě :D ani envimjak se tomu nadává

Re: Váš portret

Posted: 11:46 25. May 2010
by wooh
Pajule wrote:no jasně vim co to je flat asi :D ne ten skok byl příšernej :D myslela sem,že je to moje smrt :) spolužácí jezdí něco nějaký skoky v přírodě :D ani envimjak se tomu nadává
Jojo jasný, buď jezdí dirt na skokáncích na BMX nebo downhill :) to je dobry ... flat sou takovy tríčky na rovné ploše ->> video z léta :D http://www.youtube.com/watch?v=ZG1HBOvGftI

Re: Váš portret

Posted: 13:47 25. May 2010
by Lenulasek
Garett wrote:
Lenulasek wrote:
Lord_Berserk wrote:tak sme prekvapive prezili ten boj o vejkedu ... dik zucastnenejm a esi mate nekdo naky foto ja nasel jen na rajceti todle (poznej se v davu) :)

http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/3/3449 ... 0_2770.jpg

http://img5.rajce.idnes.cz/d0501/3/3457 ... /konec.jpg
Poznej se v davu část 2. (TRUBADUUUUR)

http://kurka.rajce.idnes.cz/Metalfest_P ... 0_2779.jpg
http://kurka.rajce.idnes.cz/Metalfest_P ... 0_2624.jpg
http://kurka.rajce.idnes.cz/Metalfest_P ... 0_2648.jpg
tak koukam ze u Berse vidim toho trpaslika co behal drowakum pro pivo a samorzejme samotnyho Berse co vycniva z davu :mrgreen:
a v druhy varce fotek jsem poznal akorat sebe a znovuzrozenyho Gemliho :)
Tak na druhé fotce je vidět Shartyrr a Vierdril a na třetí já a Vierdril... chce to ale vědět kde a co hledat :D je to tak na lupu.

Re: Váš portret

Posted: 14:23 25. May 2010
by Garett
Lenulasek wrote:...

Tak na druhé fotce je vidět Shartyrr a Vierdril a na třetí já a Vierdril... chce to ale vědět kde a co hledat :D je to tak na lupu.
A jo uz vas tam vidim :)

Re: Váš portret

Posted: 18:23 25. May 2010
by Hassan
Jste tam meli sraz?Nebo co...

Re: Váš portret

Posted: 18:31 25. May 2010
by -darkvision-
No ja tam za Boha Vierdrila najit nemohu proste. :?

Re: Váš portret

Posted: 18:35 25. May 2010
by Práček
-darkvision- wrote:No ja tam za Boha Vierdrila najit nemohu proste. :?
ja taky ne :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 18:53 25. May 2010
by Garett
Práček wrote:
-darkvision- wrote:No ja tam za Boha Vierdrila najit nemohu proste. :?
ja taky ne :mrgreen:
me to prijde jako kdybys byl ty "cerny vlasy" vlevo od Shatyrra na ty druhy fotce :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 18:55 25. May 2010
by Garett
Hassan wrote:Jste tam meli sraz?Nebo co...
takovej mensi, asi 8 nas tam bylo :)

Re: Váš portret

Posted: 21:00 25. May 2010
by venomeq
.

Re: Váš portret

Posted: 12:53 14. Jun 2010
by -RoF-
Luelle wrote:když blondynu zakousne upir....
Už vím kde vzala Luelle inspiraci, jen si nechala šaty no :twisted: :D

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 977#p65977