Page 16 of 19
Re: Vaše plocha
Posted: 03:01 08. Jul 2012
by XŠevyX
Moje uklidňující plocha..

Re: Vaše plocha
Posted: 14:13 01. Aug 2012
by Amber
Ta minulá už omrzela... tak tentokrát pohádkovou
Re: Vaše plocha
Posted: 13:01 28. Aug 2012
by -RoF-
Spestření pracovního pozadí PC v práci

Re: Vaše plocha
Posted: 00:58 29. Aug 2012
by Absinthorix
PUrban

*odpadne*
Re: Vaše plocha
Posted: 07:05 29. Aug 2012
by -RoF-
Absinthorix wrote:PUrban

*odpadne*
Ano já se jmenuju Pavel Urban, ale nee nejsem ten z EQ, to je jen shoda jmen, neboj se!

Re: Vaše plocha
Posted: 07:07 29. Aug 2012
by de Aers
Kecá, je to on.
Re: Vaše plocha
Posted: 08:16 29. Aug 2012
by -RoF-
de Aers wrote:Kecá, je to on.
Sakra! Takhle mě prásknout.

Re: Vaše plocha
Posted: 10:25 29. Aug 2012
by KaTo
-RoF- wrote:Sakra! Takhle mě prásknout.

*podívá se na Arii a na Dina Dagora*
...
...
...áááááá dopr...čic!
P.S.
Ať jen nespamuju OT. Mám na pozadí (na monitoru, ne na tom pozadí, který jako jediný zná Aria

!)
tohle.
Re: Vaše plocha
Posted: 14:20 17. Sep 2012
by Molly23
Hehe tak moje nová plocha :)De Havilland Mosqiuto! Příručka pro kutily

...
Re: Vaše plocha
Posted: 19:15 03. Feb 2013
by davidsoft
Moje nová plocha vypadá takto: Nalevo
Daria ze seriálu Daria, napravo
Ester Krejčí z mého vlastního seriálu Ester Krejčí. Od minula také značně ubylo ikon.
Re: Vaše plocha
Posted: 15:02 29. Mar 2013
by Pajule
Hm moc dlouho to tu je neaktivní
Re: Vaše plocha
Posted: 15:49 29. Mar 2013
by -RoF-
To je fakt

Re: Vaše plocha
Posted: 16:16 29. Mar 2013
by Nalkanar
Všech 10+ obrázků dávat nebudu

Re: Vaše plocha
Posted: 17:19 29. Mar 2013
by predyk
Re: Vaše plocha
Posted: 15:14 16. Apr 2013
by Ikstremist
Hm hmm...