Page 16 of 19

Re: Vaše plocha

Posted: 03:01 08. Jul 2012
by XŠevyX
Moje uklidňující plocha.. :twisted:

Re: Vaše plocha

Posted: 14:13 01. Aug 2012
by Amber
Ta minulá už omrzela... tak tentokrát pohádkovou 8)
plocha.png

Re: Vaše plocha

Posted: 13:01 28. Aug 2012
by -RoF-
Spestření pracovního pozadí PC v práci :roll:

Re: Vaše plocha

Posted: 00:58 29. Aug 2012
by Absinthorix
PUrban :shock: *odpadne*

Re: Vaše plocha

Posted: 07:05 29. Aug 2012
by -RoF-
Absinthorix wrote:PUrban :shock: *odpadne*
Ano já se jmenuju Pavel Urban, ale nee nejsem ten z EQ, to je jen shoda jmen, neboj se! :D :D :D

Re: Vaše plocha

Posted: 07:07 29. Aug 2012
by de Aers
Kecá, je to on.

Re: Vaše plocha

Posted: 08:16 29. Aug 2012
by -RoF-
de Aers wrote:Kecá, je to on.
Sakra! Takhle mě prásknout. :evil: :roll:

Re: Vaše plocha

Posted: 10:25 29. Aug 2012
by KaTo
-RoF- wrote:Sakra! Takhle mě prásknout. :evil: :roll:
*podívá se na Arii a na Dina Dagora*
...
...
...áááááá dopr...čic! :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S.
Ať jen nespamuju OT. Mám na pozadí (na monitoru, ne na tom pozadí, který jako jediný zná Aria :twisted: !) tohle.

Re: Vaše plocha

Posted: 14:20 17. Sep 2012
by Molly23
Hehe tak moje nová plocha :)De Havilland Mosqiuto! Příručka pro kutily :D...

Re: Vaše plocha

Posted: 19:15 03. Feb 2013
by davidsoft
Moje nová plocha vypadá takto: Nalevo Daria ze seriálu Daria, napravo Ester Krejčí z mého vlastního seriálu Ester Krejčí. Od minula také značně ubylo ikon.
nova_plocha.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 15:02 29. Mar 2013
by Pajule
Hm moc dlouho to tu je neaktivní :D
plocha.JPG

Re: Vaše plocha

Posted: 15:49 29. Mar 2013
by -RoF-
To je fakt :D :roll:

Re: Vaše plocha

Posted: 16:16 29. Mar 2013
by Nalkanar
Všech 10+ obrázků dávat nebudu :D

Re: Vaše plocha

Posted: 17:19 29. Mar 2013
by predyk
:)

Re: Vaše plocha

Posted: 15:14 16. Apr 2013
by Ikstremist
Hm hmm...